Şimdi Ara

Honor Band 5’ten ilk görüntü geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Akıllı bileklik pazarı Xiaomi Mi Band serisinin başarısı ile çoğu firmanın ilgisini çekti. Bunlardan biri de Honor ve uzun zamandır devam eden Honor Band serisi. Görünen o ki Honor Band 5’i görmek için fazla beklememiz gerekmeyecek. Firma CEO’su George Zhao, yeni akıllı bilekliğin görseliyle birlikte bazı özelliklerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Kandaki oksijen seviyesini ölçebiliyor

Paylaşılan görselden anlaşıldığı kadarıyla Honor Band 5’de tasarım anlamında herhangi büyük değişiklik görmeyeceğiz. Serinin önceki modeline bir hayli benziyor. Ancak George Zhao önemli bir özelliğin altını çizdi. Standart kalp atış sensörüne ek olarak Honor Band 5, kandaki oksijen seviyesini ölçebiliyor ve yorgunluk, halsizlik, baş dönmesi gibi durumları tespit edebiliyor. Tabii ki adım sayma, uyku takibi gibi standart özellikler de yerini koruyor.

Ayrıca Bkz.Netflix, film sektöründe aradığını bulamadı: Bütçeler kısılacak

Honor Band 4 geçtiğimiz sene Honor 8X modeliyle aynı anda tanıtılmıştı. 23 Temmuz tarihinde de Honor 9X’in tanıtılacağını biliyoruz. Yani yönetici tarafından görseli paylaşıldığına göre Honor Band 5’i de Honor 9X için yapılan etkinlikte görebiliriz. Satışlarına rekorlarla devam eden Mi Band 4’ün önü Çinli hemşehrisi tarafından kesilebilecek mi hep birlikte göreceğiz.

• Mi band 2 kullanmış ve honor band 4 kullanmaya devam eden biri olarak bir daha mi band den devam ederim. Honor dan memnun kalmadım.

• EKG li olmali artik hepsi ayni .

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Honpr Band 4 uyku ve adım değerleri çok daha başarılı buldum. Elinizde 2 cihazda varsa bunu karşılaştırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • interwap kullanıcısına yanıt
    Uykuyu pek takip etmedim açıkçası lakin adım olayında %10 fazla gösterdiğini düşünüyorum. Gerçi çok önemli değil. Beni rahatsız eden noktaları ya da ilgimi çeken noktaları bunlar değil zaten. Galaxy S8'im ile sık sık bağlantı sorunları yaşıyorum. Örneğin mesafe aşıpta bağlantı koptuktan sonra kendisi çoğunlukla otomatik bağlanamıyor. Telefonu falan kapatıp açmak gerekiyor. Miband her daim menzil içine girince otomatik bağlanırdı. Telefonum benim işim olduğu için benim çağrı, mesaj kaçırmamam çok önemli. Bu saat yüzünden çok çağrılar kaçırdım. Mi band e göre baya yavaş ama bu özelliklerinden kaynaklanıyor olabilir elbette(renkli, büyük, fazla mesaj görüntüleme), mi band 4 kullanmadan bir kıyaslama yapmam doğru olmaz muhtemelen. Kalp atışını ise honor yüzünden artık hiç kullanmıyorum diyebilirim. Maşallah 20-30 saniye sürüyor. Mi band 5sn de ölçerdi. 30 saniye sürdükten sonra bileğimden ben saatsizde kendi nabzımı 10sn de ölçebilirim zaten.

• Yaklaşık 1 aydır honor 4 kullanıyorum ve çok memnunum. Ayrıca tasarımının 5 versiyonunda değişmicek olması isabet olmuş kolda duruşu çok hoş

• Mi band 4 kullanıyorum. Havuzda dokunmatik yalan oldu. Yüzme faaliyeti namına hiçbir şey ölcemiyorum

Neden memnun kalmadınız?
    sonraki mesajla açıklamışsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Uykuyu pek takip etmedim açıkçası lakin adım olayında %10 fazla gösterdiğini düşünüyorum. Gerçi çok önemli değil. Beni rahatsız eden noktaları ya da ilgimi çeken noktaları bunlar değil zaten. Galaxy S8'im ile sık sık bağlantı sorunları yaşıyorum. Örneğin mesafe aşıpta bağlantı koptuktan sonra kendisi çoğunlukla otomatik bağlanamıyor. Telefonu falan kapatıp açmak gerekiyor. Miband her daim menzil içine girince otomatik bağlanırdı. Telefonum benim işim olduğu için benim çağrı, mesaj kaçırmamam çok önemli. Bu saat yüzünden çok çağrılar kaçırdım. Mi band e göre baya yavaş ama bu özelliklerinden kaynaklanıyor olabilir elbette(renkli, büyük, fazla mesaj görüntüleme), mi band 4 kullanmadan bir kıyaslama yapmam doğru olmaz muhtemelen. Kalp atışını ise honor yüzünden artık hiç kullanmıyorum diyebilirim. Maşallah 20-30 saniye sürüyor. Mi band 5sn de ölçerdi. 30 saniye sürdükten sonra bileğimden ben saatsizde kendi nabzımı 10sn de ölçebilirim zaten.

Nabız takibi 24 saat açık ve bakmak baddan istediğimde 2 3 saniyede ilk değeri gösteriyor.
    Samsun G Note FE ile Sizin bahsettiğiniz sorunları yaşamadım.
    Ancak tel Oreo güncellemesini alınca arayan kişiyi göstermemeye başladı.

• interwap kullanıcısına yanıt
    Bende başından beri oreo vardı ve maalesef bende de kişiyi göstermiyor doğru bu da büyük bir sıkıntı artık alışmışım yazmayı unuttum. Haklısınız 2-3 saniyede mi band gibi ilk değeri veriyor ama hafızaya atması için bitmek bilmiyor. Hareket etmeden dur öyle 30 saniye, fazla geldi açıkçası. Anlıyorum hatasız olsun diye belki yapıyor ama ilk değer 30 saniye boyunca zaten pek oynamıyor. Yani güncelleme gelse belki kurtarır. Bu şekilde manuel hiç nabız ölçmüyorum.
  • Bende honor band 5 i bekliyorum ama iphone ile sorun yaşarmıyım acaba? Mi band 3 ü biliyorum eşim çok memnun ama görünüşünden dolayı🤣 4 ü hiç sevemedim. Birde kandaki gazları nasıl ölçüyor merak içersindeyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.