Şimdi Ara

Homatics Box R 4K Lisanslı Android TV Box

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
5
Favori
2.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Homatics Box R 4K Lisanslı Android TV Box

Temel Özellikler

Android 11 Google Versiyon

4K UHD 60fps

Amlogic S905X4 İşlemci

2GB RAM

16GB Flash

MicroSD kart okuyucu

1x USB Type-C Giriş

1x USB 3.0 Giriş

1x USB 2.0 Giriş

Hızlı Ethernet Girişi

S/PDIF Optik Dijital Ses Çıkışı

Dolby Digital/Dolby Digital Plus

WiFi 5

Bluetooth 5

https://www.androidtv-guide.com/streaming-gaming/homatics-box-r/

• Özellikleri güzel duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plus Modelini almayı düşünüyorum bende ama hele şu Bayram ikramiyeleri bir gelsin.

• bu cihaza kendimiz apk yükleyebiliyor muyuz

• FBDeViL F kullanıcısına yanıt

evet

• Box R 4K yurtdışından direkt fabrikasından satın alabilirsiniz. Vergileri ödenmiş bir şekilde geliyor kapınıza kadar.

Alternatif Plus modelini düşünürseniz.

Bir de 4K modeline alternatif 4K LITE modeli var.

• günlük kullanım ( iptv youtube netflix vs için ) R 4K modeli tavsiye eder misiniz? bugün sipariş vereceğim.

indirimlerle 1500-1600 tl.ye alabileceğin ''tam lisanslı'', 4k. And.11 bir cihaz. Şu an için F/P ürünü. tek sıkıntı taksit yok, teslim süreci min. 1 hafta - 10 gün. malum yurtdışından geliyor.

• Bir üst modeli için çok kararsızım gözüm onda 4k plus olan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Aynen.Benim gözümde onda.Bakalım ne zaman nasip olacak.Birde alıp kullananlar cevap verebilirmi cihazda Kodi 4K mı acaba 1080P mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • desarj45 kullanıcısına yanıt

kodi arayüzü 1080p . ayrıca cihazda hdr ve bazı ses problemleri var güncelleme ile düzeleecek deniyordu güncelleme beta aşamasında sanırım. bazı kullanıcılar test ediyor

• kacanga kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkür ederim.Satın almak için acele etmeyeyim o zaman.

rica edrim. https://www.reddit.com/r/Homatics/ burada sorunlar ve çözümleri ve güncelleme (beta) ile ilgili bilgiler falan var

• bende siparişimi verdim bugün R 4k Plus için

• Homatics Box R4 Lite K'yı Amazon'dan almak isteyenler için;

Satıcı ve gönderici ''Amazon Germany''.

Prime üyeleri için her şey dahil (vergi, kargo vb.) 1.918 tl

Homatics Box R 4K Lisanslı Android TV Box
    Homatics Box R 4K Lisanslı Android TV Boxamazon
    HOMATICS Android TV Box 11.0, Streaming Box 4K RAM 2GB ROM 16GB HDR WiFi5 Dolby Audio, Chromecast, Hulu, Netflix, Prime Video, Disney+ Smart Streaming Media Player sesli uzaktan kumandalı
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BG58R1LF/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&psc=1

Cihazdan memnun musunuz. Tarayıcı üzerinden film izleyebiliyor musunuz, istediğiniz uygulamayı, apk yı kurabiliyor musunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam bi güncelleme gelmiş. ( ben yeni farkettim bir iki hafta önce gelmiş olabilir)bazı değişiklikler olmuş. hersey düzeldimi bilmiyorum

• Homatics cihazımı phlips tv de kısa süre kullandım.Sorun yoktu.Mutfaktaki seg marka 32 inç tv ye takdım.Birkaç haftadır sorunsuz kullanıyordum.Son bir kaç gündür youtube vs uydulamalarsa görüntü normal var, ses yok. Ayarlar kısmında kumanda ile gezince tık tık diye ses geliyor.Cihazı yeniden başlatınca youtube vs uygulamarda ancak ses alabiliyorum.Bunu hemen hemen her gün yaşıyorum.Kurduğum bir uygulamamı sebep oldu?Cihazı sıfırlamadan bunun tv veya cihazdan ayarı ,çözümü varmıdır?

Başka bir forumdan arkadaş Cec özelliği açıksa kapatın öyle deneyin dedi.Tvde de cihazda da açıkmış kapattım.Düzelirse çok memnun olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 3 Mayıs 2023; 10:6:50 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.