Şimdi Ara

Hondacılar neden yavaş gider??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yolda görüyorum sağ şeritten yavaş yavaş kendi kafalarına göre gidiyorlar arada bir bastıklarını görüyorum birde tünellerde varex zevkleri var. Her hondacı böyle temiz arabalarıyla sessiz sakin gitmeleri hepsi bir cool bende honda alırsam böyle mi olacağım -_- :)

S2 lerden bahsetmiyorum ek ies vtech 2 kasalar filan

edit: Bizde caddy ile uğraşıyoruz zevksiz makine bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRad67 -- 30 Kasım 2016; 18:56:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakıyor hocam ondan
  • Ike kullanıcısına yanıt
    İes vtech 2 fd6 nın yakacağından ne olur ne zaman bir honda görsem tın tın gidiyorr
  • Ferrarisi olup basani gordunmu

• ayni amerikadada durum boyle. Sadece honda degil, ne zaman lowered ne zaman jdm yapilmis araba gorsem, en sagdan tin tin gidiyorlar. Sebebi belli, amaclari gezmek ve ilgi cekmek oldugu icin, hizli gidipte varacaklari bir yerde olmadigi icin, yavas gidip, yoldaki cukurlari bozukluklari gorerek arabalarinin altini vurmak istemiyorlar, lakin araba ile zemin arasinda 2 cm ya var ya yok. Ve camlar acikdir hep, cool gozukurler, sapka arkada falan filan.. Bende bir aralar oyleydim ep3 ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxo3444

Ferrarisi olup basani gordunmu

saxo3444 : Gördüm

nanoona : Sanırım öyle çok zevkli geliyor daha honda sahibi olamadık ama genelde gördüklerimin hepsi honda bazen gaza getirmeye çalışıyoruz umurlarında değiller ep3 de ciğerliyse tadından yenmez
  • Honda hız için almıyorlar görünüm ve makyaj için alıyorlar e bide buna motor ekliyosun daha ne olsun çok gaza getirmek istiyorsan s2000 leri dene onlar gorunumden çok hıza endeksli isteğine yanıt verirler

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

İes vtech 2 fd6 nın yakacağından ne olur ne zaman bir honda görsem tın tın gidiyorr

67 FA 555 i tın tın giderken göremezsin pek.
    Sahil yolunda radar var ondandır belki :) Ben genelde şayinci görünce gaz kesiyorum.
  • Ne güzel iste yavaş yavaş piyasasını yapıyolar

• her zaman aynı şeyleri söylüyorum, hondacılar, kültürlü seviyeli sürücülerdir
    aramızda sınırlı sayıda az miktar apaçi, ve tek tük komançi var
  • Fatih! : Bu plakayı hatırlamıyorum hiç gördüğümü son zamanlarda mavi crx var o biraz piyasa yapıyor o kadar

caucass : Hondacılarda vatan aşkıda çoktur bildiğim apaçi değil onlar honda insanı böyle yapıyor bence
  • pek bi şey anlamadım ama haklısındır mutlaka
  • O sağ şeritten tın tın gidenlerden biride benim. Kendimce sebeplerim.
    1- kontrolsüz hız hız değildir yollarımız malüm
    2- yollarda artık her yerde plaka okumalı kameralı radar var hane şu el ve ilçelere girişteki pts ler var ya işte onlara artık radar takılmaya başlandı
    3- birde hızlı gidip varacağımız yer yok amaç arabadan daha fazla zevk almak

• duygularıma tercüman olmuşsun
  • Bende yavaş sağdan giderim neden heryer çukur altini vurmamak için 2.si acelem yoksa hizli gidince saga sola bakamiyorum keyifli yolculuk degildir hizli gitmek 3. Basinca içiyor lpg yok ondan olabilir.4. Radar dolu Ama duzgun asfalt oldumu pusuya yatarim sagda

• Sen bana denk gelmemisssin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel olarak bakıldığında yavaş gidiyorlar
  • bak bu foto fikrini değiştirir sanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

bak bu foto fikrini değiştirir sanıyorum

Bu kadar hız iyi değildir hocam aman yavaş yazık olmasın hondaya

• ayıptır söylemesi benim civic chipli, övünmek gibi olmasın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.