Şimdi Ara

Homend küçük ev aletleri %50 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
7.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • homend.com.tr adresinde geçerli %50 indirim kodu

kod : kod iptal olmuş

ürünü al dedikten sonraki açılan sayfada kod girme alanı var buraya girip güncelle dediğinizde fiyat yarıya düşüyor

kodun geçerlilik süresini bilmiyorum.. ihtiyacı olan kaçırmasın derim

fiyatlar ile ilgili bir karşılaştırma yaptım bazı ürünler ciddi indirimli geliyor bazılar 10-15 tl farka geliyor, ama geneli iyi fiyata denk geliyor

Deepsilence 1210 süpürge
    akakçe en ucuz fiyat : 329,98 + 11,9 tl kargo = 341,88
    kendi sitesinde kod ile birlikte 288,5 tl (kargo dahil)

Functionall 2802
    akakçe 135 tl + kargo
    Kendi sitesinde 133 tl kargo dahil

Royaltea 1701
    akakçe 145 tl kargo dahil
    Kendi sitesinde 118 kargo dahil

Bu arada 350 tl üzeri alışverişe dik süpürge hediye veriyolarmış sepet 350 tl yi geçince otomatik ekleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinty -- 2 Haziran 2014; 9:02:33 >

• Kod çalışıyor teşekkürler. çayçılardan tavsiye edebileceğiniz varsa memnun olurum.

Edit: fiyatlar zaten abartıymış indirimli fiyat piyasada satılan fiyatlarla aynı. yani haber için teşekkürler ama indirim olayı hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esevetnov -- 10 Şubat 2014; 14:41:55 >
  • bende metal gövdeli olan var beyazından bebek için mama suyu yapmada da kullanıyoruz tavsiye edebilirim 1708 yada 1709 du modeli sanırım
  • saçmalamışlar fiyatları 2 katına çıkarmışlar
  • 300 TL'lik tost makinesi piyasanın 40-50 TL aşağısına geliyor. Sıcak fırsat. İhtiyacı olan kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

saçmalamışlar fiyatları 2 katına çıkarmışlar

Bunu 25 liradan satmışlardı

http://www.homend.com.tr/vitamillion2601.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdascac

300 TL'lik tost makinesi piyasanın 40-50 TL aşağısına geliyor. Sıcak fırsat. İhtiyacı olan kaçırmasın.

6 ay evvel Vatan' da 160 liraya almıştım bunu:
    http://www.homend.com.tr/grilliant1304.asp

Forumda bir kardeşim indirim koduyla Homend sitesinde 118 lira + beleş kargo satıldığını yazdığında hemen kutusunu açmadan Vatan' a iade edip Homend sitesinden aldım ve memnunum

• morhipodan mikser almıştım memnunum ama fiyatlar şişik benim aldığım mikser 117 TL yazmışlar indirim düşünce 58.5 TL bende 45 küsüre almıştım çekle ;)
  • Blenderlere baktım fiyatlar uçmuş.
  • indirimli halleri anca piyasa fiyatına geliyor. böyle saçma sapan strateji mi olur yaw
  • Fiyatlar yarı olunca 10-20 TL ucuz oluyor piyasaya göre. iyi fiyat alınabilir.
  • doların artması etkilemiş olabilir ama fiyatlarda piyasa fiyatına göre iyi. medimarkta ile karşılaştırdığımda baya baya 100 tl lik bir cihazda 20 tl daha ucuz
  • %10 civarı bir indirim var indirim kuponu kullanılırsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

Kod çalışıyor teşekkürler. çayçılardan tavsiye edebileceğiniz varsa memnun olurum.

Edit: fiyatlar zaten abartıymış indirimli fiyat piyasada satılan fiyatlarla aynı. yani haber için teşekkürler ama indirim olayı hikaye.

bence 1709 cok iyi ben yılbasında bu siteden 150 iken aldm ama simdi de guzel fiyatı
  • https://www.homend.com.tr/ROYALTEA1708.asp

Bu çay makinası 158,5 TLye geliyor fiyat nasıl daha ucuza bulabilir miyim?
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Fiyat için torum yapmayacagım hocam fakat ürün çok kaliteli yazlık ve kışlık evimde birer tane var çok memnunum ayrıca birçok akrabama aldırdım onlarda çok memnun. Tavsiye ederim zaten homend müşteri memnunıyetinde en iyisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karti K kullanıcısına yanıt
    1709 ile 1708 arasında fiyat farkı yok peki ikisinin arasında özellik farkı var mı? Hangisini tercih etmeliyim?
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Biri siyah biri beyaz başka fark yok hocam hangisinin tipi hosunuza giderse onu alirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.