B

Teğmen
11 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2014 Jetta 1.2 TSI Highline Link
Aracım 2014 Aralık ayı çıkışlıdır. Kartal Doğuş Oto Bayisinden sıfır olarak satın alınmıştır.

Aracım en üst opsiyon Highline modelidir. Benzinli ve manueldir. Renk lansman rengi ipek mavisidir.

İlk 15.000 km bakımını da aynı yetkili serviste yaptırdım. şuan 26.000 km... Aracın garantisi devam etmektedir.

Aracım tertemizdir. Her hangi bir kazası, değişeni ya da boyananı kesinlikle yoktur. Tramer kaydı yoktur.

En ufak bir kazaya daha karışmamıştır.

Ziebarttan Boya Parlatma ve Mevsimlik koruması bugün yeni yaptırıldı.

Makyajlı son kasadır. Eski kasalarla kıyaslamayınız. Pazarlık yapılabilir.

İhtiyaçtan ötürü acil satılıktır.

Fiyat: 64.500 TL

2014 Hyundai i20 1.2 D-CVVT Jump Link
Aracım 2014 Ekim ayı çıkışlıdır. Elmas Hyundai Bayisinden sıfır olarak satın alınmıştır.

Tüm bakımları yetkili servislerde yaptırılmış olup son 30 bin km bakımı daha yeni yaptırılmıştır.

Garantisi 2019 yılına kadar devam etmektedir.

Aracım tertemizdir. Her hangi bir kazası, değişeni ya da boyananı kesinlikle yoktur.

En ufak bir kazaya daha karışmamıştır.

Piyasanın altında fiyat yazılmıştır. Az da olsa pazarlık yapılabilir.

İhtiyaçtan ötürü acil satılıktır.

Fiyat: 34.500 TL

Aracımız satılıktır. (35.000 TL)

İ20 1.2 D-CVVT Jump 2014 model
Manuel vites
31bin km.
Kaza boya değişen vs yok.
2019 yılına kadar garantili
Yetkili Servis bakımlı
Benzinli.
(Sakarya ya da İstanbul)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-tertemiz-boyasiz-degisensiz-i20-garantili-bakimli-330807464/detay
Merhaba arkadaşlar

Aracım 2014 jetta 1.2 tsi hl manuel. Aracımın bazen frenlemede şöyle bir sıkıntısı oluyor. Sabahleyin arabayı çalıştırdıktan sonra siteden anayola doğru çıkmaya çalışıyorum. 2.vitese atıp bayırdan yukarı doğru çıkıyorum. Çıkışı yaptıktan hemen sonra 20 metre ilerde güvenlik kapısı var bende o yüzden çıkış biter bitmez fren yapmak istiyorum. Ancak frene basmak istediğimde fren taş kesilmiş gibi sert oluyor ve basamıyorum. Debriyaja basıp vitesi boşa aldığımda fren yumuşuyor ve çalışıyor. Frene basmadan önce bayırdan düze geldiğimde araç biraz yavaşladığı için 2.viteste olduğumdan araç muhtemelen stop etmemek için turbo devreye giriyor ve öne atıyor onu hissediyorum öne atılma başladıktan sonra fren kesinlikle tutmuyor çünkü basamıyorum bile taş kesilmiş oluyor. Bu sorunu aynı yolda 5-6 kere yaşadım. Servisi aradım biran önce gelmemi istediler randevuya gerek olmadığını söylediler. Ancak servise bu sorunu nasıl anlatacağım bilmiyorum çünkü her zaman olmuyor 1.5 sene oldu 5-6 kere yaşadım bu sorunu. Aracı götürdüğümde muhtemelen yine sorunu farkedemeyecekler ne yapmam gerekir sorun sizce neden kaynaklanabilir
Bugün İstanbul'da Mutluhan Honda bayisine gittik. Aracın Elegance modeli için fiyatlar aldık. Liste fiyatı 80.800 TL
Elegance LPG dahil manuel vites 72.000 TL, otomatik vites 74.000 TL fiyat verdiler. Daha sonra telefondan İstanbul'daki tüm bayileri aradım.
2015 Honda Civic Elegance Benzin/LPG (Kit dahil) Fiyatlar

honda park
72000 otomatik
70500 düz (beyaz)
------------------------
artı plaza
71000 otomatik (siyah füme bordo)
72700 düz (beyaz)
69000 düz (siyah) (navigasyonlu) (çok iyi bence)
------------------------
honda cem plazaa
71000 düz siyah
72500 otomatik tüm renkler
-------------------------
honda çiftkurlar
71500 düz (beyaz)
70500 otomatik (bordo)
71000 otomatik (siyah)
----------------------------------
ayışığı
? düz (yok)
72500 otomatik (tüm renkler)
-------------------------------
damla
71500 düz
70500 otomatik gümüs
72500 otomatik beyaz
--------------------
honda mutluhan
72000 düz
74000 düz
--------------------------
honda plz marmara (fiyat alamadım)
? düz
? otomatik
Teknosa'da 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL bonus
Kampanya Geçerlilik Tarihi: 21-22-23 Temmuz 2015
2013 ve sonrası yeni kasa temiz honda civic araç bakıyoruz. Otomatik vites olması şart. 50 bin km ye kadar olabilir. Benzinli ya da lpg li olabilir.
Petrol fiyatları ve $ düşerken ülkemizde mazota yine zam geldi. Tavan fiyat uygulamasını neden kaldırırlar anlamak mümkün değil...

Motorinin litre fiyatına 12 kuruş zam yapıldı. Zammın ardından İstanbul'da litresi 4,03 liradan satılan motorinin yeni fiyatı 4,15 TL oldu. Yeni pompa fiyatı yarından itibaren geçerli olacak.

Kaynak:http://www.cnnturk.com/ekonomi/motorine-12-kurus-zam-geldi
merhaba arkadaşlar

aşağıda örnekteki gibi kategori paneli nasıl hazırlanıyor. ajax uygulaması mıdır? Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba arkadaslar,

Bildiğiniz gibi Web sayfamızdaki nesnelere çift tıkladığımızda aspx.cs sayfası açılıyor. Ancak bazen niyeyse örneğin düğmeye tıkladığımızda program kodları yazacağımız bölüm açılması gerekirken, aspx sayfasının code kısmı açılıyor ve button1.click olayını oraya ekliyor. yani html ve asp etiketlerinin olduğu bölüme. bu hata arasıra da olsa oluyor. neden kaynaklanıyor olabilir.
Arkadaşlar merhaba,

Yeni Jetta 1.2 TSI 105 PS Highline Düz vites (ipekmavisi) araç almak üzereyim. 65 bin TL liste fiyatı üzerinden 61500 TL ye kadar düşürdüm. Hediye olarak paspas hariç bişi vermiyorlar ne yazıkki. Aracın yakıt tüketimi şehir içi yaklaşık kaç lt olur? Bu araç bu fiyata alınır mı? Aracı yaklaşık 3-4 sene kullanmayı düşünüyorum. İkinci eldeki durumu ne olur? Daha önce benzinli araç almamıştım. Bundan önceki araçlarım hep dizeldi. Yorumlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
Sorunsuz alışverişlerim: baltacifatih, 27fatih, Rebelyus, PES_21_Murat, mesaybelf, steinbeck0635, BanaMıDediniz,
42_JeoGenc_42, erdil790, ankizmir, tunç1, marmaraenformatik, çayçorba, mustafaagungor, yebozkurt, hsnkrc, bérkay, xxxx06, isolayn007
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 705
İkinci El Bölümü Mesajları: 125
Konularının görüntülenme sayısı: 19.583 (Bu ay: 357)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 157 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.