Şimdi Ara

HMD Global modern Nokia 3310'u resmen tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
3
Favori
3.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HMD Global modern Nokia 3310'u resmen tanıttı

HDM Global'in Mobil Dünya Kongresi'ndeki en dikkat çekici duyurusu merakla beklenen modern Nokia 3310 oldu. Şirket yaklaşık 17 yıl sonra ikonik telefonun yeniden tasarlanmış bir versiyonunu tanıttı. Telefonun yeni sürümünün orijinal modelden daha hafif ve daha ince olduğunu belirtelim. Cihaz 2.4 inç QVGA ekran ve microSD kartla 32GB'a kadar genişletilebilir 16MB dahili hafızaya sahip.

Modern Nokia 3310'ün arka kısmında 2 megapiksel çözünürlüklü ve LED flaşlı bir kamera bulunuyor. Telefonun 1.200mAh kapasiteli çıkartılabilir pili, 22 saate kadar konuşma süresi ve bir aya kadar bekleme süresi sağlayabiliyor. Telefonun diğer önemli özellikleri arasında: microUSB 2.0, SLAM'lı Bluetooth 3.0, Series 30+ UI, FM Radyo ve 3.5mm kulaklık girişinin yer aldığını da ekleyelim.

Ayrıca Bkz.HMD Global modern Nokia 3310'u resmen tanıttı
    Yeni Nokia 3310, büyük abisine çok benziyor ve ekranın altında neredeyse aynı tuş takımı ve benzer yumurta şekilli bir tasarımı var. Cihazda önceden yüklü olarak gelen efsanevi Snake (Yılan) oyunu -her ne kadar orjinalinin bire bir kopyası olmasa da- nostalji yaşamak isteyenleri eski günlere götürecek. Yeni Nokia 3310, Sıcak Kırmızı, Sarı (parlak kaplamalı) ve Koyu Mavi ve Gri (mat kaplamalı) olmak üzere dört renk seçeneğiyle sunulacak. Cihazın dünya genelinde 49€ fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Hiçbir işe yaramaz. Gerçi hiçbir işe yaramayacağı zaten belliydi ama. İşte belki o markete ilgi duyan insanlar için 3310 adının mirasını kullanarak biraz satar.

• tanıtmasa iyiymiş :)

• mirası tam devralamamış..
  • Çok ön yargılıydım ama garip bir şekilde benim çok hoşuma gitti. Tek eksiği Whatsapp. Whatsapp olsa alır kullanırım.

• tamam biz note 7 iphone gibi telefonları seviyoruz ama büyük bir dinazor nesil var :D bunlar tuşlu ve ucuz telefon arıyorlar, bence bu kitle için en iyi telefon olacak.

Ayrıca clickbait'li haber siteleri bile 3-4 saat önce haberi ekliyor dh gibi teknoloji ağırlıklı bir haber sitesinin bu kadar geç yayınlaması kaygı verici :D

altyapıda çalan şarkı sanki dombıra'yı andırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaleyDeskop -- 26 Şubat 2017; 21:39:28 >

• telefonu sadece telefon amaçlı kullanmak isteyenler için güzel bir alternatif olmuş.

• pili önceki gibiyse satar. 200 lira deyin peynir ekmek olur bence. orta-üst yaşta güzel satar. ayrıca ben beğendim tasarımı fazla kurcalamamışlar, zaten yüksek beklentimde yoktu ama yinede hoş yani nostalji
  • Acikcasi surpriz bi tasarim beklemiyordum. Tasarima sadik kalmaya calismislar. İlk nesline gore beklentilerini yuksek tutanlar icin tasarim ilgi cekici gelmemis olabilir. Zaten pek bisey farketmesini beklemiyordum sadece isime oynayacaklari belliydi. Akilli telefon istemeyenler icin alternatif olabilir.

• Alacaksın 250 tl ye mis gibi kulanıcaksın . Tüketim çılğınlığına ne gerek var ...

• Gereksiz ama hoş bir sürpriz oldu. Gereksiz dememin sebebi ise Nokia'dan beklenen bu değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerası biraz daha iyi olsa ve whatsappıda kullanabilme imkanı verse ben de alırdım

• özünü bozmadan güzel bir tasarım yapmış. Arkadaşlar Tuşlu telefon kullananlar için bence çok iyi olmuş. 2mp kamera olmasına bakmayın, bence güzel bir sensör vardır.

• Ben beğendim iyi satacağını da düşünüyorum

kamerası olmasa tam asker telefonu olurdu
  • Reisi madam etmişler. Buda komodor gibi arada çıkıp çıkıp yok olur artık.

• Sabi subyana akilli telefon almak istemeyen güruh için
    Biçilmiş kaftan.

Ama bi whatsapp lazim ya 😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 26 Şubat 2017; 22:6:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne lg ne de diğer nokia telefonları, en çok 3310 un yeni versiyonu beni heyecanlandırdı. Çıkınca bi kaç tane alırım aileme.

• Bizimkilere alayim :D arada Yilan oynarim :D

• Yeni nesil anne-baba telefonu herkese hayırlı ugurlu olsun :)

• 3310 döneminin en iyi telefonlarından biri idi anladığım kadarıyla.bu ismi tekrar yaşatmak istendiyse bence çok iyi bir amiral gemisinde kullanilmaliydi.bu da bir bakış açısı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.