Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (359. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.213
Cevap
142
Favori
1.333.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konunun en başından ele alırsak Tüketim miktarı için normal kullanımda ş.içi ve ş.dışı kaç litre lpg tüketimi baz alınacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knggizmo

@Evomania

Hocam 55" 3D bi tv aldıktan sonra PS3 olaylarına daha fazla eğilicem şimdilik rafta tozlanıyor. Ama
    zamanı gelince engin bilgilerine ihtiyacım olacak, kapını çalarım o vakit.

@tanerm

hayırlı olsun arıza lambasız güzel günlerde kullan. BRC neden düşünmedin servis garantili?

@haliTR3

Ersin hocamın aracı vardı onu düşünmezmisiniz? hem km si de uygun...

Yazik oluyor eger tozlanmaya birakildiysa.

hem kesin cfw atilir ona tozlaniyor diyorsan sen bayadir yatiyordur o versiyonu dusuktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: av_avi

Arkadaşlar konunun en başından ele alırsak Tüketim miktarı için normal kullanımda ş.içi ve ş.dışı kaç litre lpg tüketimi baz alınacak.

2.4 icin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: knggizmo

@Evomania

Hocam 55" 3D bi tv aldıktan sonra PS3 olaylarına daha fazla eğilicem şimdilik rafta tozlanıyor. Ama
    zamanı gelince engin bilgilerine ihtiyacım olacak, kapını çalarım o vakit.

@tanerm

hayırlı olsun arıza lambasız güzel günlerde kullan. BRC neden düşünmedin servis garantili?

@haliTR3

Ersin hocamın aracı vardı onu düşünmezmisiniz? hem km si de uygun...

üstadım ilgilenirim bir link falan varmı ilanı görebileceğim?
  • :) 2008-2009 yeni kasa 2.0 motorlu Accordların lpg tüketimi...?
  • @av_avi
    hocam yeni kasa daha az yakıyor diyorlar sebebi de bizim araçlar DOHC yeni kasalar
    SOHC diye biliyorum. Fatih hocam olsa daha iyi açıklardı. LPG li 2,0 bizim kasada normal
    şartlar 12-13 lt/100 km şehir içi 8-9 lt/100 km şehirler arası yakıyor sanırım, sen bunlardan
    1 er litre düş işte...

@evomania
    kesin yeni cfw vardır aylardır açılmıyor cihaz sanırım en son açtığımda yazdı

@haliTR3, @ersindurum
    ersin hocam arkadaşa linki bi hatırlatıver istersen...
  • Yeni kasa Sohc Vtec doğrudur. Üstten tek egzantrikli ve ekonomik. Yeni şanzıman yapısı da bu tasarrufu destekler nitelikte. Bu kasaya lpg taktırmak gerçekten günah olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi heycanlandım... uzun süredir almak istediğim bir araç, tek kafama takılan yakıt tüketimiydi. 2008-2009 model yeni kasa accordun ş.dışı 100-120 km hızlarda 8-9 litre lpg tüketimine razıyım. Eğer tüketim miktarı buysa artık ciddi ciddi aramaya başlıyorum arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi av_avi -- 27 Ocak 2012; 14:11:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spectaküler

Yeni kasa Sohc Vtec doğrudur. Üstten tek egzantrikli ve ekonomik. Yeni şanzıman yapısı da bu tasarrufu destekler nitelikte. Bu kasaya lpg taktırmak gerçekten günah olur.

yeni kasa cıvıcin motoru aynı şanzımanı vs bir sürü özellik var onlarda exost emisyonu yüzünden yakıtlarıda aynı eski kasaya göre

bence accord ile yeni kasa cıvıc arasında 1 litre kadar fark yapar yakıt tüketimi

arabamın linki de;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2-4-accord-temiz-ve-problemsizdir-59748737/detay/

• Ersin hocam biz yeni kasa derken, son kasa Accordlardan bahsediyoruz. Civic kimin umurunda !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

quote:

Yeni kasa Sohc Vtec doğrudur. Üstten tek egzantrikli ve ekonomik. Yeni şanzıman yapısı da bu tasarrufu destekler nitelikte. Bu kasaya lpg taktırmak gerçekten günah olur.

yeni kasa cıvıcin motoru aynı şanzımanı vs bir sürü özellik var onlarda exost emisyonu yüzünden yakıtlarıda aynı eski kasaya göre

bence accord ile yeni kasa cıvıc arasında 1 litre kadar fark yapar yakıt tüketimi

arabamın linki de;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2-4-accord-temiz-ve-problemsizdir-59748737/detay/

Allah kaza bela vermesin, tez zamanda hayırlı bi müşteri nasip etsin inşallah. İnanın tam benim aradığım temizlikte bir araba ama eski kasa malesef..:(( Ben DOD da buldum bitane 2009 88binde beyaz, bir arka çamurlukta boya var, gerisi orjinal. 50bine veriyolar, ama biri erken davranıp kapora vererek opsiyonlamış aracı, malesef alamadım.. :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi av_avi -- 27 Ocak 2012; 15:27:16 >

• quote:

Ersin hocam biz yeni kasa derken, son kasa Accordlardan bahsediyoruz. Civic kimin umurunda !

accord dururken doğru cıvıc kimin umrunda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliTR3

arkadaşlar 2007 model makyajlı kasa hasarsız 170.000 km lpg takılmış accord buldum,fiyatı 37.000 tl sizce araç sorunsuz ise alınırmı?

hocam bence rakam biraz yüksek. km çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oscartybalt

quote:

arkadaşlar 2007 model makyajlı kasa hasarsız 170.000 km lpg takılmış accord buldum,fiyatı 37.000 tl sizce araç sorunsuz ise alınırmı?

hocam bence rakam biraz yüksek. km çok fazla.

bence de kendim tamir işi yapmama ve onca imkana rağmen km si düşük alıyorum 170 000 çok klima direksiyon app sensörü far marş dinamosu salıncak burçları frenler ve direksiyonu kontrol ettirmen gerek tüp varsa subapları ve eksantrik miline baktır
  • ersin hocam sizin ilanınıza göz attım aracınız gerçekten çok temiz görünüyor ancak izmirde olmam ve de kasa olarak daha yeni bir kasa düşündüğümden arayış içindeyim hala..bulamazsam civic ya da a3 alıcam :( ama aklım hep accord ta kalıcak
  • quote:

ersin hocam sizin ilanınıza göz attım aracınız gerçekten çok temiz görünüyor ancak izmirde olmam ve de kasa olarak daha yeni bir kasa düşündüğümden arayış içindeyim hala..bulamazsam civic ya da a3 alıcam :( ama aklım hep accord ta kalıcak

KISMET AMA a3 1.6 ambiante önermem cıvc inan accord dan sorunlu bir araç
  • Ersin hocam yağ hakkında ne diyorsun 3-4 kisi birleşirsek Eneos marka 0w20 4lt yağı 100 tlden verebilirlermis..
    Normalde diger uygun yağlarin ücreti ne kadar senin bahsettigin yağ bumudur..

Lpgli aracada bu yağ kullanılıyor. Kaç litre yağ alıyor bizim accordlar..

Birde 10.000 bakımında neler değişiyor ve inatları ne kadar yetili serviste ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

Ersin hocam yağ hakkında ne diyorsun 3-4 kisi birleşirsek Eneos marka 0w20 4lt yağı 100 tlden verebilirlermis..

ENEOS YAĞI HİÇ KULLANMADIM ama fark edeceğini sanmıyorum benim dediğim yağ honda da vardı orjinal olarak 4 lt resi de 144 tl idi
    accordlar 4.5 lt yağ alıyor

sizin aracınız kaç model km si kaç ona göre seyleyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

Ersin hocam yağ hakkında ne diyorsun 3-4 kisi birleşirsek Eneos marka 0w20 4lt yağı 100 tlden verebilirlermis..

ENEOS YAĞI HİÇ KULLANMADIM ama fark edeceğini sanmıyorum benim dediğim yağ honda da vardı orjinal olarak 4 lt resi de 144 tl idi
    accordlar 4.5 lt yağ alıyor

sizin aracınız kaç model km si kaç ona göre seyleyecem

2.4 260.000 de bakima goturecem

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.