Şimdi Ara

Homend küçük ev aletleri %50 indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
7.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim dükkanda kullanabileceğim saç kıllarını ve tozları iyi çeken mini bir süpürge var mı? Bu dustrider' ları gördüm ama nasıldır bu ürünler?
  • ya bu stand mikseri o kadar iyimidir bi de yazın 125e almıslar esseden youtube da videosu var. acaba daha ucuz varmıdır guvenilir sitelerde filan?
  • bu arada bir dograyıcının bıcagının 20 lira olması da cok ilginc. arceliğin 7 lira mı neydi gecen servisten almıstık. ya da profilo da olablr tam hatırlamıyorum
  • Sakın homend in indirim saçmalıgına kanmayın iyi araştırın
  • Narenciye sıkacağı 30tl den satılmıştı...Biraz uçuk fiyatlar...
  • Ben homend den ütü almıştım. Memnun kalmadım öğrenciye hediye edip meşhur philips ten almak durumunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamay_aytam

Ben homend den ütü almıştım. Memnun kalmadım öğrenciye hediye edip meşhur philips ten almak durumunda kaldım.

hangi model almıştınız acaba ben annemlere almıştım yaklaşık 1 yıldan fazla oldu hala kullanıyorlar hatta geçenlerde yere düşürmüşler ütüyü Allahtan birşey olmamış
  • Benim ve bir arkadaşımın kk kabul etmedi, daha doğrusu hata verdi.
  • http://www.homend.com.tr/vitamillion2601.asp
    bu ürünü almıştım 1 ayda plastik kısımlarında beyazlıklar oluşmaya başladı. garantiye göndermeyi düşünüyorum. almayı düşününen varsa dikkat etsin. ben her sabah 1 bardak portakal suyu içerim yani 30-35 kullanımda bu hale geliyorsa bu alet gerisini siz düşünün.
  • tartı alan oldu mu arkadaşlar? nasıldır bilgi verebilecek olan varmı
  • 1708 Çay makinesi almak üzereyken bir de forumu kontrol edeyim dedim iyi ki de bakmışım. 200 lirayı gözden çıkarmışken 158 e almış oldum Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  • Garanti kaydını nasıl yapıyoruz arkadaşlar?
  • ROyaltea 1709 kargom 24 saatte geldi. Daha kutuyu açar açmaz kalite kokusu geldi. Ben bu markayı ilk defa gördüm ve aldım. Henüz çay demlemedim ama genel itibariyle kaliteli bir ürün. Tavsiye ederim. Mama suyunu hızlı soğutma özelliği olsa dadından yenmezmiş.
  • ben de 9 kalem esya aldım ama stand mikserin birisi teşhir ürünüydü ve parçası da eksikti. bakalım kaç gün içinde bana yenisini gönderecekler. ya da ne olacak birlikte göreceğiz. zaten daha önce aldıgım ve begendiğim 1709 çay makinesinin hatrına bu kadar fazla ürün almıstım ama acıkcası ürünlerin hepsi de memnun edici kalitede değildi bence. yani o buyuk yabancı markalar kadar sağlam ve kaliteli gelmedi bazı ürünler ama fiyatına göre düşününce güzeller. tabi türk malı olması da baska çekici yanı.
  • morhipo sayesinde aldıgımız narenciye sıkacagı burada 107 lira indirimle 57 liraya geliyor ki biz bunu 29 liraya almıştık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Garanti kaydını nasıl yapıyoruz arkadaşlar?

Garanti kaydı yapılmıyor diye biliyorum. çünki bozuk ürünü gönderdim dedim ki müşteri temsilcisine garanti belgesi fatura göndereyim mi ? hayır hiç gerek yok sadece ürünün bozuk/arızalı kısmını gönderin dediler.
  • quote:

sitesinde ana sayfadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Garanti kaydı yapılmıyor diye biliyorum. çünki bozuk ürünü gönderdim dedim ki müşteri temsilcisine garanti belgesi fatura göndereyim mi ? hayır hiç gerek yok sadece ürünün bozuk/arızalı kısmını gönderin dediler.

bende öyle sanıyordum ama şöyleymiş

ürünü aldıktan sonra çağrı merkezi veya internet sitesinden seri numarası ile kayıt yapınca fatura ve garanti belgesi istemiyorlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: spoiler4all

ben de 9 kalem esya aldım ama stand mikserin birisi teşhir ürünüydü ve parçası da eksikti. bakalım kaç gün içinde bana yenisini gönderecekler. ya da ne olacak birlikte göreceğiz. zaten daha önce aldıgım ve begendiğim 1709 çay makinesinin hatrına bu kadar fazla ürün almıstım ama acıkcası ürünlerin hepsi de memnun edici kalitede değildi bence. yani o buyuk yabancı markalar kadar sağlam ve kaliteli gelmedi bazı ürünler ama fiyatına göre düşününce güzeller. tabi türk malı olması da baska çekici yanı.

hangi ürünler kalite olarak tatmin etmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir adet tartı aldım ertesi gün geldi ve kilo almışım

kod hala çalışıyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.