Şimdi Ara

Hometech Işıldaklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    • 800mAh kapasiteli, bakım gerektirmeyen ve uzun
    ömürlü akü.
    • Aküyü 500 defadan fazla şarj edip kullanabilme.
    • Yüksek ışık veren, enerji tasarrufu sağlayan, uzun
    ömürlü 12 LED.
    • 12 LED Aydınlatma, 2 farklı aydınlatma seçeneği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amer4a -- 8 Mayıs 2015; 15:34:23 >

• bunlar mı dikkatiniz çekti. s4 dikkatinizi hiç çekmedi galiba. ortalık yıkılıyor şu an s4 ü alabilmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bunlar mı dikkatiniz çekti. s4 dikkatinizi hiç çekmedi galiba. ortalık yıkılıyor şu an s4 ü alabilmek için

Zenfone2 s6 çıkacak s4 çok yakında her yerde 900liradan satılacak 4Gsi ve radyosu yok s4ün şarj sorunuda var az gidiyor bararyası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ışıldak lazımdı, takip
  • quote:

bunlar mı dikkatiniz çekti. s4 dikkatinizi hiç çekmedi galiba. ortalık yıkılıyor şu an s4 ü alabilmek için

900 tl ise s4 bakmadım ama ona 900 tl vericeğine 300 tl koy üstüne s5 al değer yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

900 tl ise s4 bakmadım ama ona 900 tl vericeğine 300 tl koy üstüne s5 al değer yani

s4 de gözden kaçırıdığınız nokta tr garantili olması şu anda 1000 liraya parlel ithalatlar var en ucuz. tr garantili 1200 den aşağı yok. s5 ise tr garantili 1200 liraya imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Zenfone2 s6 çıkacak s4 çok yakında her yerde 900liradan satılacak 4Gsi ve radyosu yok s4ün şarj sorunuda var az gidiyor bararyası

hocam s4 s5 note 2 3 4 hiçbirinde eradyo yok zaten. en son s3 de radyo vardı. ayrıca 4g ne işe yarayacak Türkiyede 3g bile heryerde çekmiyorken ve hızlar sürünüyoerken
  • quote:

quote:

quote:

s4 de gözden kaçırıdığınız nokta tr garantili olması şu anda 1000 liraya parlel ithalatlar var en ucuz. tr garantili 1200 den aşağı yok. s5 ise tr garantili 1200 liraya imkansız

Türkiye garantili olması hçbirşeyi değiştirmiyor paralelede göndersen aynı hesap bizzat kendim test ettim al birini vur ötekine

• quote:

quote:

quote:

quote:

Türkiye garantili olması hçbirşeyi değiştirmiyor paralelede göndersen aynı hesap bizzat kendim test ettim al birini vur ötekine

sizin için fark etmeyebilir ama bazı insanlar için tr garantisi önemli. benim için de öyle. bazı ithalatçılar o kadar dandik oluyor ki içinden arapça uygulama yüklü ingiliz prizli cihazlar çıkıyor.

• Işıldak iyi mi arkadaşlar? Geçen de şok'ta 30 ledlisini 10 TL'den alamadım.Aldıkta birkaç ay sonra ölecekse hiç alıp çöpe atmayayım?
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Size tersi denk gelmiştir. İnsan ithalatçı garantisine cihazı göndermeye korkuyor resmen

• ForzAras kullanıcısına yanıt
    ben 14 ledlisini almıştım 6 ay önce a101den. bir kaç kere kullanmak durumunda kaldım gayet başarılı şu ana kadar ama ömrünü bilemeyeceğim. kullanım belgesinde kullanmasanız da arada pili boşaltıp tekrar şarj edin diyor. 14lüsünün verdiği ışık çok iyiydi bu da iyidir sanırım
  • Ben geçensene a101 den ışıldak almıştım.Daha kullanamadan gitti.Sözüm ona prize takın elektrikler gidince kendisi devreye girecektir yazıyordu bende prize taktım.Bir kaç gün sonra yanık kokusu gelince baktım ki alet yanmış.Anlıyacağınız ucuz diye güvenip alıdığınız şey kullanamadan çöpe gidiyor.
  • Bu uydu alicisi tuplu televizyona uygunmudur sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Bu uydu alicisi tuplu televizyona uygunmudur sizce

tv de scart girişi varsa olur.
  • quote:

led varsa alınmaz zaten, az daha koyup hd almak mantıklı olur o zaman. ben yine a101'den buna benzer xbox marka aldım, mutfaktaki 37 ekrana taktım, çanağa da çiftli lnb taktım canavar gibi oldu. bunu bilmem ama benim aldığım arçelik'in kallavi uydu alıcısından da iyiydi.
  • quote:

Scart girişiniz varsa uygundur olmazsa bile uygundur dönüştürücülerlede yine kullanabilirsiniz.

• Var mı ürünleri kapan? Varsa paylaşsın görüşlerini...
  • Bu sabah ışıldağı aldım resimlerden daha küçükmüş ama verdiği ışık muazzam karanlıkta daha verimli olacağı kesin arabada evde lazım olur kesin bu fiyata bence kaliteli..
  • http://www.atalar.com.tr/Ledli-Isildaklar_PG477
    led ışıldak konusunda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar burdaki ürünler nasıldır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.