Şimdi Ara

Hitman: Absolution (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
126
Cevap
1
Favori
27.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes karışılaştırma yapmış ama hitman benzeri hiç bir oyun yok yani sadece suikast üzerine yapılan , benim içinde hitman apayrı biryerde bende mg , sp oyunlarını oynadım ama hitmandaki kıyafet değiştiripde patornun dibine kadar yaklaşabilmek apayrı birşey :)
  • çıktı mı pc ye?
  • 25 Gb çık
  • quote:

Orijinalden alıntı: McAslan92

çıktı mı pc ye?

Günaydın kardeş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

quote:

Orijinalden alıntı: McAslan92

çıktı mı pc ye?

Günaydın kardeş :)

2012-11-21 23:25:04 zamundaya tam bu tarihte düşmüş. adam bana günaydın diyo ya :)
  • Beyler ben uzman zorluğunda oynuyorum.Ve farkedilmeden bir bölüm bitiremiyorum 2 haftada 3 bölüm bitirebildim

Bir de şu mücadeleleri anlayamadım bir türlü.Siz bu mücadeleleri yapıyor musunuz oyun içinde?
  • arkadaslar genel de hitman oyunlarini sevmem ama bu oyun hakkinda iyi seyler duydum.sizce nasil tavsiye eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campo

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

sonundaki "the original assasin" yazısı sanki AC ye gönderme gibi geldi bana :))

Eğer öyleyse çok ilginç olu :)

balkondan adamı aşağı çektiği sahnede aklıma ac geldi benimde :D

ne olursa olsun asla bi ac etmez ama kesinlikle alacağım bi oyun.

Ne olursa olsun Ac bir Hitman Blood Money etmez edemez Hitman Absolutıon en kıral suikast oyunu olacak en azından Ac gibi uçuk kaçık bir hikayesi yok gerçekçi.

Bu yorumunuz kadar saçma bir yorumla karşılaşmadım. AC serilerinde anlatılan hikaye tamamıyla gerçektir (İsimler hariç). Tarih bilginiz sıfır diyebilirim.

• quote:

sonundaki "the original assasin" yazısı sanki AC ye gönderme gibi geldi bana :))

oo manyaklaf süper
  • Hortlatmayın yav. Bütün oyunlar hortlamış.
  • oyun suikast oyunu her bölümd eçatışıyorum a.k zor da oynuyorum ama farkediyor panpalar
  • quote:

quote:

Eğer öyleyse çok ilginç olu :)

Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

oyun suikast oyunu her bölümd eçatışıyorum .... zor da oynuyorum ama farkediyor panpalar

Ben uzmanda farkedilmeden bitirdim. Sonra da profesyonelde bitirmeye çalışıyorum şu an. Sadece son 3 bölüm kaldı. İlk başlarda bu bana imkânsız geliyordu ama şu an çok zor gelse de yapabiliyorum yine. Zamanlamayı mükemmel ayarlamadığında farkediliyorsun hemen. Çok dikkatli hareket etmek gerek. Birşey yapmadan önce iyi bi plân yapmak lazım. Öyle harala-gürele dalarsan farkedilmen kaçınılmaz olur. Bir de zorluk arttıkça, çatışmada ölmen de hızlanıyor.

İnternette farkedilmeden ve elbise bile değiştirmeden oynanan oyunlar var. Onları Xbox'ta oynamışlar. Bazılarını seyrettim ama PC'dekiyle ufak tefek farklılıkları var sanki. Çünkü, birkaç sefer aynen videodaki gibi denememe rağmen ordaki gibi olmuyor hiçbir türlü. Ben de öyle kasmayı bıraktım. Farkedilmeden oynayabiliyorum ama elbise değiştirerek.

Yüksek puan almak için hedef dışında kimseyi öldürmemek gerek. Mani olduğunu düşündüğün kişileri bayıltıp saklarsan puan kırmıyor. Farkedilmeden de hedefi öldürdüğünde en yüksek puanı alıyorsun ve oyunu sessiz suikastçi olarak bitiriyorsun. En zor modda mesela azizeleri fakedilmeden öldürdüğümde 3 bölümün toplam puanı 900 binin üzerine çıkmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 20 Mayıs 2013; 9:36:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

oyun suikast oyunu her bölümd eçatışıyorum .... zor da oynuyorum ama farkediyor panpalar

Ben uzmanda farkedilmeden bitirdim. Sonra da profesyonelde bitirmeye çalışıyorum şu an. Sadece son 3 bölüm kaldı. İlk başlarda bu bana imkânsız geliyordu ama şu an çok zor gelse de yapabiliyorum yine. Zamanlamayı mükemmel ayarlamadığında farkediliyorsun hemen. Çok dikkatli hareket etmek gerek. Birşey yapmadan önce iyi bi plân yapmak lazım. Öyle harala-gürele dalarsan farkedilmen kaçınılmaz olur. Bir de zorluk arttıkça, çatışmada ölmen de hızlanıyor.

İnternette farkedilmeden ve elbise bile değiştirmeden oynanan oyunlar var. Onları Xbox'ta oynamışlar. Bazılarını seyrettim ama PC'dekiyle ufak tefek farklılıkları var sanki. Çünkü, birkaç sefer aynen videodaki gibi denememe rağmen ordaki gibi olmuyor hiçbir türlü. Ben de öyle kasmayı bıraktım. Farkedilmeden oynayabiliyorum ama elbise değiştirerek.

Yüksek puan almak için hedef dışında kimseyi öldürmemek gerek. Mani olduğunu düşündüğün kişileri bayıltıp saklarsan puan kırmıyor. Farkedilmeden de hedefi öldürdüğünde en yüksek puanı alıyorsun ve oyunu sessiz suikastçi olarak bitiriyorsun. En zor modda mesela azizeleri fakedilmeden öldürdüğümde 3 bölümün toplam puanı 900 binin üzerine çıkmıştı.

ya iyi güzel diyorsunda kilise bölümünde şerefsizler kiliseye girmiş kadın yaşlı demeden herkesi doğramışlar içeri bi girdim şok oldum şimdi ben bunları nasıl öldürmüyeyim kansız heriflerya alayını taradım yetmedi hepsinin kafasınada birer kurşun attım bölümü geçtim rahatladım valla

• İyi yapmışsın. Rahatlamak için bu da şart. Dediğin ben oyuna ilk başladığımda yaptım. Geçenlerde burayı mükemmeliyetçi zorluğunda, farkedilmeden ve tek bir kişiyi bile öldürmeden bitirip en yüksek puanı aldım.

Adamların hareketleri rastgele gibi görünse de aslında tamamen belirli bir sistem dahilinde hareket ediyorlar. Daha önceden anlattığın bölümler vardı ama burayı anlatmak gerçekten çok uzun sürer. Adamların hareketleri arasında belirli küçük boşluklar oluyor sana rahat hareket etmen için bırakılan. Ben ondan faydalanıp bitirdim bölümü.
  • Bak bu mesajım, Silverballer'ları almaya çalıştığımız ve kızla atış yarışmasının olduğu bölüm hakkında oyunun diğer konusuna yazdığım mesaj. Umarım istifadeli olur.

quote:

Oyuna başlarken elinde olan tabanca hedefi tutmuyor. En rahatı, dükkandaki şarjörlü tabancalardan birini kullanmak. Sigortaya yakın yerdekiler mesela. Ya da silverballerın olduğu yerin hemen karşısındaki otomatik tüfekleri kullan ama fareyi basılı tutmaman, tek tek atış yapman gerek. Hedeflerin kafalarına denk getirip içindeki tahtayı çevirttiğinde 20 puan veriyor. Tek tek denk çıkan tahtalardan sonra bir anda çıkan 4-5 tanesini birden kafadan vurmak için içgüdüyü kullan ama sadece çoklu denk gelenlerde kullan ki en son 6 tane birden hedef çıktığında içgüdünü de kullanabilesin. O şekilde rahat geçersin.

Benim rekorum 900 puanın üzerindeydi.

* * *

Ya da onunla hiç uğraşmadan da silahı almanın yolu var. Bölüm başladığında silverballer'ın yanına git ve adamların diyaloglarının bitmesini bekle. Kadın gelecek ve onunla adam arasındaki diyloğun da bitmesini bekle. Kadının konuştuğu adamın ordan çıkmasını bekle. Sonra, o adamın çıktığı yere gir ve duvar kenarında bulunan kartı alıp kapıdan içeri gir. Merdivenden çıkma. Sağdan ilerle ve kapıdan çık. Çömel ve sol taraftaki siperden ilerle. Sola döner dönmez sol duvara yakın dur ki seni farketmesinler. 20 metre kadar ileride sağda çelik bir kapı göreceksin. Oraya az önce aldığın kartı kullanarak gir. İçerideki makinalı tüfeği, delili ve not kâğıdını alıp çık ve yine sağdan ilerle. Siperin ilerisinde karzoyu bulacaksın. Silahları kullanmayacaksın. Sadece yerini bil diye yazdım. Sonradan zevkine kullanırsın-kullanmazsın; o senin bileceğin iş. Ardından, aynı şekilde geri gel ama bu sefer çıktığın kapıdan girmek yerine tersine yöne, yani adamların atış yaptığı yere space ile sırtını dayayıp ilerle. Duvarın sonuna geldiğinde elinde pompalı olan ve kafayı cücelerle bozmuş sıyrık biri var. Görevlinin onun yanına gelmesini bekle ve farkedilmeden, hızlıca odaya gir. Kapıdan geçer geçmez sağ tarafa dönüp space'e basıp sırtını yine duvara ver ki işini garantiye al. Bunları yaparken sürekli çömelerek hareket edeceksin. Ayağa kalkma yani. Az önce aldığın not kâğıdındı kasanın şifresi vardı. Girdiğin yerdeki kasayı aç ve anahtanı al. Bu anahtar silverballer'ın kutusunun anahtarı. Tam arkana dön ve ordaki havalandırma deliğinden geçip diğer taraftan çık. Silverballer artık senin. Bu yöntemle en zor modda bile oynayıp en yüksek puanı alabilirsin. Ama bütün görevleri tamamlamış olman gerek.

F1'e bastığında görevler var hani. Ordakilerden biri de, az önce o çelik kapılı yerden aldığın otomatik tüfekle kızı geçmek. Dexter'ın silahıydı sanırım o. Anahtarla silverballer'ı almak yerine o silahla kızı atışta geçersen o görev açılır. Bütün bölümler için her bir görevi açmak, + % 5 puan yapıyor. Görevlerin bazıları için açıklama olmadığı için nasıl yapılacağını bulmak işkenceye dönebiliyor. Ben % 80-85 kadarını kendi m çözdüm ama çözemediklerim için nasıl yapılacağına videolardan baktım. Öylesine karmaşık ki bazıları. Ya tesadüfen bulacaksın, ya da videosuna bakacaksın. Diğer türlü, açıklama olmadığı için nasıl yapılacağını bulmak imkânsız. Mesela Blackwater Parkı'nda sanırım 22 görev var. Bunların tamamını yapıp bölümü bitirmen demek, aldığın puanın % 110 fazlasını almak demek. Puanı önemsersen bunu yaparsan ama önemsemezsen yapmana gerek yok.

Ama ister puana oyna, ister sonuca; oyunun temeli, görevleri farkedilmeden yapmak üzerine kurulu. Çatışmak bir seçenek ama kötü bir seçenek yani. Düşün ki, herhangi bir bölümü, sadece hedef ya da hedefleri öldürerek ve farkedilmeden bitirdin. İşte Hitman'deki olay bu.

• Bak bu da yine aynı konuda Vatansever'in yerine farkedilmeden geçme taktiğine dair mesajımı buraya uyarlayarak yazıyorum.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Hocam adamın yerine nasıl geçtiniz?

Alana sol taraftan (kutularun arkasından) girip, etrafı dolaşarak minibüsün arkasına kadar ilerle. Bu arada denk geldiğin ilk kişiyi bayıltıp elbisesini al. Çünkü takım elbise yerine onlardan birinin elbisesini giyersen, farkedilmen zorlaşır. Minibüsün olduğu yerde bir jeneratör var. Onun olduğu yere ilerle ama arkadan. Bulunduğun yerdeki sandığın önündeki kutuya değil de bir ilerisindeki (vatansever'e daha yakın olan) kutunun senden tarafına ve ortasına doğru bir cisim atıp vatanseveri çalıştıran kişinin gelmesini bekle ve sonra onu bayılt (öldürme). Çekerek kutunun yanına sürükle ve içine at. Vatansever gelene kadar yine aynısı tekrarla. Onu da yine arkadan tut ve bayılt. Silahla da zapt edip bayıltabiliyorsun ama o zaman saçma bir şekilde farkedildiğin için elin boşken adamı tutup Q ile bayıltman gerek. Onu da çekerek arkaya götür ve yine sandığa koy. Vatanseverden önce iki kişi geldiyse ve o iki kişiyi sandığa koyduğun için 3. kişiye yer kalmadıysa eğer, adamların görmeyeceği şekilde kutunun (sandığın değil, sandıkla kutu arasına. Yani, adamların seni görmelerine engel olan kutuların duvar tarafına) arkasına koy. Vatanseverin elbisesini giy ve bölüme başladığın yerin az ilerisindeki kapya gidip tıkla. Kapıyı açacaklardır. Sonrasında ise Allah kolaylık versin.

Hedefte olmayan kişileri boğmak yerine bayıltmak, oyunu pro ve sessiz öldürme derecesi almanı sağlar. Yoksa en fazla uzman'da kalırsın; birkaç yer istisna...

• Yalnız ne oyundu be. Daha dün gece bitirdim, adamlar yapmış hani fakat o çömelerek ilerleme felan last of us da da var.Sanki birbirlerinden kopya çekmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Yalnız ne oyundu be. Daha dün gece bitirdim, adamlar yapmış hani fakat o çömelerek ilerleme felan last of us da da var.Sanki birbirlerinden kopya çekmişler

last of us çekmiştir
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.