Şimdi Ara

Honda Sıfır km Araçları Teslim Etmeden Önce Fırça ile Yıkatıyor !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
4.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sanki sünger çok iyi süngeri sürerken toz parçaları yada ufak toprak parçaları boyayla sungerin arada sıkısarak surte surte dolaşıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkede sıradan bir güm

• her marka aynı, bu konuda hassas kişiler teslim almadan önce ve bakımda yıkanmamasını talep ediyor.

• Oyle bir sey soz konusu degil sadece tazikli su ile yikanip fiber bezle silinip teslim ediliyor. Bu da kendi teslim aldigim aracimin fotosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 16 Şubat 2018; 17:58:42 >
  • ezicioyuncu kullanıcısına yanıt
    kaldırmanızı tavsiye ederim
    malum nazar
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz icin tesekkurler , haklisiniz

• Tamam, mal mülkü fazla kafaya takmamak lazım ancak fırçayla arabaya hunharca girişip sonta müşterinin yanına çakal çakal "boya koruma yapalım mı" diye yanaşmamak gerekiyor.

2014'te Efe'den aldığım aracımın tamponunda pasta yapılmasını gerektirecek kadar derin çizikler vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucleareng -- 16 Şubat 2018; 17:56:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

Herkesin malı kıymetli ancak bir yere kadar da abartmamak lazım.

Ben hiç sıfır araba almadım, en son babama aldık 2011'de ondan sonra hiç alınmadı sıfır olarak...

Ama sıfır araba alırsam heralde bilerek böyle çok göze batmayacak yeri kendi elimle çizerim ki arabanın bekaretini bozmuş olayım, elin dangalağı gelip de arabama çarpana kadar ben halletmiş olayım diye...

Hiç sıfır almamışsınız işte, bekara boşanmak kolay demişler. Sıfır aldığınızda bir gün görüşürüz, çiziyor musunuz bakalım kendi arabanızı
    Bayi arabayı 0 hata ile teslim etmeli bence. Sahibi ne yapacaksa yapar, kendi bilir. Ama ben 0 km araç teslimatında araçların hazırlanırken emin ellere teslim edilmesini önemli görüyorum. Çalıştırdığınız adam hain olmamalı. Benim 0 km Nissan aracımda da silecek hunharca kaldırılıp, kaputun içe bakan kısmının boyası sıyrılmıştı. Bunu her kim yaptıysa ve söylemiyorsa haindir. Fırçayı hunharca araca süren de haindir, net.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıfır aldığım Honda Civic’e seramik kaplama yaptırdım bayide, aracı alıp otoparkta bol ışığın altında görünce her tarafta pasta izi gördüm.

• Arabaya tapmaya gerek yok, adı üstünde binek bu binek, bin gitsin

Boyasız ise boyadizdir, normal kimse çizigine bakmaz alıp satarken.

• false6 kullanıcısına yanıt
    Detailing işler, bayilerde yapılmaz.

• asbengu A kullanıcısına yanıt
    Boşuna boyuyorlar o zaman arabaları, boşuna insanlar rengini seçiyor alacakları arabaların... Binek değil arabaya, hayvana bile söylenmeyecek bir sıfattır. Tapmıyor, seviyoruz, değer veriyoruz, arabalara. Sizin için anlamı yoksa, burda olmanızın da bir anlamı yok.

• Honda fabrikada düzgün kaynak bile yapmıyor.Aracı yıkarken özen göstermelerini beklemek hata olur.

Kılcal çizikler konusunda çok rahatsızsanız, biraz masrafa girip seramik koruma yaptırabilirsiniz.

Yeni aracın başına gelmesi talihsizlik.Allah kaza bela vermesin.Sonuçta arabalarımız sürekli dış etmenlere maruz kalıyor.Her dış etmene de müdahale edemeyeceğimize göre, çok kafayı takmayın.Sonuçta çözümü olan bir durum.

Sıfır aldığım aracın tamponunu ertesi gün otoparkta sürtmüştüm.Acemi şoför de değilim.Çok moralim bozulmuştu.Kısa bir süre sonra doluya yakalandım.Dert tasa kalmadı :)
  • road2hell R kullanıcısına yanıt
    Sizin durum da çok kötüymüş ilk günden geçmiş olsun. Dolu hasarı çok oldu mu?
  • Kragen kullanıcısına yanıt
    Sağolun, yaklaşık 70 göçük vardı.Kaskodan hallettik.Yüzde 85'e yakın bir onarım oldu.Bazı noktalar ilk yıkamadan sonra güneş altında dikkatli bakınca belli oluyor.Nazarlık dedik artık.
  • sıfır araç alırken daha süngerle yıkanıp teslim edilen araba görmedim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.