Şimdi Ara

Honda Civic 99 Kasa Jant tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Honda civic 99 1.6 ies aracım var. Artık jant lastik değiştirme zamanı geldi. Biraz araştırma yaptım xxr527 diye bir jant beğendim. Fakat sahibinden.com da aynı jantı hijoin advan gibi isimlerle görüyorum. Replika dedikleri bu mu oluyor acaba ? Birde replika jantı nasıl anlayabiliriz? xxr527 orjinal fiyatı nedir acaba? birde replikası ..

not: Mersinde oturuyorum eğer satan varsa pm den ulaşsın. 16" 4x100 bijon..

Honda Civic 99 Kasa Jant tavsiyesi

• vti jantını tek geçerim
  •  Honda Civic 99 Kasa Jant tavsiyesi
  • Vti takmayı düşünmüyorum çok sıradan. Hoşuma gitmiyo :)) XXR527 4Ever
  • O zaman Enkei rpf03,Advan RG2, OZ Ultraleggera bakılabilir.
  • Araç beyaz ise 16 spoon takılabilir.

Yer tavsiyesi olarak, yurtkuru geçince zeytinlibahçe caddesine döndüğün köşede Melba jant-lastik var hemen hemen biçok jant modelini bulursun orda.
  • Orijinalini bulmaniz cok zor Türkiye'de. O nette gordugunuz Advan yazan da orijinal Advan degildir. Advan zaten ayri bir marka. Xxr ayri bir marka.

Replikalarin bircogu cin mali. Jantlarin ic tarafinda asil markalari yazar.

Onerecegim tek jant orijinal Vti janti olur ama begenmiyorum demissiniz.

Bunun haricinde Volk Te37, Spoon gibi jantlara da bakin derim xxr527'ye ek olarak. Tabi bu saydiklarimin da replikasini bulabilirsiniz ulkemizde. Orijinalleri gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 9 Kasım 2013; 22:30:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    Güzel jantlar göz önünde bulundurucam mutlaka teşekkürler
  • Pazartesi gidip bakmak lazım teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaSe® -- 9 Kasım 2013; 22:34:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

Orijinalini bulmaniz cok zor Türkiye'de. O nette gordugunuz Advan yazan da orijinal Advan degildir. Advan zaten ayri bir marka. Xxr ayri bir marka.

Bunun haricinde Volk Te37, Spoon gibi jantlara da bakin derim xxr527'ye ek olarak. Tabi bu saydiklarimin da replikasini bulabilirsiniz ulkemizde. Orijinalleri gelmiyor.

Replikadan bahsetmemdeki amaç bazı forumlarda okuduğum şeyler yüzünden. Bijon sıyırma vs biçok şeyler ortaya çıkabiliyomuş sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaSe®

quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

Orijinalini bulmaniz cok zor Türkiye'de. O nette gordugunuz Advan yazan da orijinal Advan degildir. Advan zaten ayri bir marka. Xxr ayri bir marka.

Replikadan bahsetmemdeki amaç bazı forumlarda okuduğum şeyler yüzünden. Bijon sıyırma vs biçok şeyler ortaya çıkabiliyomuş sanırım.

Sahsi görüşümdur; replika janta verilen parayi sokaga atilmis olarak goruyorum. Replika jantlarin cogu pek de kaliteli degil. Goruntu olarak orjinal jantla birebir olabilirler ama malzeme kalitesi olarak da aynisi degiller.

Kirilan, catlayan, balans tutmayan replika jant epey var.

Sifir replika jantlar bugun takimi 600-900 tl arasinda.

1 ay evvel orjinal italyan mali Oz Racing Ultraleggera 6 kg agirligindaki 17 jantlarimi 800'e verdim.

Bence sifir replika Xxr, Volk, Konig vs alacaginiza 2.el markali jant alin derim.

Ama hepsinden ote Vti jantini tek gecerim EK kasa icin. :)

• bucakli kullanıcısına yanıt
    Replikayı o kadar kötüledinki gidip vti alacam şimdi en sonunda
  • quote:

Replikayı o kadar kötüledinki gidip vti alacam şimdi en sonunda

Valla hic durma git al derim. Orjinal Vti janti tabi. :)

Her zaman alıcısı vardir satacak olsan. Altin gibi.

• bucakli kullanıcısına yanıt
    Piyasadaki tüm vti jantlar orjinal mi yine karşıma replika çıkacaksa bu işten soğurum
  • quote:

Piyasadaki tüm vti jantlar orjinal mi yine karşıma replika çıkacaksa bu işten soğurum

Onların da replikasi var. Ama replikalar tasarim olarak baya bi kotu. Orjinal vti janti gibi degil kollarinin kıvrımlı formlari.

Mobilden girdigim icin foto atamiyorum ama sahibinden'e filan bak. Illa ki orjinal jant vardir satilik. Replika zaten zibil gibi.

• Vti jant bul harbiden farklı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.