Şimdi Ara

KONU SİLİNEBİLİR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
14
Favori
60.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
308 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paranla rezil olduğun bir ülke burası . Maalesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzülerek söylüyorum ama geçmiş olsun diyemeyecegim. Bu firma hakkında o kadar acı tecrübe anlatilmasina rağmen tercihinizi yapmışsınız. Ne deyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamzeli kasadaki göçüklerdeki yaklaşımını bile bile honda alıyorsanız müstehaktır, ne bekliyordunuz ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu da sürekli üst sıralarda yerini almalı diye düşünüyorum.
  • Jetta 1.6 TDI sahibiyim. Yaşadığınız rezaletin bir benzerinide ben yaşadım. Aynı DPF sorunuydu sürekli motor ışığını yakıyordu ancak aracımın km yüksek olduğundan çözümü komple dpf & egr iptali yaptırmakta buldum. Kat iptali yaptırmazsanız bir gram kara duman atmıyor. Aracım hiçbir emisyon testinde de kalmadı. Araba bi kendine geldi felan artık kafam rahat. Tavsiye ederim. (Çevreciler desoto kamyonlara saldırabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oKsyqeN -- 14 Eylül 2018; 20:37:25 >
  • Geçmiş olsun hocam. Paranla rezil olmak bu olsa gerek.

• 1 değil 2 değil pes artık. Yani top çarpmıştır bahanesinden sonra yeni bahane de güzelmiş.

• Ekşideki konu da güzel ilerlemiş, bu rezaleti, müşteri düşmanı tavrı herkesin bilmesi lazım

• Anadolu Yakası'nda Ayışığı ve Mutluhan ikisinin de beş para etmez servis ağı ve müşteri hizmetleri olduğunu bizzat gözlemledim. Servis garantisi için 6 yıl yalanını dinlemeden özel servise götürmek çok mantıklı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman

En büyük hatası Honda dizel almak olmuş. Bak Nissan a alıyor Dci motorları uğraşmıyor.
    Nissan çok harika, kullanmasak yutardık belki :)

• Abimde Honda Civic RS var, önce göçük şimdi bu olaydaki tavırları resmen saçmalık. İmza kampanyası başlatalım tüm hondacılar imzalasın kampanya ses getirsin. Bu böyle olmaz, işi az da olsa resmiyete bindirmek lazım!

• 15.000 tl mi 😲

• honda iyi marka da bizim honda Türkiye de iş yok.

• Gerçekten çok talihsiz bir duruma düşmüşsünüz üzüldüm okuyunca. Hem yeni aracınızda başınıza gelen insanı araçtan soğutacak cinsten, üstüne hondanın tavrını tuz biber olmuş. Umarım davanızda olumlu bir sonuç elde edersiniz. Hondanın bu yaptıkları bir değil iki değil. Güzel bir tüketici şamarı hakediyorlar

• honda kendini biliyor basıyor atmosferik lpg'li modelleri sıfır sıkıntı. gerçi onlar da göçüyor ama mahalledeki çocuklar top oynuyor diye oluyor, honda'nın suçu değil yani.

bu arada kimin nereye yorum yapacağı beni ilgilendirmese de belli markaları gömmek için hazır kıta bekleyen birkaç üyeyi bu tip konularda göremeyince samimiyetlerini sorgular oluyorum.

• Ben sizin yerinizde olsam aracınn bugünkü değeriyle paramı geri almaya çalışırdım. Ayıplı mal satılmış size resmen. Bu ülkede maalesef doğru düzgün yetkili servis yok. İnternette sorunu paylaştığınız için aracı aldığınız yerin tutumu da evlere şenlik. Bugüne kadar üretim hatasını kendi kabul eden bir firma görmedim.

Benim araca ilk bakımda takılan yağ filtresi Wolswogen logolu olması gerekirken yan sanayi yağ filtresi takılmış.İkinci bakımı dışarıda yaptırmasam onu bile göremeyecektim. Yetkili serviste araca bakım yapılıyorken başında duramıyorsunuz. Ne yaparlarsa artık kısmetinize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mahkemede büyük ihtimalle kazanır ödetirsin hocam. Tek sıkıntı uzun sürme ihtimali, umarım kısa sürede karar çıkar.

Jetta kullanan arkadaşın dediği gibi dpf iptal edilip kullanılıyorsa o şekilde arabasız da kalmamış olursun belki ama bu başka soruna yol açar mı bilmiyorum, o da risk artık.

Ya da çatlak olan yeri fotoda göremedim ben ama kaynak yama yapılabilir mi acaba diyorum.

Hayırlısı olsun tez zamanda inşallah.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.