Şimdi Ara

Hondacılar neden yavaş gider?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    orjinal yetiyor aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRad67 -- 17 Temmuz 2016; 15:04:27 >
  • Yetmesine yeter tabi, efsane honda motoru, motosiklet teknolojisi kökenli
    ancak chip uygulaması sonrası, çok daha seri, atak, sessiz ve inanılmaz çabuk hızlanıyor
    uygulamayı yapan arkadaşım sadece 15 HP güç artışı olduğunu söylemişti ama bana sanki 25 hp artmış gibi bir his veriyor
    yol tutuşu yetersiz kalabilir diye biraz daha geniş tabanlı michelin lastik taktırdım, uçan halı gibi oldu mübarek

• caucass kullanıcısına yanıt
    Uçan halı Biz de şu sıralar yeni araç bakıyoruz da honda fd6 mı grand vitara mı ikisi arasında kaldık bakalım
  • TheRad67 kullanıcısına yanıt
    Suziki tartışmasız iyi araç, ama fd6 hondanın efsanesi, gerçekten insan kolay kolay ayrılamıyor
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Benim gönlüm her zaman hondadır fakat peder yıllardır d-max kullandığından 4x4 araç takıntısından kurtulamıyor
  • Selam 10 gün önce 2008 model 1.6 elegance civic aldım. ilk defa otomatik bir araç kullanıyorum. Birkaç konuda da yardımınızı istiyorum.
    Öncelikle araçla uzun yolda bile 155 km hızı geçemedim. Gaza sonuna kadar basıyorum düz yolda yine de gitmiyor araç ( Serviste bakıma soktum yani bir arızası yok )
    İkinci sıkıntım da araç inanılmaz çok yakıyor. buda sanırım devirli kullanamadıgımdan oluyor. bazen vites değilştirmek için 6 bin devri görüyor araç. bunun bir ince noktası vs var mı? İşin özü ilk defa otomatik kullanıyorum ve beceremedim :) şimdiden tesk ederim
  • jovenleonn kullanıcısına yanıt
    155i geçememenize şaşırıyom ben 199 u gördüm.
    6000 deviri görüyorsanız gaza çok fazla basıyorsunuz demek gaza ayağınızın ucutla basıp 3000-4000 arasında vites değişimini gördüğünüz zaman alışırsınız.

hayırlı olsun fiyat km boya vs.. paylaşabilirmisiniz bilgi amaçlı soruyorum.
  • Hondacılar neden yavaş gider??
  • 114 binde boyasız değişensiz hatasız 47.250 verdim. bugun gaz ayarı da yapılınca biraz daha ferahladı araç. ancak 3-4 bin devirde ayağımı hafif gazdan çekmem mi gerekiyor vites değişiimi için. millet manuelde zorlanır ben otomatikte zorlanıyorum :/
  • jovenleonn kullanıcısına yanıt
    gazdan çekmekten ziyade az basmanız gerekiyor ekonomik/konforlu kullanmak için.
    kalkışta gaza hafif dokunun araç yavaşça hızlanacaktır vites geçişi yapacak hızlanacak vites geçişlerini çok hissettirmez zaten .
  • arfcmr A kullanıcısına yanıt
    teşekkürler alışamazsam satıp tekrar manuele döneriz artık napalım. sizin dediğiniz gibi deneyeceğim birde
  • alışmanız çok zaman almaz aslında benim aracı yıllardır manuel kullanmış arkadaşım kullandı sorun yaşamadı.
    kendiside manuelden otomatiğe geçiş yaptı malum istanbul trafiğinde manuel işkence.
  • mesajım bulunsun belki FD6 satan olur :)
  • Artık bir vtech 2 alabilirim sanırım şu sıralar
  • Hondacılar mı yavaş gidiyor :) hızlısına denk gelmemişsin

Ayrıca yukarıdaki fotoda 266km gözüken foto gerçek olma ihtimali yok bu araç o hıza çıksa, abartısız uçar :) o hızın arabası değil. max hız aşağıdadır. 5-6 km daha çıkabilir en fazla.

2015 honda exutive / Aynı zamanda aracım satılıktır şuan. ilgilenen varsa ilan numarası : 322332980

[simage]
    Hondacılar neden yavaş gider??
    [/simage]

• efekan kullanıcısına yanıt
    Zonguldak taraflarında gördüğümuz hondalar hep yavaş kurallara uyar giderler garip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bi hondacı olarak yavaş gidenlerdenim, hızı sevmiyorum, sol şeridi pek kullanmam. Orta şerit yada sağ şeritten giderim

• Civic fb7 otomatik vites - 100 km de 7,4 Lt benzin yakıyor karma. Sağ şeritten eko açık yavaş yavaş gidiyoruz bizde.
  • Araba 80den sonra kardeş yavaş diyor çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

Araba 80den sonra kardeş yavaş diyor çünkü

Suan caddy ye mahkumuz şöyle bi eski kasa ies vti olsa tadından yenmez
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.