Şimdi Ara

Honda Civic Benzin/LPG için Bayilerden Fiyatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
5.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün İstanbul'da Mutluhan Honda bayisine gittik. Aracın Elegance modeli için fiyatlar aldık. Liste fiyatı 80.800 TL
    Elegance LPG dahil manuel vites 72.000 TL, otomatik vites 74.000 TL fiyat verdiler. Daha sonra telefondan İstanbul'daki tüm bayileri aradım.
    2015 Honda Civic Elegance Benzin/LPG (Kit dahil) Fiyatlar

honda park
    72000 otomatik
    70500 düz (beyaz)
    ------------------------
    artı plaza
    71000 otomatik (siyah füme bordo)
    72700 düz (beyaz)
    69000 düz (siyah) (navigasyonlu) (çok iyi bence)
    ------------------------
    honda cem plazaa
    71000 düz siyah
    72500 otomatik tüm renkler
    -------------------------
    honda çiftkurlar
    71500 düz (beyaz)
    70500 otomatik (bordo)
    71000 otomatik (siyah)
    ----------------------------------
    ayışığı
    ? düz (yok)
    72500 otomatik (tüm renkler)
    -------------------------------
    damla
    71500 düz
    70500 otomatik gümüs
    72500 otomatik beyaz
    --------------------
    honda mutluhan
    72000 düz
    74000 düz
    --------------------------
    honda plz marmara (fiyat alamadım)
    ? düz
    ? otomatik

• şimdi birde 2.el araçların fiyatlarına bakalım, hangisi daha yüksek!
  • berkcan258 B kullanıcısına yanıt
    Hocam harika bir konu ve arastirma olmus...elinize saglik...istanbula yakin illeri de arayip fiyat alabilirsiniz daha uygunu cikabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Hocam harika bir konu ve arastirma olmus...elinize saglik...istanbula yakin illeri de arayip fiyat alabilirsiniz daha uygunu cikabilir.
    Merak edip baktım 2.el fiyatlarına. örneğin 2015 model lpgli düz vites 5000km den az araçlar 67000 1 adet 70bin 2 adet çıktı düşünün artık sıfır fiyatları zaten 70-71 :)
    otamatikler için baktığımda 70binden aşağı ikinci el ilanı bulamadım
    Hocam ben de beyaz fb7 civic otomatik almak istiyirum.elegance ile premium arasinda ortalama ne kadar fark var hicam sifirinda?
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    hocam diğer paketlerini sormadık hiç. direk elegance için görüştük fiyat aldık
    Tesekkur ederim.hayirlisi olsun hakkinizda.
  • Yasadigim ilde 2014 model araca 77500 tl yazmislar.Allah islah etsin.
  • Bu fiyatlara neler dahil MTV KDV ÖTV LPG gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gursel1984

Bu fiyatlara neler dahil MTV KDV ÖTV LPG gibi..
    herşey dahil hocam. trafik sigortası + tescil işlemleri eklencek
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcan258

herşey dahil hocam. trafik sigortası + tescil işlemleri eklencek

Alıntıları Göster
    lpgsiz almak istesek kaça bırakırlar acaba? bugün bayiyi aradım ama yoğundu fiyat alamadım.
  • Hondanın bu kadar indirim yapması ilginç. Şunun için söylüyorum; madem yeni civic 2016 sonu ya da 2017de gelecekse neden bu kadar indirim yapıyor ki! Sene sonu bile olsa bu kasayi satmaya devam etmeyecek mi? Burada ki amacım yeni civic 2016 başında gelir mi Ösym bile sınav sonuçlarını ne kadar zaman sonra aciklayacagini duyurdu, hondadan ses yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTaLLiCaLi06 -- 20 Ekim 2015; 23:18:03 >
    süper bir çalışma olmuş. ankara içinde fiyat bilgisi verebilirseniz çok sevinirim. (efe - bora)

peki bu liste ve satış fiyatı farklılıkları (yaklaşık 10.000 tl ) yeni çıkan jazz içinde geçerli midir?

jazz şuan 69.000 full paket liste fiyatı. satış nedir acaba ?

teşekkürler hayırlı günler diliyorum....
    Fiyat paylaşımınız için çok teşekkürler. Fiyatlar Anadoluya göre uygun ya da ben iyi pazarlık yapamadım. :)
    Konya
    74000 düz
    76000 otm.
    Antalyadaki bayi LPG li modeli aldıktan sonra çekici ile servise gönderip LPG taktıracağını söyledi. LPG honda'ya fabrikasında takılmıyor mu? Bu konu hakkında bilginiz var mı?
  • yamagah Y kullanıcısına yanıt
    yok hocam fabrikasyon olarak lpg ye hazır şekilde üretiliyor. Ancak brc kitinin montajı sonradan yapılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcan258

yok hocam fabrikasyon olarak lpg ye hazır şekilde üretiliyor. Ancak brc kitinin montajı sonradan yapılıyor
    Öncelikle fiyat araştırması için teşekkürler. Ben de fiyat araştırması yapıyordum. Bulunduğum ilde premium için 73000 dediler. yani bir üst modelinden daha pahalı fiyat verdiler. Ben bunu bu güzel çalışmadan ve paylaşımdan sonra anladım. Fiyatlara pek güvenemedim desem yeridir. Bu nedenle biraz önce listedeki firmalardan 2'sini aradım ve aynı fiyatları duydum :)
    Bazı arkadaşlar kolaya kaçıp Ankara'yı da yazsan demiş. Bu gibi forumlarda birbirimize yardımcı olmalıyız. İstanbul paylaşımına Ankara'yı da yazsanız demek garip olmuş. Ankara'da iki honda bayisi görünüyor. Honda Plaza Bora ve Honda Plaza Efe. ikisini de arayıp fiyat bilgisi almak istedim. Telefonda bilgi veremeyeceklerini söylediler.

• Ben de bir ekleme yapayım.sivas elegance tup dahil 76 000 TL dedi.ustelesen 75 000 lira olurdu.İstanbul fiyatları muazzam.
  • fyaman84 F kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da fiyatlar çok uygun hocam. Diğer illerde durum nedir bilmiyorum. Honda web sitesinde bayilerin tel numaraları var.
    Ankara'daki bayilerin fiyat bilgisini telefonda veremem demeleri çok saçma. İlk defa böyle bir şey duyuyorum.
    Hangi marka olursa olsun fiyatları söylemek zorundalar. Zaten normal fiyatları honda web sayfasında yazıyor.
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    hocam hangi il o fiyat öyle. nerdeyse 5 bin tl fark var
    sivas hocam.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.