Şimdi Ara

Honda: 'CR-V almak RAV4, X-Trail ve Forester almaktan daha mantıklı' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alırsın Ford olursun Lord! Kuga 4x4 ya da Edge

• quote:

Orijinalden alıntı: Tenvir

Onu bilmem ama rav4'un şu anki kasası çok çok güzel
    Honda: 'CR-V almak RAV4, X-Trail ve Forester almaktan daha mantıklı'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşük bir motorla gelip. vergiden düşseydi biraz keşke
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    Şimdi o yok bu yok girmek istemiyorum ama fren rotorlari 315mm olan az araç var.

• Honda 4x4 araba üretmeyi öğrensin ilkönce.2016 4wd crv almıştım beş para et ez bi araba konfor sıfır 4x4 e manuel olarak geçiremiyorsun bütüni4wd araç yapanlar düğme koymuş 30 km hıza kadar kendin44x4 kullsnabiliyorsun honda bunu bile becerememiş iç plastik aksam deri koltuklar çok çok kalitesiz.2 yılda kaportada nokta nokta paslanmalar başladı daha meyini sayayım

• Arabadan biraz anlıyorsanız bunların hiçbiri Subaru forester u tutmaz

• Honda CR-V kullanıp frenlerinden memnun olan ilk defa birini gördüm.

Açıkçası ben de ilk defa şikayet edeni gordum 315mm'den buyuk başka rotorlu 200bg'e kadar suv var mi bilmiyorum.

• Araba 1750 kg ve ciddi fren sorunu var. Servis kaydı açtırarak kadar ciddi çünkü servis müdürü dahi testte rahatsız oldu incelemeye alalım dedi :) sağlam bir kazadan kurtardım ben o araçla. Öyle tek aracım da değil çok değişik markaları kullanan biriyim.

Servis muduru ariza kaydi actirdiysa o araca ozel bir sorun olmus olamaz mi?

• B sınıfı hatcback alamıyoruz , suv bizim neyimize.
  • Honda civic, crv eski kaslarına göre sürüş, konfor, karoser gibi konularda bayağı farklı. Eski kasa kullanıp da yeni kasa hakkında yorum yapmak saçma.

Bu kasa da ilk çıktığında çok kazıktı. Rakiplerine nazaran daha az zam gördü, cazip hale geldi. Bu fiyata crv varken tiguanmış, 3008miş, grandlandx miş hiçbirine bakmazdım. Bir kere dandikte olsa awd var. İç hacim, bagaj gibi konularda bunların hepsinden üst sınıf.

• İncelemede ise bir sorun olmadığı bu şekilde kabul edip kullanmamız gerektiği söylendi. Ben aracı alırken 2 bayide de test aracı olmadığı için kullanmadan aldım ancak test aracı geldiğinde aynı fren zaafiyeti vardı ne yazık ki. Dediğimi bir vag grubu araç kullansanız anlarsınız

• Aslında subaru fiyatına göre baya iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Subarunun tek eksiği Türkiye şartlarında aşırı yüksek fiyatı imkanim olsa hic düşünmeden forester alırım ona alternatif olarakta eclipse cros daha mantıklı honda toyota nissan diyenler hepinizin elinde akıllı telefon internet var araştırın kıyaslayın

• Subaru Forester varken arazide diğerlerinin adı bile olmaz. Gerçek awd subaru'dur.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    sürekli 4 çeker yapmak daha kolay.fakat yakıt tüketimini artıyor.crv gibi gerektiğinde kendiliğinden 4 çeker olan bir araba yapmak daha zor ve daha yüksek bir teknoloji gerektiriyor.

• Bu sınıf bir araç alacak olsam çok düşünmem, Subaru Forester alırım.

• Kesinlikle katılıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her konuda olduğu gibi araba konusundada ideolojik davranıyorsunuz bende 2015 Crv var ve hiçbir şikayetim yok. Bana şunu söyleyin bilip bilmeden konuşanlar 160 beygir 350 nm tork dizel bir araç söyleyin bakalım varmı klasmanında. Sert fren öldürür firen yumuşak olacak şimdi koskoca Honda senin düşündüğünü düşünemedi dimi önüne bakarsan frene gerek bile yok firen demek ölüm demek git araştır 220 ile giden arabanın frenine bassan ne olacak takla atacaksın başka ne olacak ben çok memnunum yalandan kimsenin malını kötülemeyin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.