Şimdi Ara

Hitman: Absolution (2012) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.636
Cevap
8
Favori
79.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/203140/

Hitman: Absolution (2012) [ANA KONU]

Size biraz yeni oyun hakkında açıklama yapmak istiyorum. Oyun yine her seride olduğu gibi 3 seviye'de oynanacak. ''Normal'' ''Expert'' ve ''Professional'' olarak. Oyunda yine birçok ülkede çeşitli suikastler işleyeceğiz, yine İskoçya'dan Suriye'ye kadar birçok ülke gezeceğiz. Suriye, Vietnam, Tayland, Portekiz, Norveç, İsviçre, Küba, İskoçya gibi ülkelerde çeşitli suikastler işleyeceğiz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• süper bi haber hadi hayırlısı ne yapcak acaba bizim 47
  • valla pek sevindim,sc serisinden daha çok severim hitman'i,hem fazla sistem istemez hem de türlü türlü suikastlar var
  • İyi iyi gelsin.Ama mayısda gelmez bu oyunu Q2 den önce beklemeyin.
  • oo süper haber..birkaç ss olsaydı bari...

son oyundaki final bölümü çok iyiydi...
  • Evet arkadaşlar haber doğru olabilir.Çünkü yeni oyunun çıkma zamanı geliyor.
  • Yeni oyun zaten kesinleşmişti ama adının killer olacağı ?
  • ya şu 4. oyunu bi oynayamadım fanı olmama rağmen pc şu özellikler yeter mi 1.8 ghz işlemci p4 1 gb ram 256 fx 5500 ekran kartı nvidianın??
  • işlemciyle ram yeterde ekran kartı yeter mi bilmiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: codermaster

ya şu 4. oyunu bi oynayamadım fanı olmama rağmen pc şu özellikler yeter mi 1.8 ghz işlemci p4 1 gb ram 256 fx 5500 ekran kartı nvidianın??

yetiyor merak etme ben eski fx5200 le low da oynamıştım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: büyük adam

quote:

ya şu 4. oyunu bi oynayamadım fanı olmama rağmen pc şu özellikler yeter mi 1.8 ghz işlemci p4 1 gb ram 256 fx 5500 ekran kartı nvidianın??

peki fps nasıldı kasarak mı oynuosun normal mi normalse heyecanlandırdın beni indirsem mi ne
  • Yeniden kurdum baştan oynıcam bitirene kadar olmaz ki canım 47 ölmüş olamaz
  • quote:

quote:

quote:

peki fps nasıldı kasarak mı oynuosun normal mi normalse heyecanlandırdın beni indirsem mi ne

Low seviyede water(kıyı taraflarda yani)olan yerlerde kasılıyordu ama normal yerde hiç kasılma yok.1024*768 oynuyordum.Ha bu arada 1.2 patch sayesinde takılmaların %70 i gidiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Low seviyede water(kıyı taraflarda yani)olan yerlerde kasılıyordu ama normal yerde hiç kasılma yok.1024*768 oynuyordum.Ha bu arada 1.2 patch sayesinde takılmaların %70 i gidiyor.

İyiymiş aslında ya. Ben de 9550 ile takılmadan oynarım heralde.

• süper haber heycanla bekliyoruz
  • gelsin bakalım birde sinema filmi geliyor bunuda unutmamak lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sabri_16

gelsin bakalım birde sinema filmi geliyor bunuda unutmamak lazım.

Sinema filminden pek beklentim yok benim. İyi bir şey olmayacak gibi geliyor bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

quote:

Orjinalden alıntı: Sabri_16

gelsin bakalım birde sinema filmi geliyor bunuda unutmamak lazım.

Sinema filminden pek beklentim yok benim. İyi bir şey olmayacak gibi geliyor bana.

Hitman hayranları yönünden filme baktığımızda gerçekten iyi gelmiyor.Nedeni de şu; biz steal olan oyun olarak görüyoruz hitman'i ama filmde ben sadece aksiyon gördüm.

Ama oyunla alakası olmayıp aksiyon filmini sevenler için süper bir haber
  • Filmi çıktı piyasaya...Giden, gören beğenen var mı? Pek beğenilmemiş diye duydum ben.
  • Süper haber bekliyorduk zaten.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.