Şimdi Ara

HMD Global modern Nokia 3310'u resmen tanıttı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
3
Favori
3.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia'nın son tanıttığı telefonlar arasında en iyisi bu.
  • Maziye götürdü de tam da benzetemedim. Bir kere şu 4 yönlü orta tuş olmamalıydı bence Üst tuş takımını da eskisi gibi yapmalılardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enessezgin -- 27 Şubat 2017; 11:22:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 7'den iyi. En azından kulaklık girişi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek satacağını sanmıyorum.

Bu tarz eski sistem telefonların modası geçeli çok oldu.

3310 o devrin telefonuydu. Şimdiki versiyonun yüzüne bakan olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KaleyDeskop kullanıcısına yanıt
    dinozorla alakası yok. tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok fazla kullanılıyor tuşlu telefonlar. 3-5 tane telefonu olanlar var bu şekilde ve çok mantıklı. 60-70 TL'ye tuşlu telefonlar var piyasada ve çokça tercih ediliyor. benim de var ikinci hat taktığım bir samsung tuşlu telefonum. işe yarıyor. el feneri olarak bile kullansan bir işe yaramış oluyor.
    Nokia 215'in 400 TL'den satıldığı ükemizde bu 3310 kaça satılır ve alıcı bulur bilemiyorum vergiler yüzünden. şahsen tuşlu telefon alacak olsam ucuza satılan modellere yönelirim. değmez yani 400-500 TL böyle bir telefona vermeye.
  • Olmamış arkadaş !!! Tasarım leş, özellikler tırt. Snapdragon 400 1gb Ram 8gb hafıza klasik tuş takımı 2.2 ekran yarı dokunmatik ve android ama symbian arayüz ile gelseydi ben bile alacaktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında Çok iyi bir akıllı telefonuda üretip 3310'nun yanında piyasaya çıkarsa daha iyi yapmış olurdu.
  • Biri de demiyorki aga bunun 3310 ile uzaktan yakından alakası yok. Bir telefon üretmişler, adını 3310 koymuşlar.

Ben de dedimki heralde 3310'a benzer tasarımla modern birşeyler çıkacak.

• Bizim peder için biçilmiş kaftan resmen.Çıksın direk alacağım.Tam da yeni telefon alma arefesindeydik.Bu haber çok iyi oldu
  • Bence tutmaz, eski nesil anneler babalar çoktan sosyal medya kullanıcısı oldular.Bunlardan vazgeçip sadece telefon ile konuşan kitle oldukça azaldı.

• aile büyükleri için iyi olmuş
  • BUndan önceki 3310 haberinde agir elestirmistim. Yalniz tasarim beni baya sasirtti. Utandim yazdiklarimdan, estetigini ve nostaljik etkisini cok begendim.

• olmadı ki. 3310 un iskelet yapısı fiziksel duruşunu andırmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

3310 döneminin en iyi telefonlarından biri idi anladığım kadarıyla.bu ismi tekrar yaşatmak istendiyse bence çok iyi bir amiral gemisinde kullanilmaliydi.bu da bir bakış açısı

Bir amiral gemisinde kullanılsaydı unutulur giderdi o model. Şimdi kaçımız galaxy s2, lg g3, one m8 vs. amirlerini hatırlıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Dedeme alırım kullanır. Hiking, Concord gibi saçma markalardansa.

Dedene samsung e1205 tavsiye ederim. Ama yazıları küçük biraz.
  • Bu telefon ucuz olacağı belliydi.

Fakat insan kamerayı 8mp yapar. 2 ile 8 arasında kaç dolar oynayabilir ki ? 9 yıl önceki nokia klasik telefonda bile 2 mp kamera var.

Ben anlamıyorum. İnsan geri zekalı olmalı.
    Tamam ruhunu koru ama içini doldur biraz.

150-250 tl arası telefonlar. Ama dandik ama çin malı, var mı var

https://tr.aliexpress.com/category/5090301/mobile-phones.html?minPrice=155&maxPrice=250&isBigSale=n&isFreeShip=n&isFavorite=n&isRtl=n&isLocalReturn=n&isMobileExclusive=n&shipCountry=TR&shipFromCountry=&shipCompanies=&SearchText=&CatId=5090301&needQuery=y

• Koy adam gibi bi kamera, tuş takımlı ama daha akıllı bi işletim sistemi koy

sonra sat 90 € ya sat yani... Alır insanlar.

Bu kadar da boş bi telefon yapılmaz ki. sadece telefon açmak için diyorsunuz da, günümüz ihtiyaçları denilen bişey var. Bu ihtiyaçların bi kısmını karşılamak da başarı yakalamak için elzem bi konu.

Olmamış gibi.
  • çok tutulacağını düşünmüyorum

• Whatsapp olmalı muhakkkak . Eğer fiyatıda uygun olursa almak istiyorum . Tam asker telefonu olmuş
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.