Şimdi Ara

Hong Kong Psn Oyun ve Plus Fiyatları ( Uygun Fiyatlar Burada) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.068
Cevap
87
Favori
85.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim, normal olarak diğer Psn lere nazaran 1 2 oyun farklı oluyor ama diğer yandan küçük olan ve ayrı oyun olarak genelde japon oyunları veriliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Anladım, çok sağol. Akşama eve geçince hk psn alacağım. Artık Türkçe oyunlar dışında alışverişimi buradan yaparım.

Ayrıca kredi kartları ile ilgili sorular olmuş. Ben iş bankası Maximum ve yapı kredi world kart ile psn'den alışveriş yaptığımda bir miktar farklı para ödedim. Ama garanti bankası Bonus kart ile alışverişlerimde tutar ne ise ekstreye yansıması aynı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

Paypala tanıtacağımız kartın Trden olması sorun çıkart mı?

Sorun olmayacağını düşünüyorum.
  • Emeğinize sağlık, çok faydalı bir başlık, çok teşekkürler.
  • jack_sparrow_82 J kullanıcısına yanıt
    Aynen tutar ne ise o

• ULYSES kullanıcısına yanıt
    Us PSN de nasıl ödeme yapıyorsunuz ozaman ?
  • Halkbank paraf Platinum Card var acaba komisyon alıyor mu bu karta? Bilen var mi?

• Far cry 4 gelmemis, Gta5 de gelmemis. Bunlar gelecek mi acaba oyunlar cikana kadar? Gelecekse bekleyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssj

Bankalar parayı en yüksek kurdan çarpıyor, Bankaya başvurup ben ödememi ay sonunda Dolar cinsinden yapmak istiyorum derseniz, ay sonu $ olarak ödeme yapıyorsunuz. AKBANK'ta denendi :)

Eğer alışverişi saat 10 ile 16.00 aralığında yaparsanız güncel dolar kuru ile alabilirsiniz muhtemelen.

Çünkü garantide dolar hesabıma bu saatler arasında aktarma yaparsam normal kurdan aktarma yapıyorum ama diğer saatlerde banka kendisini korumaya alıyor. Borsalar sabah açıldığında doların yükselip bankanın zarar etme ihtimaline karşı size belli bir fiyat yukarıdan veriyor doları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Far cry 4 gelmemis, Gta5 de gelmemis. Bunlar gelecek mi acaba oyunlar cikana kadar? Gelecekse bekleyelim.

ön sipariş yok bu psn de, oyun çıktığı gün ekliyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yararlı bir konu olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allons-y

Us PSN de nasıl ödeme yapıyorsunuz ozaman ?

Amazondan psn kart alarak.
  • Ön ödemeli kart arayanlar play-asia'dan alabilirler, pcgamesupply'dan biraz daha ucuz.

http://www.play-asia.com/playstation-network-card-ticket-300-hkd-for-hong-kong-network--paOS-13-49-en-70-7ex3.html
  • ULYSES kullanıcısına yanıt
    Herhalde fiziksel bir kart gelmiyor değil mi ? Kod falan yolluyorlardır.

Şimdi baktım evet kod yollanıyormuş.

Bu kartlar sadece us storedamı kullanılabiliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allons-y -- 21 Ekim 2014; 14:17:52 >
  • Hangi ulkenin Psn kartini aldiysaniz, o ulkenin psn store`unda kullanabilirsiniz. Arkadasin link attigi hong kong psn icin.
  • Süper paylaşım.
  • https://account.sonyentertainmentnetwork.com/reg/account/create-account!input.action?service-entity=psn

Ben kayıt olmaya çalışıyorum, sayfa görüntülenemiyor hatası alıyorum. Sıkıntımı var acaba?
  • GÜZEL KONU tebrikler.
    online de bir sıkıntı oluyor mu ? yani serverler yönünden.
  • Allons-y kullanıcısına yanıt
    Amazonda satılanlar us psn için. Arkadaşların linklerini paylaştığı play asia sitesinde honkong psn için de satılıyor.
  • Oyun almasanızda plus ı alıp online için kullanın yine avantajdır.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.