Şimdi Ara

BLUETOOTH SPEAKERLAR - teknosa outlet - sıcak - SONY LG JBL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
17
Favori
27.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Philips ve Jam marka bluetooth kulaklıkların amazon fiyatları 50'şer dolar civarı. Amazon'daki yorumlar genelde olumlu. ikisi de 5 üzerinden 4.5 civarı puan almış. teknosa'da 88 ve 85 lira. Yarı fiyat gibi duruyor.

PHILIPS SHB5500BK

JAM TRANSİT BT KULAKLIK

konunun ilk hali:

tahminim hepsinden birer ikişer adet var. çizikli bile olsa yine de iyi fiyatlar. ki benim aldığım 2 jbl sadece paket hasarlıydı. ilk gören ihtiyacı varsa yapıştırsın,

20w sony ve 119 lira... NFC var ayrıca.

teknosa sony srsx3beu8 BİTMİŞ

bu f/p olarak sony'den de iyi. 20w ve 147 lira. 3'te 1 fiyat.

lg-np7550

bu da sıcak, 58 lira. kalem pilli.

philips-bt3000w12 DİĞERLERİ SERİ SONU BU OUTLET, BENİMKİ BOL ÇİZİKLİ GELDİ, ALMAYIN!

jbl clip 3'te 1 fiyat fiyat 88 lira.

jbl-clip

bu logitech'i bilmiyorum, sitede incelemesi var, fiyat medimarkt'ta 155 burada 52 lira

logitech-x100
    dh inceleme: Logitech-X100-Test-Masamizda

tam liste:

tasinabilir-hoparlor

listede 20 liralık JAM HANGTIME var, sadece ses versin konuşma yaptırsın diyorsanız iş görür ama müzik performansı kötü. son seste çatlıyor. ama malzeme kalitesi ve çekimi iyi.

son olarak; tam listeyi favorilere ekleyin. aşağıdaki jbl bazen 60 liraya düşüyor. ses seviyesi ve kalitesi çok iyi:

jbl-go

PHILIPS İÇİN NOT:

ürün geldi; ezik, vuruk, düşme veya kırılma yok ama kozmetik facia. tükenmez kalem çiziği bile var. ben yine de iade etmeyecektim ama ses çok az çıkıyor. max 50db. halbuki o boyut ve ağırlığa ortalığı inletmesi, 100 db'i bulması gerek. hem yeni alkalin pillerle hem de kendi içinde gelen kabloyla direkt elektrikten denedim. sonuç değişmedi. tahminim uzun süre teşhirde kullanılmış. outlet kategorisi arkadaşların da dediği gibi riskli.

JBL GO - JBL CLIP - LG NP7550

benim amatör testime göre go'da ses clip'e göre açık şekilde daha temiz. mid sesler clip'te kayboluyor. clip'te baslar go'ya göre daha zayıf, ses daha boğuk. ikisinde de çekim mesafesi, max ses farkı yok. clip de go gibi son seste çatlama yapmıyor.
    lg np7550 ise ses olarak go'dan hissedilir derecede iyi. ancak 2 katı fiyat farkına değecek kadar fark yok. ayrıca go ve clip'in çekim mesafesi lg'den 2 metre kadar daha fazla. lg boşalmış pille geldi. bir bug mıdır bilmiyorum; 6 saat şarj sonunda kırmızı ışık hala sönmediği gibi cihaz ısınmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endero -- 4 Temmuz 2016; 2:38:34 >

• Lg speaker i 99TL den almistik gecen sene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balbes kullanıcısına yanıt
    nereden aldınız
  • Bimeks veya teknosa idi.

• Balbes kullanıcısına yanıt
    buldum konuyu bimeks. doğrudur ama o zaman alamayan birinin işine yarar belki. şu anda en iyi fiyat bu.
  • 6 dolara aldım geliyor
  • 6 dolara nereden aldınız
  • teknosa preo bluetooth hoperlor kullanan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

Lg speaker i 99TL den almistik gecen sene.

cihazdan memnun musunuz, almayı düşünüyorum da fiyat fena değil sanki.
  • eozakkas E kullanıcısına yanıt
    http://www.gearbest.com/speakers/pp_240958.html

Çok iyi yorumlar aldım kullananlardan, geçtim siparişi.
  • logitech-x100 kaptım bir tane konuyu açan arkadaşa teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: feiter

http://www.gearbest.com/speakers/pp_240958.html

Çok iyi yorumlar aldım kullananlardan, geçtim siparişi.

Bende de var. Fiyatina gore idare eder. Fazla beklentiye girmeyin. Banggood da zealot S5 var fiyatina gore bu X3 den cok daha kaliteli.

• JAM HANGTIME almıştım geçen hafta 22 liraya. Sesi gerçekten çok kötü. En kısa zamanda iade edeceğim. Telefon konuşması için iyi kötü idare edebilir ancak bununla müzik falan dinlenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: endero

tahminim hepsinden birer ikişer adet var. çizikli bile olsa yine de iyi fiyatlar. ki benim aldığım 2 jbl sadece paket hasarlıydı. ilk gören ihtiyacı varsa yapıştırsın,

20w sony ve 119 lira... NFC var ayrıca.

teknosa sony srsx3beu8

bu f/p olarak sony'den de iyi. 20w ve 147 lira. 4'te 1 fiyat.

lg-np7550

bu da sıcak, 58 lira. kalem pilli.

philips-bt3000w12

jbl clip 3'te 1 fiyat fiyat 88 lira.

jbl-clip

bu logitech'i bilmiyorum, sitede incelemesi var, fiyat medimarkt'ta 155 burada 52 lira

logitech-x100
    dh inceleme: Logitech-X100-Test-Masamizda

tam liste:

tasinabilir-hoparlor

listede 20 liralık JAM HANGTIME var, sadece ses versin konuşma yaptırsın diyorsanız iş görür ama müzik performansı kötü. son seste çatlıyor. ama malzeme kalitesi ve çekimi iyi.

Bisikletle kullanmak için X100 kapıldı

Çook teşekkürler

• Ben de bir adet x100 aldım, teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu için teşekkürler 1 adet logitech x100 aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

Lg speaker i 99TL den almistik gecen sene.

cihazdan memnun musunuz, almayı düşünüyorum da fiyat fena değil sanki.

Tavsiye ederim gercekten cok iyi

• "Teknik Servis Merkezi tarafından çalıştığı kontrol edilmiş olan ürün orijinal ambalajında değildir ve çizikler bulundurabilir." bu notun düşüldüğü ürünler büyük ihtimal arızasından dolayı iade alınıp tamiri yapıldıktan sonra tekrar satışa sunulan ürünlerdir. Ben şahsen bu tür ürünlere güvenemediğimden dolayı sadece kapalı kutu seri sonu ürünleri tercih ediyorum.

paylaştığınız ürünlerden en çok LG NP7550 ilgimi çekti çünkü dual play özelliği ile 2 hoparlörden aynı anda ses alma imkanı sağlıyor. yalnız teknosada 147 tl fiyatı var ama sadece mağazalarda ve büyük ihtimal teşhir ürünlerdir. aslında fiyatı diğer mağazalara göre yine iyi ama daha önce sıfırını 99 tl ye almışlar. şimdi aynı fiyata bulsam 2 adet sipariş ederim fakat şuan fiyatlar çok uçuk teknosadaki teşhirler hariç.
  • Jam classic fiyatı da iyi,bende x100 ile bunun arasında kaldım ama x100 aldım.Konu için teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.