Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (510. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.213
Cevap
142
Favori
1.333.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kardeş o gün yağ, filtreler vb. değiştirdiğimde ses gelmemişti. Ya da ben o an anlayamadım.
    Malum senle o gün senle test ettiğimizdeki gibi ses yine var.
    LPG enjektörlerinden olabilir diye bugün sanayiye gittim LPG ci müsait değildi Pazartesi lpg enjektörlerini motorun üstünden başka yere aldırıcam.
  • ilginiz icin teşekkür ederim sanırım servis yolu gözüküyor
  • arkadaslar ankarada accord tan ıyı anlayan bi usta adresı verebılıcek servıste en ufak bıseye onu deıstırelım bunu deıstırelım felan fılan :) sızın daha once gıdıp beyendıhınız yada guvendıhınız bı ustaya aracımı goturup bakım yaptırcam 80000 bın bakımı ve sorularım olcak aracımla dusunduhum deısıklerı uygulamada neler yapılır neler olmaz onlarıda oğrenebilicehimmm bı yer ...saolun sımdıden
  • Uzun bir zamandır yazamıyorum bu süreçtede Accord'u hem şehir içi hem şehirlerarası bolca kullanma fırsatım oldu. %98 arabamdan memnunum. Zevkle binmeye devam ediyorum. Yalnız bu sıcak günlerde klimanın sorun çıkarmasıyle birlikte biraz sıkıntılı olmaya başladı yolculuklar :(

1-Klimanın sol tarafı daha sıcak üflüyor halbuki iki tarafın ayarıda en düşük seviyede. Bu tarz bir sorun yaşayan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

2-CD çalarda ki cdler çok ısındığından mıdır bilinmez bazen cdleri çalmıyor. Çıkarıp biraz bekletiyorum yada 3'ten alıp 5'e takıyorum çalıyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

3-Arabamın sadece bir anahtarı var onunda bagaj açma düğmesi çalışmıyor. Aldığımda böyleydi. Kaskonun tek anahtarlı arabanız çalınırsa karşılamadığını duydum. Ayrıca tek anahtarınız kaldı ise kaskodan tekrar anahtar çıkartabiliyormuşunuz bunlar ne kadar doğrudur?

4-Bizim arabalara (2004 Accord 2.4) Turbo Kit takılabileceğinimi okudum forumda 4-5 sayfa önce hatta 350hp'lere kadar çıkıyormuş?

Herkesin Kadir Gecesi mübarek olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HTeS -- 14 Ağustos 2012; 4:34:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: s_rh_t

arkadaslar ankarada accord tan ıyı anlayan bi usta adresı verebılıcek servıste en ufak bıseye onu deıstırelım bunu deıstırelım felan fılan :) sızın daha once gıdıp beyendıhınız yada guvendıhınız bı ustaya aracımı goturup bakım yaptırcam 80000 bın bakımı ve sorularım olcak aracımla dusunduhum deısıklerı uygulamada neler yapılır neler olmaz onlarıda oğrenebilicehimmm bı yer ...saolun sımdıden

Daha öncede söyledim.
    Ben Bar Honda'yı tavsiye ediyorum ve kendimde memnunum. Hüseyin Usta çok tercübeli bir usta. Ayrıca işçileride yaptığı işten anlıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HTeS

Uzun bir zamandır yazamıyorum bu süreçtede Accord'u hem şehir içi hem şehirlerarası bolca kullanma fırsatım oldu. %98 arabamdan memnunum.

4-Bizim arabalara (2004 Accord 2.4) Turbo Kit takılabileceğinimi okudum forumda 4-5 sayfa önce hatta 350hp'lere kadar çıkıyormuş?

Seninde Kadir Gecen mübarek olsun.

%2 neyinden mememnun değilsin?

Birkaç sayfa önceki Turbo muhabbetinde bende vardım. Maalesef yanlış okumuşsun yada muhabbetin başını kaçırmışsın.
    Biz şunu demiştik:

Ah ne güzel olurdu arabalarımıza Turbo olsaydı veya takılabilseydi.... gibi...
  • quote:

Uzun bir zamandır yazamıyorum bu süreçtede Accord'u hem şehir içi hem şehirlerarası bolca kullanma fırsatım oldu. %98 arabamdan memnunum. Zevkle binmeye devam ediyorum. Yalnız bu sıcak günlerde klimanın sorun çıkarmasıyle birlikte biraz sıkıntılı olmaya başladı yolculuklar :(

1-Klimanın sol tarafı daha sıcak üflüyor halbuki iki tarafın ayarıda en düşük seviyede. Bu tarz bir sorun yaşayan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

2-CD çalarda ki cdler çok ısındığından mıdır bilinmez bazen cdleri çalmıyor. Çıkarıp biraz bekletiyorum yada 3'ten alıp 5'e takıyorum çalıyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

3-Arabamın sadece bir anahtarı var onunda bagaj açma düğmesi çalışmıyor. Aldığımda böyleydi. Kaskonun tek anahtarlı arabanız çalınırsa karşılamadığını duydum. Ayrıca tek anahtarınız kaldı ise kaskodan tekrar anahtar çıkartabiliyormuşunuz bunlar ne kadar doğrudur?

3. soruyu ben de merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: informatiker

quote:

Uzun bir zamandır yazamıyorum bu süreçtede Accord'u hem şehir içi hem şehirlerarası bolca kullanma fırsatım oldu. %98 arabamdan memnunum.

Seninde Kadir Gecen mübarek olsun.

%2 neyinden mememnun değilsin?

Birkaç sayfa önceki Turbo muhabbetinde bende vardım. Maalesef yanlış okumuşsun yada muhabbetin başını kaçırmışsın.
    Biz şunu demiştik:

Ah ne güzel olurdu arabalarımıza Turbo olsaydı veya takılabilseydi.... gibi...

forum uçtu, yazdığım da havaya gitti.
    istersen turbo takılır, araban rahatlıkla 300hp olur :)
    tahminimce 5-6bin tutar.

ama otm şanzımanın artan torktan dolayı ömrü kısalır mı bilemedim.

benim laguna için seneye var aklımda böyle birşey.

• arkadaşlar bir sorum olacak
    2003 model 2.4 ex var bende. siyah deri döşeme mevcud. bu acaba gerçek deri midir? suni mi? bu ara klima açıkken bile terliyorum. buna hasır yada kilim minderler mi çözüm olur acaba?
  • @informatiker
    %2 içeri aldığı sesten memnun değilim maalesef..

@ardatun
    +100 hp almak için 5-6 bin lira normal gibi geldi bana tabi bu şanzuman ömrünün iyi araştırılması gerek.Çıkacak verilere göre yaptırılabilir.

Anahtar sorusunu bilen yok galiba olmadı kaskodan arayıp öğreneceğiz artık.
  • Turbo olayı bir de TUV muayenede sorun olabilir. modifiye var diye geçirmeme ihtimalleri var. Bu durumda oradaki arkadaşı "görmek" mumkün olur mu bilemiyorum :) yoksa eski haline getirip tekrar gitmek gerekebilir.
    Şanzimana bir şey olmaz herhalde ama yine de o konuda tam emin olamadım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300-350 beygiri napacaz laa
  • Anycar link kullanan arkadaşlar, alet 32GB usb belleklerde saçmalıyor, bilginize.
    Öyle kopyaladım böyle kopyaladım olmadı.
    Çalmaya başladıktan sonra sorun yok ama bazen ilk yüklemesi 2-3dk kadar sürüyor.
    Bazen de hiç açılmıyor alet.

Aynı parçaları aynı formatta 4GB belleğe attım sorun yok, 9-10sn de belleği görüp çalmaya başlıyor.
  • MERHABA BEN ARABA ALMAK İSTİYORUM BUNDA TERCİHİMİ HONDA'DAN YANA KULLANMAK İSTİYORUM 12BİN ÜST LİMİTLİ BİR ARAÇ BAKIYORUM AMA BU FİYAT İÇİN ÇOK İYİ ALTERNATİFLER BULUNMUYOR BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • Opps!

Söylemeyi unuttum kardeşim, kusura bakma.
    Alet 8gb'a kadar bir desteğe sahip.

32'liği açmasına bile şaşırdım.

Bu arada hazır yeri gelmişken:
    Aletten isteyen arkadaşların biraz beklemeleri gerekecek.

DVD-GPS ile alakalı incelemem de bitti. Yarın detaylı bir yazı hazırlarım.

Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bigstick

MERHABA BEN ARABA ALMAK İSTİYORUM BUNDA TERCİHİMİ HONDA'DAN YANA KULLANMAK İSTİYORUM 12BİN ÜST LİMİTLİ BİR ARAÇ BAKIYORUM AMA BU FİYAT İÇİN ÇOK İYİ ALTERNATİFLER BULUNMUYOR BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Merhaba ve foruma hoşgeldiniz.

Öncelikle belirtmeliyim ki, BÜYÜK HARF ile konuşmak forum adabında bağırmak anlamına gelir.
    Bahsettiğiniz bütçeye CB kasa Accord bulunabilir fakat detaylı bir araştırma yapmak gerekmekte.

Selamlar

• sorumu yeniliyorum bilen arkadaşlar yok mıu? accordumun (2003 model) derisi gerçek mi? suni deri mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluell

sorumu yeniliyorum bilen arkadaşlar yok mıu? accordumun (2003 model) derisi gerçek mi? suni deri mi

Pardon, atlamışız.

Bazı yan kısımlar hariç, gerçek deridir.

Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

quote:

Orijinalden alıntı: bluell

sorumu yeniliyorum bilen arkadaşlar yok mıu? accordumun (2003 model) derisi gerçek mi? suni deri mi

Pardon, atlamışız.

Bazı yan kısımlar hariç, gerçek deridir.

Selamlar

teşekkürler. terleme problemi oluyor da biraz nasıl çözerim acaba
  • Sevgili forumdaşlarım,

Bu da benim Accord'um..

Bugün sabah aracımı oto kuaföre verdim, akşam aldım.
    Aracıma pasta, cila, boya koruma, motor temizliği, motor koruma, iç komple temizlik, zemin halısı, bagaj ve tavan temizliği, deri-göğüs bakımı yapıldı.
    İnanın bu kadar iyi olacağını, aracın bu kadar değişeceğini düşünmüyordum.
    Ordaki usta Ziebartta yıllarca çalışmış ayrılmış (kendi söyledi)
    Eğer Ankara/Keçiören'de olan varsa buraya içi rahat komple temizlik yaptırabilir.

Tokar Oto Kuaför (adı değişecekmiş Ertaş olacakmış)

Adres: Selçuklu Caddesi (Eski adı: Papaz deresi Caddesi) Cuma Semt pazarı yanı (tam adresi bilmiyorum) Keçiören / Ankara
    Tel: 358 67 00

Burda amacım reklam değil sadece hizmet sonrası menmum kalmış bir müşteri olmamdır.

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.