Şimdi Ara

Honor Magic V2, Türkiye'de satışa sunuldu: Fiyatı dudak uçuklatıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çakmanın çakması markanın satış fiyatı.

• o pahalı değil, biz fakiriz...

• helal len huawei

• Honor alt marka güya ama aşırı pahalı. Ve kaliteli deniliyor ama o hissiyattan da, gerçeklikten de uzak

• uçuk fiyat

• Aslanlar gibi 25w'lık kütüğünüzü alıp kullanabilirsiniz, kim size alamazsınız dedi ki? Anlayamadığınız konular sizi alakadar etmiyor olabilir. Honor Magic V2, Türkiye'de satışa sunuldu: Fiyatı dudak uçuklatıyor 

• S24 Ultra yerine bu alınır, alabilenlere hayırlı olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KristalTürk K kullanıcısına yanıt

Artık üst marka. Huawei den ayrıldı ve kendisini yukarıda konumladurması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katlanabilir telefonlar asla fiyatına göre mantıklı değildir. Zaten öyle bi beklenti de olmaması lazım günümüzde. Mantığınızla alacaksanız bu fiyata s24 ultra var kaç sene kullanırsınız. Katlanabilir telefonların ömrü 2 3 seneyi anca bulur. Kullanıma göre 1 seneden itibaren ekranda yavaştan bi kat izi oluşmaya başlar. Kullanımı etkilemez ama ordadır. Fakat paranız çoksa ve özel bi telefon istiyorsanız almak asla saçma değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • damn2u kullanıcısına yanıt

Adamlar eski telefona yeni telefon fiyatı istiyor. Anlaşılmayacak bir şey yok.

Honor sizin kütük dediğiniz markanın ekran teknolojilerini kullanıyor/taklit ediyor. Samsung'un katlanır ekranlarda öncü olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Bu markanın hayranı olmadığımı da belirteyim. Honoru daha çok severim.

Apple 20W ve Honor 90'la beraber gelen 66W şarj kullanıyorum. 66W şarj faydası var ama uçurup kaçırmıyor. Arada bir acelem olursa... Diğer günler aynı.

• Gomibo.fr de gördüğüm fiyatlar:

Honor Magic V2, Türkiye'de satışa sunuldu: Fiyatı dudak uçuklatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 6 Mart 2024; 14:17:7 >
  • gnsnc G kullanıcısına yanıt

Kupon 4000 TL ama sepet indirimi nasıl oluyor? Ben göremedim. 62 bin TL ye nasıl iniyor? Takas desteğinden bahsetmiyorsunuz heralde?

Edit:

Bu "Sana özel" olayı bugün gelmiş heralde. Dün sipariş verdiğimde bu indirim yoktu. Hatta ilk siparişte lansmana özel indirim bile görünmüyordu. Şimdi boşuna iptal et falan uğraşacağım. Bu niye bir seferde düzgün olmuyor :))

Telefon hala stokta göründüğüne göre anlaşılan çok satmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 6 Mart 2024; 18:25:56 >

• Cihazı alan arkadaşlar kutuyu açmadan önce imei sorgulama ve garanti sorgulama yapın.

Bana gelen telefonda imei-1 BTK da "kayıt bulunamadı" şeklinde çıkıyor.

Honor müşteri hizmetleri mail atın dedi. Bakalım ne olacak.

Imei-2 kaytılı çıktı onda sorun yok.

• Cirrus- kullanıcısına yanıt

Kimse kusura bakmasın ama z fold 5 o kalınlıkla sınıf dışı kalıyor özellikleri hariç Honor Magic V2 incelikle ona fark atıyor ben z fold 5 ilk alanlardanım ama artık samsung almam katlana bilirde incelmedigi sürece öndeki ekranın darlıgı satma sebebim oldu ve sonunda Honor Magic V2 gectim kafam rahat ön ekranda büyük iç ekranda incelikte cabası

• carman1tr kullanıcısına yanıt

cihaz yeni bir kaç güne oda düzelir...

• spencermilas S kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun.Evet haklısınız. Zaten olayı o.

Hem yüksek fiyatı hem de bu fiyatta bi cihazın yalnızca 2 yıl desteklenecek olması (aslında reelde 1 yıl) büyük problem. TR'de resmen yoklar. Ne adamakıllı servisi ne de mağazası var. Benim kafam rahat olmazdı.

• Cirrus- kullanıcısına yanıt

Hocam ben büyük güncellemeleri pek takmıyorum zaten bir seneye kalmadan yenisi cıkıyor geciyorum bu ücüncü katlanır cihazım ücüde farkı markaydı lakin samsung en kalınıydı en incesi şuanki ve cihaz z fold 5 ten daha güzel geliyor gözüme kayıt- sorunu olmasa honor cok iyi marka elime iki telefonuda almış biriyim z foldu nerede ise 5 aydır kullanıyordum şimdi bir müddet honorla devam edecegim xiaomi vivo felan dersem onların ekranları dahada büyuk okadarınada gecmem

Şuda bi gercek bu marka huawei den kopamamış cin romunda appgallery Var servisleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermilas -- 10 Mart 2024; 23:38:34 >
  • iPhone 14’ü musluğun altında yıkıyorum, sıfır sıkıntı. 70.000₺’ye telefon satıpta su sıçramalarına karşı dayanıklı demek tutmaz.

• spencermilas S kullanıcısına yanıt

Anladım. Evet bundan daha estetik telefon şu an piyasada yok. Güzel cihaz yapmışlar ama 8gen3 ve 5 yıl güncelleme sözü ile pazarlasalardı indirimsiz 70'den satsalar bile daha çok ilgi çekerdi.

Güle güle kullanın.

• eksikleri var ama cihaz çok güzel

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.