Şimdi Ara

HOME TUŞUNA BASIYORUM GAMES FOR WİNDOWS LİVE AÇILMIYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
17.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET ARKADAŞLAR DÜN DR DEN CLUB I ALDIM LİVE E GİREYİM DEDİM GAMES FOR WİNDOWS LİVE YÜKLÜ ANACAK HOME A BASIYORUM HİÇBİŞEY OLMUYOR NASIL HALLEDEBİLİRİM ARKADAŞLAR?

• oyunun kurulu olduğu yani program filesteki klasöründe updatehelper var.ordan oyununu patchle.sanırım patch yüklememişsin.
    eğer bu sorununu gidermediyse games for win. live in en son sürümünün yüklü olduğundan emin ol.
  • indirdim olmadı
    updatehelper ı da kurdum yine olmadı ne yapmak lazım
  • yardım edin arkdaşlar
  • Aynı sorun bendede var ve çözemedim
  • aynen bi çözüm yolu bulsaydık bulursanız haberim oslun.)
  • up
  • çözen yokmu?
  • Home tuşun bozuk olmasın
  • Bende de açılmıyor
  • çözen vardır da açıklayan yoktur. şimdi aynı sorun bende de var o çözüp de nasıl çözdüğünü buraya yazmayanlara teşekkürlerimi iletiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker00

EVET ARKADAŞLAR DÜN DR DEN CLUB I ALDIM LİVE E GİREYİM DEDİM GAMES FOR WİNDOWS LİVE YÜKLÜ ANACAK HOME A BASIYORUM HİÇBİŞEY OLMUYOR NASIL HALLEDEBİLİRİM ARKADAŞLAR?

http://www.xbox.com/en-GB/live/pc/downloadclient
    Adresten o dosyayı indir kur.Kurduktan sonra seçeneklerin karşısında parentez içinde "Found" "Install" yazıları olacak.
    O ekranın fotosunu al paylaş bakalım ona göre ilerleriz...

Bu arada net.Framework 3.5 yüklü değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinknc -- 16 Mayıs 2012; 23:09:15 >

• Arkadaşlar aynı sorun bendede var live belgeler dosyasında da bi klasörü var ama o boş bununla lakalı olabilir mi bu arada dediğiniz linkte markeplace var ben kurdum ancak srun çözülmedi
  • oyununun kurulu olduğu klasörde xlive.dll yanlış olabilir buna benzer bir dosya sil (denemek için önce başka bir yere taşı) sonra oyununa girip home ile aç.
    bu kadar basit.

TAHMİNİMCE oyunun korsan! crack yaparken açılmaması için bu .dll yi de koyuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamebos

oyununun kurulu olduğu klasörde xlive.dll yanlış olabilir buna benzer bir dosya sil (denemek için önce başka bir yere taşı) sonra oyununa girip home ile aç.
    bu kadar basit.

TAHMİNİMCE oyunun korsan! crack yaparken açılmaması için bu .dll yi de koyuyorlar.

Haklısın bende de aynı sorun var ama arkadaşlar birde oyunu ripi olanlar var onlarda da girilmior haberdar edeyim
  • up Aynı sorun var
  • Bendede aynı sorun var patch lari bastan sona yükledim fakat sorun devam ediyor cözüm bilen yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet07400

Bendede aynı sorun var patch lari bastan sona yükledim fakat sorun devam ediyor cözüm bilen yokmu

Oyunun klasöründe xlive.d.dll ve xlive.dll diye 2 dosya olması lazım.

xlive.dll olanı silince home tuşu çalışıyor arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clementha

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet07400

Bendede aynı sorun var patch lari bastan sona yükledim fakat sorun devam ediyor cözüm bilen yokmu

Oyunun klasöründe xlive.d.dll ve xlive.dll diye 2 dosya olması lazım.

xlive.dll olanı silince home tuşu çalışıyor arkadaşlar.

Teşekkürler fakat bende sadece xlive.dll mevcut.Onu sildiğimde home tuşuna basınca geliyor fakat ilerde hata vermesin durduk yere?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.