Şimdi Ara

Honda civic 1.5 ex alinirmi acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ilk arabam olacagindan asiri heycan var ilandaki araba alinirmi tavsiye edermisiniz parama uygun en ideal arac gibi gozukuyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-yasina-gore-en-temizi-226090296/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gunceldir

• Kimsemi tavsiyede bulunamiyor

• 93 model araba 14 istiyor piyasaya bak be..
    Kardeş ben olsam otobüse binerim veya motor alırım daha iyi şu hurdaya 14 bin verirsem içime oturur. Yanlış anlama faydalı bir yorum olmadı belki ama arabadan çok sıkıntı ve masrafa benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

93 model araba 14 istiyor piyasaya bak be..
    Kardeş ben olsam otobüse binerim veya motor alırım daha iyi şu hurdaya 14 bin verirsem içime oturur. Yanlış anlama faydalı bir yorum olmadı belki ama arabadan çok sıkıntı ve masrafa benziyor

abi malesef şahine 15 bin tl istenilen bir piyasaya sahibiz

14 bin tl ye daha iyi alınabilecek araba yokmudur sence
  • biraz daha sabret , biriktir 2000 sonrası metal yorgunluğu olmayan klimalı abs li bir araç almanı tavsiye ederim
  • artık eski arabalara rabet yok hocam eskide geri de kalmış bir araç yurt dışında bunlar para etmiyor burada 93 modele bu fiyat yok artık. sen şuan ilk heyecan yaşayacağın için ne gelse önüne aklına yatar ilk bana da öyle oldu sağlam temiz araba al sonra keşkelerle yaşama. satarkenda zarar etmeyeceğin araba satın al. en az klimalı abs ve hidrolik olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuri37781 -- 14 Ağustos 2015; 20:00:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuri37781

artık eski arabalara rabet yok hocam eskide geri de kalmış bir araç yurt dışında bunlar para etmiyor burada 93 modele bu fiyat yok artık. sen şuan ilk heyecan yaşayacağın için ne gelse önüne aklına yatar ilk bana da öyle oldu sağlam temiz araba al sonra keşkelerle yaşama. satarkenda zarar etmeyeceğin araba satın al. en az klimalı abs ve hidrolik olsun.

Hayallerim gene suya dustu malesef 306 lar icindemi aynisini dusunmektesiniz

• smail14 S kullanıcısına yanıt
    aynen ya 98 99 hyudai accent yumurta kasalara bakmalısın abs yok klima ve hidrolik var. yada bu ayarda piyasada tutulan toyota corolla eski kasalardan. kmleri yüksek bu fiyatalara da. biraz daha para biriktirmeniz lazım derim. araştıramadım fazlada.
  • Hocam civic güzel araçtır ama bunlar ölmüş artık elinden zarar ederek çıkartırsın
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-galeri-emre-den-1991-manager-klimali-cok-guzellll-224096802/detay

bu aracı al bence bak ilanlara klima vs var satarken zarar etmezsin al bunu para biriktir sonra bunu satar 2006 civic falan alırsın.
  • ex en fazla 13 eder

bende araba bakıyorum çok eski araçlara da bakmamak lazım honda sağlamdır ama masrafsız araç lazım 98-00 üstü araçlara bakın.
  • Bende geçen yıl bu kasadan aldım 12 bucuğa ,yol tutuşu oldukça iyi ,95 beygir araç oldukça seri kaçıyor.Sana tavisyem bu kasadan alacaksan oynanmamışını al yani modifiyesizini al.Bu araçları genelde gençler kullandıgı için çok hırpalıyorlar.O yüzden iyi araştırma yapmadan alma.Yada biraz daha üzerine koyabilirsen bir üst kasasına bak 16-20 bin arası .
  • quote:

Orijinalden alıntı: smail14

Merhaba abilerim
    Ilk arabam olacagindan asiri heycan var ilandaki araba alinirmi tavsiye edermisiniz parama uygun en ideal arac gibi gozukuyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-yasina-gore-en-temizi-226090296/detay

kronik hararet sıkıntısı olan bir araçtır 5 ay önce bir yakınımız gençliğin verdiği gazla aldı bundan bir tane çok memnundu ilk aldığında daha sonra conta yaktı araç sanayide ustalar bu araçlarda hararet sıkıntısının hastalık olduğunu söylediler.Aracın gidişi falan iyidir ama az yakar çok kaçar

• Bu forumda böyle hayırlı şeylere pek bakmazlar linea volsvageni döver diye başlık aç saniyede binlerce cevap gelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.