Şimdi Ara

Honor Play [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
22
Favori
71.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zeen

ekran zaten en önemlisi onda sıkıntı oldugunda telefonun bir işlevi kalmıyor. ve en pahalı parcalı biraz kovalayın bakalım sonuc alırsanız yazarsanız sevınırım
    Bilgileririm hocam bu konu hakkında tekrar bir gelişme olursa
  • Merhaba, şubat başı gibi honor play almayı düşünüyorum 6s ten geçeceğim 6s in pil süresi malum

Bir ekran süresi atabilirmisiniz ? Merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V2 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sorunu çok iyi biliyorum.Fabrikasyon hata da olabilir tabiki ama şundan da olabiliyor.Gorilla glass kaplaması olmayan cihazlarda kimyasal birşey ile dokunursanız o bölgenin katmanını bozabiliyor.Ne kadar silseniz de çıkmıyor.Mesela elinizde krem,parfüm vs.. gibi şeyler varken dokunmuş olabilirsiniz.Ben de bugün aldım cam koruyucu yapıştırmadan önce her milimini kontrol ettim(çok takıntılıyım):) hiçbir montaj hatası vs yok çok simetrik bir cihaz.Fabrikasyon olma ihtimali de büyük çünkü kutudan ekran jelatinsiz olarak çıkıyor.Arkasında var önde yok.İlk defa gördüm jelatinsiz telefon.
  • Telefonu aldim ama fatura falan yoktu mail olarak fatura geldi herhangi bir sorun olur mu acaba

• Selahattin2626 S kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar sizce nano glass mı yoksa tempered cam mı? nano glass kaliteli yazılıyor doğru mudur? tavsiyesi olan varsa alabilirim
  • Ekran kilitliyken veri kullanımını göster seçeneğini açtım. Mobil veri ve WiFi kapalı olsa bile kilitliyken bir miktar veri kullanıyor. Yani bu mobil veriyi kapalı olsa bile arada açıp kullanıyor anlamına mı geliyor?

Diğer sorun da çentik altında bazı uygulamalarda çizgi oluyor. Örnek için Vodafone yanımda uygulamasını indirip bakabilirsiniz. Sadece bende mi var bu sorun?

• quote:

Orijinalden alıntı: neandertal13

arkadaşlar sizce nano glass mı yoksa tempered cam mı? nano glass kaliteli yazılıyor doğru mudur? tavsiyesi olan varsa alabilirim
    ben nano aldım ama hissiyat ve güvenlik olarak tam guvenemıyorum ve memnun degılım temperlı cama gececegım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir internet kullanıcısı

Bahsettiğiniz sorunu çok iyi biliyorum.Fabrikasyon hata da olabilir tabiki ama şundan da olabiliyor.Gorilla glass kaplaması olmayan cihazlarda kimyasal birşey ile dokunursanız o bölgenin katmanını bozabiliyor.Ne kadar silseniz de çıkmıyor.Mesela elinizde krem,parfüm vs.. gibi şeyler varken dokunmuş olabilirsiniz.Ben de bugün aldım cam koruyucu yapıştırmadan önce her milimini kontrol ettim(çok takıntılıyım):) hiçbir montaj hatası vs yok çok simetrik bir cihaz.Fabrikasyon olma ihtimali de büyük çünkü kutudan ekran jelatinsiz olarak çıkıyor.Arkasında var önde yok.İlk defa gördüm jelatinsiz telefon.
    Hocam tam emin değilim dediğiniz gibi sonradanda ortaya çıkmış olabilir Çünkü şöyle bir sorun varki ekranı çok temiz bir bez ile silerseniz o an sanki sorun yokmuş gibi duruyor. Yani kutudan ilk çıktığında anlamak çok zor, belli ışık açılarında belli oluyor. İnanın bu sorun ne zaman başladı hep varmıydı hiç bir fikrim yok. Zaten 2 aylık cihaz. Ancak şundan eminim ki ben bu telefonu çok özenli kullandım ve ekranı hırpalaacak hiçbir şey yapmadım. Eğer krem, parfümden ekran bu hale geliyorsa (kremde parfüm kullanmıyorum) cihazın ekranın dayanaklınığı çok kötü sonucuna varabiliriz. Bu kadar hassas dayanıksız ekran olan bir cihazda içinden bir ekran koruyucusu çıkmamasıda firmanın eksikliğidir. Ben aldığımda ekran koruyucusu piyasada yoktu zaten. 5 yıllık eski telefonum var hiçte özenli kullanmadım, böyle bir sorunla karşılaşmadım. Alanlara tavsiyem direk telefonla birlikte bir ekran koruyucusuda sipariş edin. Cihazin ekranının çok dayanıksız olduğunu aklınızda bulundurun.Belki normal kullanımda bile benim başıma gelen sorunla karşılaşabilirsiniz ekran dokunmaya bile dayanıklı değil sanırım. Müşteri memnuniyetindede Honor markasının Huawei ile arasında fark olduğunuda bir gerçtek Girin şikayetvara Honor diye ayrı marka var bir kişinin sorununu cevaplamışlar.Ama huawei bölümünde herkese cevap vermişler. Ucuz etin yahnisi durumu... Honor alıyorum huawei garantili diye atladık ama burdan bile belli ne kadar önem verdikleri.

#Güncelleme#
    Telefonu hepsiburadadanın verdiği kodla garantiye göndermiştim ürün Huawei Teknik Servis yerine KVK teknik servise gitmiş. Şimdi Huawei servisine göndereceğim tekrar. Bakalım onlar ne diyecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 26 Aralık 2018; 11:37:5 >

• arkadaşlar ikiz uygulama için Hadi Bilgi Yarışması'nı dener misiniz? Telefonu almayı düşünüyorum ama Honor Play'de iki tane Hadi uygulaması açılıyor mu merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaratıcı Bir Nick

arkadaşlar ikiz uygulama için Hadi Bilgi Yarışması'nı dener misiniz? Telefonu almayı düşünüyorum ama Honor Play'de iki tane Hadi uygulaması açılıyor mu merak ediyorum
    Musaıt zamanda denerım noluyor 2 hadi olunca taktik mi var ?

• Merhaba arkadaşlar.Bana 9.0 güncellemesi hala gelmedi.neden acaba?
  • ejderooo E kullanıcısına yanıt
    Bana da şu an geldi. Gelecektir size de en kısa zamanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: hltcnzkn

Bana da şu an geldi. Gelecektir size de en kısa zamanda.
    Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var lütfen telefon bugün elime ulaştı yeni ulaştım resim geçişleri galeride yavaş geçiyor sizden öylemi teknik servisle görüştüm telefonun özelliği diyip geliştirici seçeneklerini açtırdı oradan animasyon olcekleriji kapattırdı uygulamalar açık uygulama geçişleri daha hızlı kkapandı ona yararı oldu ana resim geçişleri yavaş geçiyor arkadaşlar sizdede böylemi
  • metingon M kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an denedim ama hiçbir takılma söz konusu değil gibi sanki. Takır takır geçiyor.

• celotpl kullanıcısına yanıt
    Yok mu ekran süresi paylaşabilecek ?

• Bu telefon asphalt 9 ve pubg de dokunsal titreşim veriyor diye tanıtılmıştı.Pubg ile ilgilenmiyorum denemedim ama asphalt 9 da titremiyor.Gamesuit içinden 4d şok ayarını açtım ama titremiyor.Zaten ayarın altında desteklenen oyunlar kısmında asphalt 9 yok boş görünüyor.Bu özelliği çalıştırabilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metingon

Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var lütfen telefon bugün elime ulaştı yeni ulaştım resim geçişleri galeride yavaş geçiyor sizden öylemi teknik servisle görüştüm telefonun özelliği diyip geliştirici seçeneklerini açtırdı oradan animasyon olcekleriji kapattırdı uygulamalar açık uygulama geçişleri daha hızlı kkapandı ona yararı oldu ana resim geçişleri yavaş geçiyor arkadaşlar sizdede böylemi

Alıntıları Göster
    Hocam benımde galerıde bir sorun yok gıbı bu arada söyle uyarayım ekran kalıtesi bir iphone gibi değil yani 1 tık kalıtesı altta ama benı cok rahatsız etmiyor.

Biraz telefonu kullanın bence toparlar 2 3 güne dıger yerlerde sorun olmayıp galerıde olması enteresan.

GÜncelleme gelmeyen arkadaslar gelır merak etmeyın zaten bir değişiklik hissetmiyorsunuz çok gelmedi diye üzülmeyin telefonun tadını çıkarmaya bakın.

Ayrıca hocam o soyledıgınız menuyu ben aradım bulamadım tarif eder mısınız bir fark var mı bakayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Musaıt zamanda denerım noluyor 2 hadi olunca taktik mi var ?

Alıntıları Göster
    joker kodlarının herkese açık mı yoksa kişiye özel mi olduğunu anlamak için(ins ipucu sayfam var). teşekküerler.
  • https://youtu.be/vXLt_Qe6yDE Arkadaşlar durumla ilgili YouTube'a video attım gerekirse değişeceğim telefon benim şansım hiç yok daha acil telefon lazım beklemek de istemiyorum

Edit : Android pir güncellemesini yapmadım yapsam mı acaba donanımsal bir sıkıntı mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metingon -- 27 Aralık 2018; 10:28:44 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.