Şimdi Ara

HOMETECH Ht Book 14 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
4
Favori
91.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz günlük kullanım sörf ve Office programları için gayet yeterli.hdmi ile bağlayıp film izledim sıkıntı yok.bana göre tek eksiği hoparlör.çok dandik ses geliyor.böyle kalitesiz ses olamaz.benim için hoparlör biraz daha kaliteli olsa süper olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunları yaparmıyım.. nette bol bol surf, chromde birden çok aynı anda sekmeler, torrentten mkv dizi, film, hdmi ile tv ye bağlama ve yuksek cozunurluklu filmleri izleme, wordde tez yazma, excel kullanma, teamviewer ile ofisteki pcye bağlanarak iş yapabilme falan.
    Bunlar ne kadar olur ? En ucuz adam akılı free dos i3 ler 1500 tl olmus
    @emrefe@ddnet@
  • hocam jumper ez book bana 657tl ye mal olmuştu dolar fırlamadan önce

fullhd olmasından dolayı htbook14 den iyidir

çinden almaya falan uğraşmayın piyasada 15.6" chuwi lapbooklar var 800-1000tl ye full hd 4gb ram 64gb rom

bu cihazların kaderi midir bilinmez ama bir hevesle alığ belli bir süre kullandıktan sonra evde yatıyor

ağır kullanıma gitmeyen cihazlar termal problemler baş gösteriyor

ben kendi cihazımı yeğene karne hediyesi verdim o bile beğenmedi oyun oynatmıyor diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ge4ce

hocam jumper ez book bana 657tl ye mal olmuştu dolar fırlamadan önce

fullhd olmasından dolayı htbook14 den iyidir

çinden almaya falan uğraşmayın piyasada 15.6" chuwi lapbooklar var 800-1000tl ye full hd 4gb ram 64gb rom

bu cihazların kaderi midir bilinmez ama bir hevesle alığ belli bir süre kullandıktan sonra evde yatıyor

ağır kullanıma gitmeyen cihazlar termal problemler baş gösteriyor

ben kendi cihazımı yeğene karne hediyesi verdim o bile beğenmedi oyun oynatmıyor diye

Ben chuwi Lapbook aldim cokda memnunum.Hometech filan cok basit duruyor.Arastirmasini yaptim.Arkadasim 2200 e acer aldi.O bile bana dedigi chuwinin ekrani yeter.Full HD .Ve pilide cok uzun sure gdiyor.Ama suan sirket bizlere laptop dagitti chuwi fazlalik satmayi dusunuyorum.Bari nakite donussun.

• ltrg kullanıcısına yanıt
    bu cihazların en cezbedici özellikleri ekranlarının full hd olmasi dokunmatik olsalar çok daha cazip olurdular

ben jumper ile knight online ve lol dahi oynadım her ne kadar 30-35fps almiş olsam da

sene olmuş 2017 cep telefonları bile 2.5k çözünürlükte gel gör ki piyasda satılan bilgiayarların %90 ı hd çözünürlükte

chuwi lapbook arkadaşta gördüm lakin kullanmadım tek sevmediğim özellikleri harici usb disk çalıştıramıyorlar

yine de piyasada 900-1000tl ye alacağiniz odun gibi kasalı, eşşek ölüsü kadar ağır ve çamur gibi hd ekrana sahip cihazlardan iyiler
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 3 gündür kullanıyorum.İnternet kullanımında hiç bir problem yok gayet akıcı,Bilgisayar 5 saniyede açılıyor kullanıma hazır hale geliyor.Isınma kasma vs şeyler yok.1tb hd im var onu bağlıyorum içindeki dosyaları filmleri hiç kasmadan açabiliyorum.Office uygulamalarını kurmadım daha henüz.Mini hdmi kablo alıp tv ye bağlanma olayına bakacağım ben de.Teamviewer kurdum iş yapabilirsin rahatlıkla.Bataryası muazzam ekran parlaklığını %25 e çekersen 10 saat götürür rahat.4 Saate yakın full şarj doluyor.

Bir kaç eksisi var.Ses çıkısı tamamen tiz rahatsız edici bi ses çıkısı var ama bluetooth minihoparlör var ona bağlıyorum ozaman şahane oluyor.Kulaklık performansıda gayet güzel.Daha öncede dediğim gibi klavyeden yazı yazarken alışamadığımdan mı bilmiyorum ama touchpade dokunuyorum yazı karışıyor akıcı yazamıyorum.İlk gün %29 sarj kala kapandı direk onu anlamadım.
  • ge4ce G kullanıcısına yanıt
    Valla benimkinde usb vs hersey normal.Yani WD My passport Ultra 1tb Harici disk var usb 3.0 sorunsuz kulaniyorum.Ayrica bikac flash bellegim var onlarda sorunsuz.Zaten cihaz sinifinin turunde f/p cihazi.Ama dedigim gbi sirketin sonradan karar alip birer laptop dagitmasi ile bu fazlaya cikdi.Daha 1 aylik ilk gunki gbi.

Not: İsteyene satabilirim PM den yazabilirsiniz.

• Bu PC yıl alan arkadaşlar TV ye bâglayinca nasıl güzel görüntü oluşuyor mu ? Sırf tvye bağlamak için alicam

• sarj %29 da yine direk kapandı sarja takılı değilken de içinden bi cızırtı sesi geliyordu.Bi sıkıntı var sanırım yada herkestemi böyle.
  • emrefe kullanıcısına yanıt
    Yanlis anlamayin ama dandik marka ne bekliyorsunuz.Ucuz dye atliyorsunuz.

Anlatacagim sizle alakasiz..Adam f/p ariyor.1000 tl butcem var dyor.Gunluk isler vs olsun yeter dyor.Ben uygun fiyata elimde fazlaya cikan laptobumu vereyeim. dyorum gel bendeki cihaz mis gbi 4GB ram 64GB hafiza FullHd 1080p ekran daha ne olsun .Win10 home orjinal yuklu.Dyorum... Daha Gdiyor dandik mala 2gb ram 32gb hafiza.Win10 duse kalka calisan pc ye 850 bayiliyo bendekini almiyor.Yanlis anlamayin amacim malimi satmak deil.Ama ben bu milleti cozemdim.Sicak firsatlara konu olsa kapis kapis gder.Ben deki laptop.Hani gel satayim deyince millet yanlis anliyor.İyilik hakilatten yaramiyor.

İlla firmalari kazandiracaginiza birbirmizi kazandirsak kotumu olur yani.Teknoloji magazalaei her turlu zengin zaten.İlla gdip onlara para vereceginize azicik kendi icimizdeki pazardan alisveris yapsak.Kotumu olur.Bu millet harbi acayip gercekden.

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Yanlis anlamayin ama dandik marka ne bekliyorsunuz.Ucuz dye atliyorsunuz.

Anlatacagim sizle alakasiz..Adam f/p ariyor.1000 tl butcem var dyor.Gunluk isler vs olsun yeter dyor.Ben uygun fiyata elimde fazlaya cikan laptobumu vereyeim. dyorum gel bendeki cihaz mis gbi 4GB ram 64GB hafiza FullHd 1080p ekran daha ne olsun .Win10 home orjinal yuklu.Dyorum... Daha Gdiyor dandik mala 2gb ram 32gb hafiza.Win10 duse kalka calisan pc ye 850 bayiliyo bendekini almiyor.Yanlis anlamayin amacim malimi satmak deil.Ama ben bu milleti cozemdim.Sicak firsatlara konu olsa kapis kapis gder.Ben deki laptop.Hani gel satayim deyince millet yanlis anliyor.İyilik hakilatten yaramiyor.

İlla firmalari kazandiracaginiza birbirmizi kazandirsak kotumu olur yani.Teknoloji magazalaei her turlu zengin zaten.İlla gdip onlara para vereceginize azicik kendi icimizdeki pazardan alisveris yapsak.Kotumu olur.Bu millet harbi acayip gercekden.

Ama hocam ikinci el almakta bir nevi macera değil mi?

Garanti büyük ihtimal olmuyor.

İşlem gördü mü belirsiz.

Sizi tenzih ederim bazıları ikinci ele neredeyse sıfıra yakın ücret istiyor.

Liste uzar gider.

Bende günlük kullanım için bir laptop arıyorum ama sıfırlar uçmuş. Sebebi de, mükemmel ekonomimiz yüzünden doların fırlaması. İkinci el ise maceraya girmek. Ne yapsam bilmiyorum.

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Yok hocam haklısın tabi markasını bende ilk defa duydum Bu fiyata ne beklenebilirki:).Ama sizde yanlış anlamayın 2.el ürünlere sıcak bakmıyorum..Bilgisayar,telefon gibi özelllikle şahsi eşyalarda...
  • Arkadaşlar benim sorum cihazın kasası alüminyum mu ? Normalde o paraya alüminyum cihaz vermezler ama resimlerden bakınca gayet de öyle duruyor ?
  • Ltrg senin cihazın özellikleri ve fiyatını yazar mısın

Roque_Jn Alüminyum ile alakası yok, bildiğin plastik.
    Ama hiç önemli değil. Zaten bu fiyata sağladıkları
    gayet iyi.
    Hem güncel bir cihaz, hem ultrabook tasarımında ve hemde çok hafif...
    bu fiyata hepsi bence yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infileXible

Ltrg senin cihazın özellikleri ve fiyatını yazar mısın

Roque_Jn Alüminyum ile alakası yok, bildiğin plastik.
    Ama hiç önemli değil. Zaten bu fiyata sağladıkları
    gayet iyi.
    Hem güncel bir cihaz, hem ultrabook tasarımında ve hemde çok hafif...
    bu fiyata hepsi bence yeterli.

Merhaba ürünün ofis proğramları, film ve net performansı nasıl ? Donma takılma yapıyor mu? Ses kalitesi ne düzeyde?

• laptobu sıfırlama yaptım ses gitti geri gelmiyor driver filan yok bulunamıyor neden olabilir bu sorun
  • Arkadaşlar cihazı aldım ben pek beğenmedim nette gezerken takılmalar oluyor YouTube de bile

• unpop kullanıcısına yanıt
    O amaçlar için i3'ten daha bile iyi iş görür. Daha iyi pil ömrü, daha hafif ve ısınma ve ses yapmıyor. Ama 7 yıl kullanabilir misin bilmiyorum.
  • denizzz01 D kullanıcısına yanıt
    Arka planda windows güncelleme ypaıyor mu? Windows 10 gizli güncelleştirme yapıyor arka planda. O güncelleştirmeleri yaparken bilgisayar acayip yavaşlıyor.
    Ama normalde nette dolaşırken bende hiç kasmadı.
  • cihazda os degiştirilebiliyor mu?
    Bir de win10 açılmıyor ise nasıl recovery yapabılırım?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.