Şimdi Ara

Honda: 'CR-V almak RAV4, X-Trail ve Forester almaktan daha mantıklı' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu resimlerle baş başa bırakıyorum, hem doğaya hemde şehire böyle yakışan başka bir suv yok

grandland x de flexfix sistemi opsiyonda görünüyor mu bilmiyorum ama o da varsa zaten benim gibi bisiklet severlerinde tek tercihi olacağından eminim

Honda: 'CR-V almak RAV4, X-Trail ve Forester almaktan daha mantıklı'

• CVT sevmeyen biri olarak, sadece CVT var diye bir arabadan vaz geçmemek lazim Honda Cvt'e de ruhundan ruh üflemis.

Civic ile CRv arasında dağlar var.. hatta yeni CRV İngiltere değil direkt Made in Japan.

"Hayt!*"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 7 Nisan 2020; 0:20:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Şu resimlerle baş başa bırakıyorum, hem doğaya hemde şehire böyle yakışan başka bir suv yok

grandland x de flexfix sistemi opsiyonda görünüyor mu bilmiyorum ama o da varsa zaten benim gibi bisiklet severlerinde tek tercihi olacağından eminim

Tutulmamasına rağmen.. şunu şuraya bırakalım..

Öyle tepeye hardtop, arkaya bisiklet koymayla olmuyor o işler..

Elalem şehirli GERÇEK SUV görsün..

Edit: Videonun başındaki 45 derece tırmanışı ve 01:35'deki sadece tek tekerde tutunma ile ilerlemesi.. bilemiyorum altan..

Ne de olsa Evo alt yapısı ve genleriyle üretildi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synthesizer -- 7 Nisan 2020; 0:30:6 >

• Bundan var mi Türki cumhuriyetlerinde :)

• synthesizer kullanıcısına yanıt
    Oooo HRV ve 3008'in gercek rakibi gelmiş.

Prison break'te ki Aztec çakması caponcuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 7 Nisan 2020; 0:33:22 >
  • 400.000TL verip ev aldıktan sonra; "CR-V almak RAV4, X-Trail ve Forester almaktan daha mantıklı" diye bir mantık yürütmek bana daha mantıklı geldi.

• Yeni 1.6 I-DTEC 160HP olanı hem yakıt hem de güç olarak şuan çok iyi bir ünite.

Piyasada da 3 rakibi var. R9M dCi 160 HP, OM654 DE16 160HP ve GM MDE 160HP.

Tork olarak en iyi ünite olmasa da sıkıştırma oranı ve stroke olarak bir numara bu ünite şuan.

Civic'e konulursa 10 ileri ZF ile inanılmaz iyi yakıt değerleri elde edilebilir.
  • 1,6 thp 180 beygir 3008 kalite, donanım, tasarım gibi birçok yönüyle crv nin içinden geçer.

Hayatımda ilk defa çekici üstünde seyahati tattıran crv nin yeei çok farklı bende 😂

• Crv nin kendine has farklı bir arka lamba tasarımı vardı, resmen Forester Rav4 çakması olmuş yeni kasa ile.

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Sen PSA'da hic Dpf sivisi depo problemi diye birşey duymadin herhalde

Honda hatayi kabul etti ve Az sabredenlerin hepsinin problemi çözüldü, kimileri ise hemen cayarak tahterevan ile gezdikleri ile kaldi

Her modelin ilk yıllarında olabilen durumlardan sadece biri,tabi Peugeot bunu genelde müşterilerine kitliyor

Mesla Xtrail ile tahterevancilik yapanlar gibi...

Peugeot ETG6 gibi bir şanzıman kullandığı günler, halen bazi modellerinde süspansiyon problemleri gibi, duz vites çift kütleli volan problemleri, blue hdi DPF sivisi deposu Problemi gibi tahterevancilik yapan Peugeot sayısı Honda'dan epeyce fazla.

BMW'cilerin THP motora çok bayilmadigi da ayri bir gerçek.
    BMW tarafindan bir hata olarak görülüp kendi motorunu uretmeye zorlaması gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 7 Nisan 2020; 7:38:16 >

• RAV 4 daha düşük bir motorla gelseydi vergiden düşseydi biraz bence on numara satış yapardı çok güzel bir araç

• Honda CR-V candır
  • Honda CR-V candır gerisi de boştur
  • Honda merkezden hangi ülkede fiyatlar nasıl diye değerlendirmeden yazmış. Ülkemizde bu araç mantıklı değil. Pahalı!

• 2018 Yılında BMW X3 de dahil, E180, Audi A5, BMW 5.20i gibi araçları ÖTV muafiyetiyle almak için delice araştırdım
    Toyota Corolla kullanıcısıydım ve yüksek, en azından crossover bir araç almam gerektiğine karar verdim...
    Honda CRV neredeyse kusursuzdu, fakat kasa değiştireceğini öğrendim ve gelmesini bekledim.
    Yeni CRV Modelinin yurtdışındaki örneklerinin çok farklı olmadığını gözlemledim ve içine girer girmez beni büyüleyen Peugeot 3008 GTline modelini aldım... Şu an 30.000 km ve Allah nazarlardan saklasın çok memnunum, zira ses yalıtımı, düşük yakıt tüketimi ve üst segment araçlarda olmayan teknolojik donanımıyla muhteşem bir araç çıktı... Keşke yalandan da olsa bu sanal 4x4 olsaydı, yok satardı eminim...
  • Mitsubishi Eclipse Cross'un videolarını koyan arkadaşı tebrik ederim.

Olaya doğru açıdan bakıyor çünkü, Suv karşılaştırıyorsan kabiliyetlerini kıyaslayacaksın. Bunda ısıtmalı koltuk var, bunda yok bunda aynı donanım 2.000 dolar daha ucuz vs ile değil.
  • Crv de tek mesele turbo hortumu değil daha nice sıkıntıları var gözümde. Tek tek anlatmak istemiyorum. Rezalet frenler, sağdan soldan atan döşemeler, trim sesleri vs.

Zaten bahsettiğim araç dizel değil 1,6 thp 180 beygir güncel crv nin motor olarak rakibi hem de eat8 güncel şanzıman ile. Zaten satış rakamları da testler de crv ve 3008 in hangi konumda olduğunu gösteriyor.

• Bu ikisi arasında grandlandx i alırsan hemen otomobil forumu terk et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tenvir

Onu bilmem ama rav4'un şu anki kasası çok çok güzel

• synthesizer kullanıcısına yanıt
    Yorumunuzu gördüğüme şaşırdım. Ülkemizde herkes otomobil tutkunu olduğunu söyler ama böyle cevherler yerine en düz ne varsa beyaz rengini bulur alır. Ben 1 yılı aşkın süredir Eclipse Cross kullanıyorum ve çok memnunum. S-AWC'nin yeteneğinin yanı sıra çevikliği birçok c segmenti hatchbackten bile iyi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.