Şimdi Ara

Hitman Video İnceleme - İlk Bölüm (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnceleme çok güzel olmuş gökhan abi eline sağlık.

Ancak benim merak ettiğim bir önceki oyunda tr altyazı desteği vardı, bu oyunda bu destek yok sanırım olsaydı sende tr altyazı ile oynardın diye düşünüyorum, bölüm olarak çıkması içime sinmedi 1 sene sonra komple satın alınabilir. hatta tr yama çıkınca. Bekleye dursun köşede.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Farklı ve zevkli bir inceleme olmuş. Teknik kısmına ve grafiklere biraz daha değinebilirdiniz. Sesten de hiç bahsetmemişsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun tüm bölümleri çıkınca alır oynarız böyle yarım yamalak oyunmu olur ilk bölüm bitince 2. Bölum cikacak diye oyuna arami verecez :)

• Gökhan Yılmaz malesef olmamış... incelemende hem donuk ses tonun var hemde çok yapmacık... talha nın incelemelerine bakıyorum seninkilere bakıyorum dağlar kadar fark var... talha her zaman senden 10 adım önde...

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Farklı ve zevkli bir inceleme olmuş. Teknik kısmına ve grafiklere biraz daha değinebilirdiniz. Sesten de hiç bahsetmemişsiniz.

O konuları DLC olarak ayrıca satın alıcaksınız arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: razzraziel

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Farklı ve zevkli bir inceleme olmuş. Teknik kısmına ve grafiklere biraz daha değinebilirdiniz. Sesten de hiç bahsetmemişsiniz.

O konuları DLC olarak ayrıca satın alıcaksınız arkadaşlar

İndirimleri bekleriz artık. Yapacak bir şey yok.

• hayret video inceleme yapıyomuydunuz? BIRAKTINIZ SANIYODUM...
  • yine eğlenceli bi inceleme. teşekkürler
  • AMD FX işlemci veya R9 390 grafik kartı alanlar tüm bölümleri ücretsiz sahibi olabiliyorlar!http://www.vatanbilgisayar.com/kampanya/amd-hitman/

• quote:

Orjinalden alıntı: PEGASUSS...

Gökhan Yılmaz malesef olmamış... incelemende hem donuk ses tonun var hemde çok yapmacık... talha nın incelemelerine bakıyorum seninkilere bakıyorum dağlar kadar fark var... talha her zaman senden 10 adım önde...

Peh peh, sen yap bakalım kaç adım öne çıkacaksın.
  • REis kendini aştın inceleme konusunda
  • Türkçe dil desteği yok?
  • Türkçe olacakmı

• güzel video inceleme olmuş araya koyduğun espiriler incelemeyi daha keyifli yapmış ilerde diğer bölümleri de incelersin artık gökan abi . oyunla ilgili oyun güzel duruyor suikast için daha çeşitli olması oyun alanının genişlemesi güzel olmuş keşke oyunu türkçe yapsalarmış umarım sonradan türkçe desteği gelir bir de parça parça değilde toptan çıkartsalarmış ama neyse böyle olması da o kadar kötü değil zaten toptan ile iki parça halinde alma arasında 10 tl fark var. isteyen istediği gibi alır. oyunun tek kötü yanı bence oyunun sürekli internet istemesi olmuş . bu gta 5 için de vardı bana kafayı yedirtiyor story modunu internet AKK yı aştığımda oyayamamak çok sinir bir şey üstelik oyuna orjinal sahip olduğum halde bunu yaşamam daha da sinir bozucu. sırf bunun için crack yapmayı düşündüm (var mı bilmiyorum internet düzelince vazgeçtim bakmadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4anonim -- 25 Mart 2016; 20:40:50 >

• türkçe alt yazı vardı ne oldu

• oyun güzelmi önerir misniz ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.