Şimdi Ara

Hitman absolution ön sipariş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hitman in çıkacak oyununun normal sürümünü playstore üzerinden ön sipariş verdim sitedeki açıklamalarda Hitman: Sniper Challenge ın verilceği yazılıyordu ama satın aldıktan sonra bununla ilgili bir bilgi gelmedi ttnet ede bununla ilgli mail gönderdim ancak sizin de bu konuyla ilgili bir bilginiz varsa söylerseniz memnun olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: pscosocial

Merhaba arkadaşlar hitman in çıkacak oyununun normal sürümünü playstore üzerinden ön sipariş verdim sitedeki açıklamalarda Hitman: Sniper Challenge ın verilceği yazılıyordu ama satın aldıktan sonra bununla ilgili bir bilgi gelmedi ttnet ede bununla ilgli mail gönderdim ancak sizin de bu konuyla ilgili bir bilginiz varsa söylerseniz memnun olurum

Vermesi şart niye vermemişki. Sitesindede yazıyor hemde. Sniper Challange veriliyor diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pscosocial

Merhaba arkadaşlar hitman in çıkacak oyununun normal sürümünü playstore üzerinden ön sipariş verdim sitedeki açıklamalarda Hitman: Sniper Challenge ın verilceği yazılıyordu ama satın aldıktan sonra bununla ilgili bir bilgi gelmedi ttnet ede bununla ilgli mail gönderdim ancak sizin de bu konuyla ilgili bir bilginiz varsa söylerseniz memnun olurum

Bende almıştım banada aldığımda direk gelmedi müş. hizmetlerini filan aradım sonra hotmail hesabıma keyi gönderdiler.
  • Bende müşteri hizmetlerini aradım geri dönücez dediler 2 gündür bekliyorum...
  • doganciftci VALLA HAKLISIN KARDEŞİM BÖYLE ŞEY OLMAZ SANKİ HAKKIMIZ OLMAYAN BİRŞEYİN PEŞİNDE KOŞUYORUZ SANKİ BİZ UYDURUYORUZ ÖN SİPARİŞ VERENE OYUN VERİLCEKMİŞ DİYE BENDE BEKLİYORUM HALA 4-5 GÜN OLDU ARADIM 4. GÜN EN KISA SÜREDE SORUNUNUZ HALLEDİLECEK DEDİLER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pscosocial -- 28 Ekim 2012; 23:31:18 >
  • Bugün benim kodum geldi çok şükür. Umarım sizin sorununuz da hallolmuştur.
  • Arkadaşlar sorunum çözüldü yakalarına adam gibi yapışmassanız alamazsınız cd keyinizi 9 gün sonra anca verdiler ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.