Şimdi Ara

Hız koridoru hurafe mi? Var mı ceza yiyen? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
37.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu eds ler cezayı kaç metredeyken kesiyor ? altından geçerken mi kesiyor ? yoksa 20 metre gibi birşeyi mi var
  • Geceleride olcum yapiyormu bu aletler yoksa sadece gunduz mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar Ankara İstanbul otobanında ortalama hızdan dolayı ceza yazılıyor mu?

• ben otobana giriş ile çıkış arasını ölçüyorlar sandım. 3kmlik bi aralığa koymuşlar kameraları vay arkadaş ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki çok acil hayati bir durum olursa, cezayı iptal ettirme şansımız var mı?

• zero01 kullanıcısına yanıt
    Hastane gibi yerlerden belge alıp iptal edilebiliyor. Hastane polisi yardımcı olur
  • Geçen aralık ayında; Torbalı Giriş- Germencik çıkış ort. 160 km hız ile güzelce ceza yedim. (İzmir-Aydın Otobanı). Yani giriş çıkış dakikasından fotoğraf eşliğinde patlatmışlar, koridor hız cezası var .

• OrQuN kullanıcısına yanıt

Evet bizzat şirket aracına rutin ceza geliyor oradan.

• Daha yeni sivastan mersine gittim bi yerden sonra komple otoban, sabit 160 la gittim mersin tüneller boştu girişte 120 civarında girdim ama 1 ayı geçti ne ceza var ne baska sey e devletten flnda bakıyorumda çıkmıyor

• Kanun çıktığı gibi ilk ceza yiyenlerden birisi babam. Ankara İstanbul otoyolunda yemişti cezayı...

• dymmt D kullanıcısına yanıt

Polatlilimisiniz hocam.

• şile otoyolu nevzat demir tesislerin ordaki , çalışıyor test edildi.

• kurallara uyun kısaca

120 değil 160 olsa bu seferde orta şeritte 160 la giden araçlar olacak bu mazeret değil.

• Beşiktaş-beylikdüzü arasında ki kameralar hız koridoru mu, yoksa anlık mı çekiyor ? Ceza yıyen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.