Şimdi Ara

Honda Civic 1.6 LS mi Opel Astra Classic NB mi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar uzun süredir Opel Astra Classic peşindeyim. 2006 kampanyayı kaçırdık. 2007 modele 3000 YTL fark vermek ağırıma gidiyor.
    İnternetten arıyor kazasız 2006 uygun bulamıyorum. Honda Civic 1.6 LS ile kıyaslayabilir misiniz? Astra'yı bu forumdan edindiğim bilgilerle yol tutuş ve kasa sağlamlığı için tercih ediyordum. Bu iki özellik ve başka yönlerden bu araçlar hakkındaki görüşlerinizi rica edeceğim.

Herkese güvenli huzurlu sürüşler.

• eğer 43 ytl bütçen varsa golf tsı motor 1.4 140hp
    ama daha kısıtlıysa 35 ytl düz golf alabilirsin
    yada ikinci el 25-28 ytl arası golf 5 bulabilirsin
  • 25000 civarı bütçem var. Üstüne çıkıp daha iyi bir tercih yapabilirim. Altında kalıp tasarruf edebilirim. Yeter ki aklıma yatsın.
  • civic
  • quote:

Orjinalden alıntı: malikguzel

eğer 43 ytl bütçen varsa golf tsı motor 1.4 140hp
    ama daha kısıtlıysa 35 ytl düz golf alabilirsin
    yada ikinci el 25-28 ytl arası golf 5 bulabilirsin

25 nere 43 nere savuna savuna para mı weriyorlar malik kardeşim

ikisi arasında söyle olmadı 25lik bişe wer

Bu arada civicES derim ben
  • AStra al muhakkak

Astra Classic 2005 model-2006 model 2. el çok uygun fiyatlara alabilirsin bence paran da cebinde kalır hem... Arabaya çok para yatırmak akıl karı değil... Tertemiz 2. eller var. Bizim aracımız 2000 model LPG taktırdık Astra, daha sıfır gibi yeni gibi araç. İçi filan tertemiz. E bunun 2005 modelini düşün. Temiz bakan bi adamın az km yapmış aracını alıp yıllarca sorunsuz binebilirsiniz hiç sıfıra dünya paralar bayılmaya değmez
  • komik adam bee
    Honda Civic 1.6 LS ...burda hondadan bahsediyorsun honda ne opeli
    al hondanı güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: macun

komik adam bee

zevkler ve renkler

Ama 2 kere 2 =4 :)

Türkiyede Opel Astra Classic gerçeği var kardeşim kim nederse desin :)

SOkağa bakın anlarsınız

• o aracın satmasının tek nedeni kampanyalar kumpanyalar
    en samimi arkadaşımda var biliyorum tahta gibi bir araç maşşallah

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

quote:

Orjinalden alıntı: macun

komik adam bee

zevkler ve renkler

Ama 2 kere 2 =4 :)

Türkiyede Opel Astra Classic gerçeği var kardeşim kim nederse desin :)

SOkağa bakın anlarsınız

• arkadaşım civic derken kaç modelinden bahsediyorsun.ona göre karşılaştıralım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunpul -- 13 Aralık 2006; 0:07:18 >
  • 2006 model idi ama satılmış.

Arkadaşlar benim derdim güvenlik. Palio ile yaptığım kazadan sonra güvenli bir araç peşindeyim.
  • Astra araçlar hondalardan iyidirrrrr ya neye göre kıyas yapıyorsunuz anlamadım tamam hondanın motoru az yakıyor ama kasası iyi değil ince sacı var tok durmuyor astranın yol tutuşu iyidir. Almanlar makine konusunda en iyidir al astra klasik 2 ci el yada sıfır al ben kimseye güvenmem dersen hondaya bayılacaksın 34 milyar ne gerek var
  • Aslında 2006 model bir Honda ilanı üzerine bu konuyu danışıyordum sizlere ama araç satılmış.

http://www.araba.com/417338.html

Bana söylenen 23.5' a bitmiş. Ben oğlu ile konuşurken babası satmış arabayı

Astra Classic hakkında biraz fikrim var aracı az çok biliyorum ama Honda'ları hiç tanımıyorum.
  • 2006 model honda civic 23 ytl beleş bence o fiyata honda alınır
  • valla sana söylicem şudur astrayı alırsın paralı yola çıkarsın sonra bi civic in tozunu yutarsın üzülürüm.şahsen bnm tozumu astralar sürekli olarak mahmutbey hadımköy arasındaki okul arkadaşlarım yutuyo ve ben daha bi sefer mahcup olmadım

HONDA HAYAT ONDA
  • Sifir arabam olsun diyorsan birkaç milyar daha ekleyerek (borç) Astra Classic alabilirsin. Ben Civic ES sahibi olarak, yine Civic tercih ederdim.
  • İlgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

2005 Opel Astra için fiyatta anlaştık. Genel bölümde sahtecilikten korunmak için yardım rica ettim milletten. Yüzeysel olarak araca baktırdık.
    O haliyle fiyat belirledik ama detaylı bir araştırma (aracın kendisi ve sicili hakkında) henüz yaprırmadık.

Bu konuyla ilgilenen arkadaşların da tavsiyelerini bekliyorum.

2006 2. el veya sıfır derken borcum daha az oluyor diye ve bir de direksiyondan kumandalı müzik sistemi için böyle bir karar aldım.

Herkese selamlar, kazasız belasız sürüşler.
  • Ya ne hondası ya civic filan hikaye Yutturmayın milete toyata honda en kral araba diğerleri çamurdan.Kardeşim alman arabaları her zaman ıyıdır. Ben hiç civic tozu dumanı yutmadım yutsan ne olcak madalyamı verıyorlar oda ilginç...
  • Honda civic 1.6 ls al geç aklın yolu bir ....
  • es al es
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.