Şimdi Ara

Honda s2000 mi ? Bmw z4 mü ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
18.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s2000 demek sürücünün aşkla kesiştiği yerdir. S2000 demek gaza bastıgında seni içten içe sürüklemesi demek bunu sadece sürücü anlar bırak sağı solu etrafı prestiji s2000 demek , 5 den 4 e çekerken o çıkan boğumlu ses seni tahrik ederek baştan çıkarır. Bir z4 bunu sana yapamaz bu hissi veremez. Sen her yola çıkışında ayağının altında kusursuz seni bekleyen 2.0 240 beygirlik atmosferik motorun seni hazır kıtada beklemesi demek. Bence s2000 bir senfoni orkestrası neden mi ? Yüksek devirlerde giderken ve ani hızlanmalarda o çalışan güzelim pistonlar sürücüye haz veriyor haz.... O çıkan güzel hormutu yanma odasında onu dansa davet eden hava karışımı ile bütünleşince geceyi başlarında duran kemancı yani yakıt karışımı son noktayı koyuyor. S2000 bir zerafettir. Bunu anlamak zor kaputu açtıgında sana bakan kırmızı kaplamalı motor bir orkestra şefi değil de nedir ?
  • bmw nin belgeselini izlediğimde kesinlikle z4 derim :)
  • s2k her nekadar zevkli olsada z4'ün imajına sahip değil imaj nedeniyle z4 diyorum tabi fiyatlarını göz önünde bulundurmuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersah00

s2k her nekadar zevkli olsada z4'ün imajına sahip değil imaj nedeniyle z4 diyorum tabi fiyatlarını göz önünde bulundurmuyorum.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurll

quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

quote:

Hepsini okumak istemeyenlere ozet :)
    z4 - karizmatik iyi aile cocugu
    s2k - mahallenin pici dediklerimizden :D

Fazla adrenalin istemiyorum , prestij ve imaj istiyorum , sakin sakin yavas surerim derseniz z4 derim cunku bence z4 yavas gittigi zaman cok karizmatik.

Adrenalin istiyorum , apacilik yapcam veya apacilik yapmasam bile insanlar bana apaci gozuyle baksin dersen s2k derim.

Senın apaçilik dediğin bmw ilede yapılır bu arabayı kullanan zıhnıyetle alakalı. Yorum yapıcaksan bındıgın markayı savunup diğerini itin g.tune sokmana gerek yok her turlu s2k z4 den çok daha atarlı gıderlı karızmatık ve sportıf

Kusura bakma ama halkin genel kanisi s2k larin apaciler tarafindan kullanildigi yonunde. Ben z4 icin atarli giderli ve sportif demedim. Sadece karizmatik dedim. Ayrica ben simdiye kadar hic bi z4'u traikte s2klar gibi tehlikeli hareketler yaparken gormedim. Bindigim markayi savunmakla da alakasi yok , s2k benim de cok begendigim ve hondayi takdir ettigim bir aractir ama malesef (tekrar soyluyorum malesef) ulkemizdeki imaji yerlerde. S2k yı yermedim ben , lutfen yazdiklarimi iyi okuyun ve kendinize gore yorumlamayin. Yoksa ferrarinin litre basina guc rekorunu kirmak kolay bir sey degil.

Dip not : Temiz s2k bulma sansin da bahceyi kazip petrol bulma sansinla ayni gibi bir sey..

Halkın genel kanısı buysa o halkın cahilliğidir. z4 ü tehlıkelı hareket yaparak goremezsın cunku oyle bı araba değil sadece tip var o yuzdende anca bmw oldugu ıcın bişey sanıp alanların altında o tıplerde bu tur hareketler yapacak kadar adrenalın salgılayacak kişiler değil yarısı iş adamı yarısı oylesıne alan tıpler. S2k nın ımajı sana gore yerlerde yada başkasına göre ama 1-2 kişiye bakarak bınlerce ınsanı gormemezlıkten gelemezsın. Şuan S2k ya apaçi arabası gozuyle bakanların onune koysak dırek atlarlar. pekı kendını koy bakalım s2k sahıbı olarak benım s2k ya apaçı arabası dedıgımı kendını o sınıfta gorebılırmısın ? Goremezsın demekkı genelleme yapmak doğru bır tutum değil.

• gonul s2k der mantik z4

temiz ve orjinal s2k bulmak cooook zor.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde badem bıyıklı bi amca S2000 kullanıyordu. Yanında da oğlu. Değişik geldi.
  • Bmw Z4, S2000'den daha prestijli bence. Artık S2000 bazı kullanıcılar yüzünden apaçi imajı çiziyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fazla adrenalin istemiyorum , prestij ve imaj istiyorum , sakin sakin yavas surerim derseniz z4 derim cunku bence z4 yavas gittigi zaman cok karizmatik.

Adrenalin istiyorum , apacilik yapcam veya apacilik yapmasam bile insanlar bana apaci gozuyle baksin dersen s2k derim.

Senın apaçilik dediğin bmw ilede yapılır bu arabayı kullanan zıhnıyetle alakalı. Yorum yapıcaksan bındıgın markayı savunup diğerini itin g.tune sokmana gerek yok her turlu s2k z4 den çok daha atarlı gıderlı karızmatık ve sportıf

Kusura bakma ama halkin genel kanisi s2k larin apaciler tarafindan kullanildigi yonunde. Ben z4 icin atarli giderli ve sportif demedim. Sadece karizmatik dedim. Ayrica ben simdiye kadar hic bi z4'u traikte s2klar gibi tehlikeli hareketler yaparken gormedim. Bindigim markayi savunmakla da alakasi yok , s2k benim de cok begendigim ve hondayi takdir ettigim bir aractir ama malesef (tekrar soyluyorum malesef) ulkemizdeki imaji yerlerde. S2k yı yermedim ben , lutfen yazdiklarimi iyi okuyun ve kendinize gore yorumlamayin. Yoksa ferrarinin litre basina guc rekorunu kirmak kolay bir sey degil.

Dip not : Temiz s2k bulma sansin da bahceyi kazip petrol bulma sansinla ayni gibi bir sey..

Halkın genel kanısı buysa o halkın cahilliğidir. z4 ü tehlıkelı hareket yaparak goremezsın cunku oyle bı araba değil sadece tip var o yuzdende anca bmw oldugu ıcın bişey sanıp alanların altında o tıplerde bu tur hareketler yapacak kadar adrenalın salgılayacak kişiler değil yarısı iş adamı yarısı oylesıne alan tıpler. S2k nın ımajı sana gore yerlerde yada başkasına göre ama 1-2 kişiye bakarak bınlerce ınsanı gormemezlıkten gelemezsın. Şuan S2k ya apaçi arabası gozuyle bakanların onune koysak dırek atlarlar. pekı kendını koy bakalım s2k sahıbı olarak benım s2k ya apaçı arabası dedıgımı kendını o sınıfta gorebılırmısın ? Goremezsın demekkı genelleme yapmak doğru bır tutum değil.

Yahu yazdigimi okumuyor musunuz , z4 ciddidir s2k adrenalin salgilatir yazdim ben de. Kusura bakmayin ama halkin cogunlugunun da s2klarin apacilerin elinde oldugunu dusundugu dogru. Genelleme yapmak tabiki yanlis ancak insanlar oyle dusunuyor. Sanki ben z4 cok guzel s2k kaka dedim :D Farkli karakteristikte 2 farkli arac olduklarini anlatmaya calistim ama her seyin altinda baska seyler aradiginiz icin..

• Iki araci da surmedim fakat yolcu koltuguna oturdum uzun yolda seyahat ettim. O yuzden eger tercih asamasindaysan yorumumu fazla dikkate alma. Bu iki arac arasinda kalsam, kalmam da hadi kaldim diyelim Bmw modellerini ve markasini sevmeyen biri olarak yine de Z4'ú secerdim. S2000 sportif kullanicilar arasinda efsanedir evet kabul ediyorum ama imaji yuzunden almaya binmeye utanirim... Her turlu Z4 diyorum
    Bu arada HondatugraL milleti fanboylukla suclayip fanboylugun kralini hem de o nickle yapmak nasil bir celiskidir... Takdir ettim
  • z4 ün ayrı bir havası var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yahu yazdigimi okumuyor musunuz , z4 ciddidir s2k adrenalin salgilatir yazdim ben de. Kusura bakmayin ama halkin cogunlugunun da s2klarin apacilerin elinde oldugunu dusundugu dogru. Genelleme yapmak tabiki yanlis ancak insanlar oyle dusunuyor. Sanki ben z4 cok guzel s2k kaka dedim :D Farkli karakteristikte 2 farkli arac olduklarini anlatmaya calistim ama her seyin altinda baska seyler aradiginiz icin..
    aslında en başta yazdıklarınızı şimdi yumuşak şekılde duzelterek yazmıssınız. İlk mesajda apaçı arabası demıstınız sımdı apacılerın elınde dedınız. Bu sefer doğru oldu cunku apaçılıgı arabaya yuklemek yanlıştır. ıkı aracında farklı karakterıstıkte olduguda dogru en azından " bırı z4 - karizmatik iyi aile cocugu s2k - mahallenin pici dediklerimizden " cumlesıne gore daha insaflı ve doğru oldu. Sıkıntı kalmadı yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: TripleSix

Hiç apaçilik yapmayan s2000 sahibi görmedim. Apaçilik yapmayacaksan ve s2000 alırsan umarım yolda görürüm seni de aracın imajı gözümde biraz düzelir :)

www.techturkey.com/forum/fotograflariniz/133728-07-ayr-09-berlina-black-s2000.html bu aracı bizim buradan bir abimiz aldı(şahsi olarak tanımıyorum) 2 ay flan oldu sakin kullanıyor caddede turlayıp garaja park ediyor araçda stok egzoz var sesi bile çıkmıyor yani s2000 kullanıp apaçilik yapmayanda var

antalyaliyim bu araci bir kac defa gormustum cok guzel bir arac,
    s2000 tabikide

• temiz bulabilirsen her türlü s2k
    ayrıca hiç de apaçi arabası değil o insanların önyargısı ya da ne bileyim kedinin uzanamadığı ciğere mundar demesi gibi bir şey
    s2000 candır can
  • değerinin üzerinde para verdi temiz araç ama

• Z4

• quote:

Orijinalden alıntı: sys3434

temiz bulabilirsen her türlü s2k
    ayrıca hiç de apaçi arabası değil o insanların önyargısı ya da ne bileyim kedinin uzanamadığı ciğere mundar demesi gibi bir şey
    s2000 candır can

Kedinin uzanamadigi ciger derken beni mi kastettiniz acaba? Apacilerin elinde hepsi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: TripleSix

Hiç apaçilik yapmayan s2000 sahibi görmedim. Apaçilik yapmayacaksan ve s2000 alırsan umarım yolda görürüm seni de aracın imajı gözümde biraz düzelir :)

www.techturkey.com/forum/fotograflariniz/133728-07-ayr-09-berlina-black-s2000.html bu aracı bizim buradan bir abimiz aldı(şahsi olarak tanımıyorum) 2 ay flan oldu sakin kullanıyor caddede turlayıp garaja park ediyor araçda stok egzoz var sesi bile çıkmıyor yani s2000 kullanıp apaçilik yapmayanda var

Ne güzel, keşke her s2000 sahibi bu şekilde medeni davransa

Bu arada (bunu sizin için söylemiyorum) araç güçlü kuvvetli coşturuyor falan diye trafikte başka insanları da tehlikeye atacak hareketler yapmanın hiç bir mantığı yok. Daha doğrusu aracın gücü kuvveti bunu doğurmamalı.

Corvette'in arkasından Selektör yapan Şahin de gördüm. Aracın kuvvetiyle ilişkili değil apaçilik, içindekiye ilişkili. Ama s2000 (örneğin z4'e göre nispeten daha ucuz ve söylenene göre daha agresif olduğundan) daha fazla içindeki apaçiye yenik düşenler tarafından alınıyor gibi geliyor bana.

• s2 apaçi arabası diyen tek ülke bizizdir acaba kullanan kişimi apaçi yoksa kullanım şeklimi apaçi yok eğer kullanım şekliyse o araba zaten passat gibi kullanılacak hali yok,eğer kullanan apaçiyse ben bi apaçinin s2 ye bineceğini hiç zannetmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Konuşuyorsun ama ciddi anlamda boş konuşuyorsun. Tamam Hondacısın s 2000 de güzel araçtır ama z4 gibi bir araç için sadece tip var dersen adam gülerler hayatında kaç kere z4 e bindin ?? Ağırlık dengesi başta olmak üzere piyasada ki sürüşü en zevkli araçlardan biridir. Marka savunacağım diye insan karşısında komik duruma düşmeyin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.