Şimdi Ara

Hitler'in Karadeniz'de kaybolan denizaltı filosunun öyküsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2. Dünya Savaşı sırasında Hamburg'dan Romanya'nın Köstence limanına kara ve nehir yoluyla taşınan 6 küçük uboat Karadeniz'de Rus gemilerine göz açtırmamışsa da 1944'de Romanya'nın taraf değiştirmesi ve müttefik ülke bulunmaması yüzünde sıkışıp kalmıştır. son çare olarak tarafsız olan Türkiye'ye denizaltıları satmayı deneyen Almanlar istedikleri kabul edilmeyince denizaltıları terk ederken musluklarını açarak batırmıştır. Bu denizaltılardan 3 tanesi sahillerimize son derece yakın olup (diğerleri Bulgaristan sahillerinde batmıştır) , 2008'de yeri tespit edilen u-23'e scuba dalışı bile gerçekleştirilmektedir. 2008'de gemileri keşfeden Türk gemi mühendisi selçuk kolay kadar heyecanlanan bir başka kişi o dönem hala hayatta olan u-23'ün kaptanı 85 yaşındaki emekli alman subayı Rudolf Arendt olmalıdır. Hitler'in Karadeniz'de kaybolan denizaltı filosunun öyküsü

• İlginçmiş.
  • Türkiye de esir tutulmaları onlar için bir şans olmuş.Almanya ya dönselerdi hayatta kalma ihtimalleri çok düşüktü.Hayat tuhaf işte
  • u-boat diyince kafamda çalan şarkı:

2. dünya savaşına olan tüm ilgimi önce bu oyuna sonrasında ise piyanist ve Er Rayn gibi yapımlara borçluyum. bu oyun ise muziğinden grafiğine, hikayesinden oynanışına kadar her şeyi ile dört dörtlüktü.. good old times.
  • Medal of honor allield assault bir efsane idi.Şimdi böyle müzikleri olan oyunlar yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente

u-boat diyince kafamda çalan şarkı:

2. dünya savaşına olan tüm ilgimi önce bu oyuna sonrasında ise piyanist ve Er Rayn gibi yapımlara borçluyum. bu oyun ise muziğinden grafiğine, hikayesinden oynanışına kadar her şeyi ile dört dörtlüktü.. good old times.

Medal of Honor Underground'ın müzikleri daha dinlenesi ya da şöyle söyleyeyim dinlenebilir müzik sayısı daha fazla. Ayrıca bu oyundan daha zor. Muhtemelen oynamışsındır gerçi.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    yok pc oyuncusu olduğum için onu bilmiyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente

yok pc oyuncusu olduğum için onu bilmiyorum ben.

Ben bunu da MoH Underground'u da PS1'da bitirmiştim. MoH Underground'ı 3-4 kez bitirmiştim hatta. Ben de pc oyuncusuyum. Emülatörle oynamak mümkün ama şu saatten sonra o grafikler gözlere fena batacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
     Hitler'in Karadeniz'de kaybolan denizaltı filosunun öyküsü

aynen :)
  • Oynadığım ilk fps 1e gidiyordum. 2.dünya savaşıyla bende bu oyunla tanıştım sonra aynı sizin gibi er ryan ve pianist

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.