Şimdi Ara

Hocam görmüyor musun allah aşkına Şenol hocam?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu Necip'ten stoper olmayacağını gör hocam artık. Tamam stoperde sıkıntı var futbolcu yok anladık ama Rhodolfo ile başlasaydın hiç olmassa. Pozisyon bilgisi yok Necip'te gereksiz agresif,hava topu hakimiyeti zaten 0,patlamaya hazır bomba gibi her an hata yapabilir. Eğer hakem o sarıyı verse idi ilk yarı bitmeden 10 kişiydik o zaman halimiz daha da kötü olurdu heralde. Umarım yönetimde stoper transfer konusunda çalışmalarını sürdürüyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Necip yüzünden kaybettik zaten ayrıca bu konya böyle oynasın zor yener zor yenilir.
  • Necip çok dengesiz konyaya hediye etti maçı
  • ömer hayyam'dan dizeler düşünüyor

Hocam görmüyor musun allah aşkına Şenol hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maçta maçı veren tosic yerine necip tolgayı konuşan net futbol cahilidir. Tosic hem hucumda hem defanstaki performansıyla 1 puanı adamlara verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elde stoper vardamı oynatmıyor
  • Senelerdir (Gökmen Özdenak.gif) söylüyorum, bu Necip'ten değil stoper kendi mevkisinden bile oyuncu olmaz. Adam torpille futbolcu olmuş, futbol zekası sıfır.
  • Şenol hocam gerçekten beni bu sene çok şaşırtıyor gerek yaptığı değişikliklerle gerek kadro seçimiyle. Pereira ile çok mu dalga geçtik ne yaptık ya...

Necip'in oynatılmasını geçtim, hadi oynattın, 2.yarı kırmızı kart göreceğini uzaylılar bile gördü sen göremiyorsun be hocam!! Necip'i çıkartacağına Tolgay'ı çıkartıyorsun orta sahada pas yapan 1 tane adam bırakmıyorsun.

Not: Kimse Şenol hoca şöyle böyle deyip eleştirilemez biri gibi konuşmasın. Eleştireceğiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.