Şimdi Ara

Honda Civic fd6 alınır mı bilgi sahipleri yardımcı olursanız sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 300 ile 400 arası bütçe ile Honda Civic fd6 serisi alınır mı ne türlü sorunları vardır yardımcı olursanız sevinirim

• Kesinlikle alınmaz, ilk üretim yılı 2006 lara dayanan bir model, fiyatı bir üst nesil araçların (ilk üretim yılı 2010, 2011, 2012 olan) fiyatlarına gelmiş komik bir şekilde,

yani kısacası, o parayı o eski kasa eski nesil araca vereceğime yeni nesil bir araç alırım her türlü ondan daha iyi olur, buna emin olabilirsiniz, cruze, astra j ya da zor ama bulabilirseniz focus 3 bakılabilir, hem arabaya binmiş olursunuz, hem de daha yeni nesil araca, yani parasının arabasına, fiyatı şişmemiş araca binmiş olursunuz.

Bu arada toxic honda kitlesi damlar birazdan, onlara aldırış etmemenizi öneririm, çünkü en son 1997, 2000 model civicler 300 bin lira eder diye iddia ediyorlardı
  • Kesinlikle alınmaz, ilk üretim yılı 2006 lara dayanan bir model, fiyatı bir üst nesil araçların (ilk üretim yılı 2010, 2011, 2012 olan) fiyatlarına gelmiş komik bir şekilde,

yani kısacası, o parayı o eski kasa eski nesil araca vereceğime yeni nesil bir araç alırım her türlü ondan daha iyi olur, buna emin olabilirsiniz, cruze, astra j ya da zor ama bulabilirseniz focus 3 bakılabilir, hem arabaya binmiş olursunuz, hem de daha yeni nesil araca, yani parasının arabasına, fiyatı şişmemiş araca binmiş olursunuz.

Bu arada toxic honda kitlesi damlar birazdan, onlara aldırış etmemenizi öneririm, çünkü en son 1997, 2000 model civicler 300 bin lira eder diye iddia ediyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueSKYLINE -- 28 Şubat 2023; 21:51:10 >
  • Böyle düşünmeniz açıkçası hoşuma gitti sağolun onlara da bakayım hocam

• 2013 de araba ararken kapısını kapatınca çıkan sesten ötürü almaktan vaz geçmiştik
  • 2016 yılında ilk sahibinden 2010 düz vites dream almıştım. Aracı gören biri her gün istedi 1 ay sonra şu fiyat dedim hesap numaramı istedi hemen parayı yolladı
    Değişik piyasası olan bir araç o fiyata temiz düz vites bulunurda otomatik zor
  • Piyasası var ancak 2023 yılında en boş clio al ondan daha iyi hissettirir. Kaportası çok zayıf teknoloji 15 yıl önceden geliyor.

• Düzgün kullanılıp bakımları yapılmış ise alınır mekanik anlamda sorun yaşamazsınız yalıtım çok iyi değil iç kumaş malzeme kapı içleri filan çabuk deforme olabiliyor boya kaporta hakeza zayıftır
    Lpg ile ekonomik olur şanzıman geçişleri güzeldir motorda normal kullanıcı için yeterli performansa sahiptir sahibini çok üzmez tavsiye ederim
  • Alternatif ne o önemli.
  • Sanayi ile işin olmaz , Otomatik bozuldu mu bozulacak mı , baskı biter mi , yolda bırakırmı derdin yok arkadasım

Clio ile kıyaslayan akıl fukaralarına aldırma. İçi geniştir. Sürüş zevki güzeldir. Direksiyon tepkisi iyidir. Yol tutuşu güzeldir.

Bugun satacak ol yarın alıcı bulursun. Her daim alıcısı vardır. 10 kez kaza yap aracı perte çıkar yine alıcısı olur. Elde kalmaz.

Yol sesi alır , rüzgar sesi alır , kaportası ve boyası zayıftır doğru. Ama bunlar Honda almaman için bir sebep değil.

Herhangi bir hondacıya git bu araç yol sesi alıyor de sana g.tüyle güler. Adamın yol sesi umurunda değil kardeşim. Araç LPG ye %100 uyumlu ve uzunn yolda km de 65 70 kuruş yakıyor. Şehir içi km de 90 kuruş ile gazlarken sen gazda yumurta varmış gibi basma teknikleri ile araba kullanırsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.