Şimdi Ara

hisense nasıl bir lcd dir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
18.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba az önce ankaradan bir bayi ile görüştüm ve linkteki lcd için 950 tl fiyat söyledi nasıl bir lcd dir bu bilen gören tanıyan varmı önerirmi ?
    ürün samsung getiren anadolu grup tarafından getiriliyormuş çin malıymış satıcının dedigine göre türkiyedeki arçelik neyse çinde de hisense aynı dedi
    anadolu grup artık samsung ithalini bırakmış artık hisense getirecekmiş

http://www.antekteknoloji.com.tr/Page/Products/Details.aspx?PID=44

• Hisense Çin firmasıdır,Pekinde faaliyet gösteren,Hitachi ile ortak klimalar üreten bir firma ayrıca Whirpool buzdolabı ve çamaşır makinelerininde üretimlerinde varlar !

Avutralya üzerinden ürünlerini pazarlayan bir firma,tvlerine gelince kullananlara sormakta fayda var,biz ne desek pekte mantıklı olmaz !

Samsungla ilgili ortak bir bilgi yok !
  • quote:

Orijinalden alıntı: andy1

Hisense Çin firmasıdır,Pekinde faaliyet gösteren,Hitachi ile ortak klimalar üreten bir firma ayrıca Whirpool buzdolabı ve çamaşır makinelerininde üretimlerinde varlar !

Avutralya üzerinden ürünlerini pazarlayan bir firma,tvlerine gelince kullananlara sormakta fayda var,biz ne desek pekte mantıklı olmaz !

Samsungla ilgili ortak bir bilgi yok !

Hİ SENSE SİZİN DE DEDİĞİNİZ GİBİ ÇİN MENŞELİ BİR FİRMADIR.ANADOLU GRUBU GÜVENCESİ ALTINDA TÜRKİYEYE GELMEKTEDİR.
    hatta anadolu grubu bir süre sonra samsungu bırakıp sadece hi sense ithalatına gireceiğini söylemişler.gazetede okumutum.
    fiyat konusunda süperler.kulalanlara deanışmak lazım.
    saygılarımla
  • Anadolu gurubunun, Samsung ile herhangi bir ilişkisi kalmadı.
    Zaten Samsung markasını yeterince lekeledi, yapamadığı satış sonrası hizmet ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: III.ABDÜLHAMİD

Anadolu gurubunun, Samsung ile herhangi bir ilişkisi kalmadı.
    Zaten Samsung markasını yeterince lekeledi, yapamadığı satış sonrası hizmet ile.

yani hocaM SAMSUN EKEKTRONİK TÜRKİYE DİYE BİŞEY KALMADI ÖYLEMİ?
    :d
  • Hayır, öyle demedim.
    Samsung Türkiye, artık Anadolu gurubunda değil demek istedim.
    Samsung Türkiye yarinde duruyor. Sadece Anadolu grubu ile Samsungun distribütörlük anlaşması bitti.
  • satış yapan firmanın dedigine göre hisense ve anadolu grup türkiyedeki müşteri potansiyeline göre fabrika kurmayı planlıyor dedi avrupa pazarına açılmak için bilmem ne kadar dogrudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: III.ABDÜLHAMİD

Buna katılmamak elde değil...Lcd için hiçbir yorum yapamam ama deneyimle sabit olarak bir tek şey söyleyebilirim; Anadolu Elektronik garantisinde olan hiçbir ürünü ne kimseye tavsiye ederim ne de eşime dostuma aldırırım.
    Diyebilirsiniz ki, şu an Samsung Türkiye servis olarak çok mu iyi çalışıyor? Kesinlikle hayır, çok iyi çalıştıklarını savunmam ama Anadolu Elektronik'le kıyaslanınca, Samsung Türkiye mukayese bile kabul etmez derim.(Samsung Türkiye hakkındaki şikayet bolluğunu göz önünde bulundurursanız ne demek istediğimi rahatça anlarsınız:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 2 Kasım 2010; 1:50:50 >
  • çamur at izi kalsın sizinki başka bişey deyil bilmeden sürekli sallıyorsunuz kaçınız samsung tv aldıda çözülemeyen sorun yaşadı anadolu grubuna sallıyorsunuz adamlar türkiyenin en büyüğü yani bir grup düşünün elindeki ürünlerini düşnün sizin dediğiniz kadar basit hatalar yapabilirmi gözden kaçırdığınız anadolu grubu ile samsung 5 yıllık anlaşma yapmıştı bitti bu anlaşma samsung lg panasonic artık kendisi geldi türkiyeye disbritör kullanmıyorlar hisense ile ilgili bişey demeyeceğim açın araştırın nekadar büyük olduklarını dünyanın ilk 5 inde adamlar türkiyeye kalıcı geldiler anlaşma 5+5
  • hisense marka lcd alıp kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.fiyatı çok iyi performansı naısl acaba.yorum ve sd hd resimlerinizi bekliyoruz sayın kullanıcılar.lütfen paylaşınız.
    saygılarımla
  • bende merak ediyorum artık bu markayı.
  • çakma marka

dikkat ettiyseniz Avrupada böyle çok değişik ve bilinmedik markalar vardır,ben Almanya olarak biliyorum bir sürü marka var
    böyle ya fason yada bazı üreticilerinn değişik marka altında daha düşük kalite ve fiyatşlı tv leridir bunlar,itibar edilmez bunlara
    bir zamanlar dünyanın en büyük panel üreticisi diye bir marka çıkmıştı d-bos mu neydi,ne oldu şimdi???
    birzde marketlerde gerek vestel gereksede beko tarafından fason üretilen bir sürü marka var,hisense dandik bir tv
    bu işte marka çok önemlidir fason vesaire tv ler zten dandik kalitedir tek artısı ucuz fiyatdır,kaçın böyle tvlerde gidip bildik
    marka alın,Samsung ise Türkiyedeki yapısı biraz bozuk yada iyi değilse bile adamlar dünya lideri bu işte
    hisense nereden çıktı? yakında böyle giderse bir sürü çakma marka tv ler gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: yamanci35

çakma marka

dikkat ettiyseniz Avrupada böyle çok değişik ve bilinmedik markalar vardır,ben Almanya olarak biliyorum bir sürü marka var
    böyle ya fason yada bazı üreticilerinn değişik marka altında daha düşük kalite ve fiyatşlı tv leridir bunlar,itibar edilmez bunlara
    bir zamanlar dünyanın en büyük panel üreticisi diye bir marka çıkmıştı d-bos mu neydi,ne oldu şimdi???
    birzde marketlerde gerek vestel gereksede beko tarafından fason üretilen bir sürü marka var,hisense dandik bir tv
    bu işte marka çok önemlidir fason vesaire tv ler zten dandik kalitedir tek artısı ucuz fiyatdır,kaçın böyle tvlerde gidip bildik
    marka alın,Samsung ise Türkiyedeki yapısı biraz bozuk yada iyi değilse bile adamlar dünya lideri bu işte
    hisense nereden çıktı? yakında böyle giderse bir sürü çakma marka tv ler gelecek

yorum yapmadan önce araştırıp yapmanızı öneririm.kalitesiz dediğiniz bi çok marka marka ülkesi italya almanya vs olmasına rağmen çinde üretiliyor.
    http://www.antekteknoloji.com.tr/Kurumsal/HiSense.aspx bunu okumanızı öneririm.marka bağımlısı olup 1000 tl fazla vereceğime olmam ve parayı hakeden marka alırım.
    hisense bence iyi çok iyi değil belki ama iyi.kullanların yorum ve resimlerini bekliyorum.

• quote:

çakma marka

arkadaşım bilmiyorsun sadece yorum yazmak için yazıyorsun hisense sony üretiyor yazsalardı hemen atlardınız çok iyi bir marka diye ama yine araştırmadan konuşurdunuz bir yerden azıcık bir şey duyuyor yada okuyorsunuz araştırma yoksunu tipler (sitede çok var ) gibi hemen yorumu yapıştırıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: murat2580

quote:

çakma marka

arkadaşım bilmiyorsun sadece yorum yazmak için yazıyorsun hisense sony üretiyor yazsalardı hemen atlardınız çok iyi bir marka diye ama yine araştırmadan konuşurdunuz bir yerden azıcık bir şey duyuyor yada okuyorsunuz araştırma yoksunu tipler (sitede çok var ) gibi hemen yorumu yapıştırıyorsunuz

size kesinlikle katılıyorum.sırf yorum yazmak için giren çok bilmişler :D

• murat2580 ve avantajlıurunler nickli arkadaşlar sanırım aynı kişi ya da bir şekilde hisense marka lcd işine falan girecekler yerini yapıyorlar =)

Her konuda murat2580 hisense tavsiye ediyor arkasından avantajlurunler de ona destek çıkıyor paslaşıyorlar kendi aralarında amaç nedir anlamadım.

Avantajliurunler bir konuda hisense nasıl bir markadır diyor, murat2580 ona cevap veriyor. İki gün sonra bir konuda nasıl bir markadır dediği ürünü savunuyor falan.

Hocam siz bu işin dağıtımını bayiliğini falan mı aldınız hayırdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedus
    çamur at izi kalsın sizinki başka bişey deyil bilmeden sürekli sallıyorsunuz kaçınız samsung tv aldıda çözülemeyen sorun yaşadı anadolu grubuna sallıyorsunuz

Öncelikle üslubun tümüyle hatalı, tanımadığın birisi hakkında yazarken böyle iddaalı, laubali bir kelime kullanmadan önce daha dikkatli düşünmek lazım, acilen düzeltme gerekir...
    Zaten cevap yazmadan önce okusaydın, sallamadığımı, açık bir şekilde " deneyimle sabit " yazarak, kendi yaşadığım problemlere göre yorum yazdığımı anlayabilirdin.
    Ayrıca;
    quote:

adamlar türkiyenin en büyüğü yani bir grup düşünün elindeki ürünlerini düşnün sizin dediğiniz kadar basit hatalar yapabilirmi gözden kaçırdığınız anadolu grubu ile samsung 5 yıllık anlaşma yapmıştı bitti bu anlaşma samsung lg panasonic artık kendisi geldi türkiyeye disbritör kullanmıyorlar

Kime göre, neye göre bir kıyasla Türkiye'nin en büyüğü? Diyelim ki doğru, sermaye ile, hatayı, satış sonrası servis problemlerini, destek vb hizmetlerin aksamasını nasıl bağdaştırdın hele ki Türkiye gibi bir piyasada? Büyük sermayeli kurumlar ve problemleri hakkında ilk defa Anadolu Elektronik olarak mı bir eleştiri duyuyorsun?
    Samsung'un hangi şartlar altında anlaşmasını yenilemediği, neden distribütor kullanmadığı son kullanıcıyı ilgilendirmez, önemli olan satış sonrası hizmetleri hangi yoldan daha iyi alabildiğidir.Firma kullanıcıyı mağdur ettikten sonra Samsung olsa ne olur Anadolu Elektronik olsa ne olur, mağduriyet değişir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 2 Kasım 2010; 16:30:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Theradon

murat2580 ve avantajlıurunler nickli arkadaşlar sanırım aynı kişi ya da bir şekilde hisense marka lcd işine falan girecekler yerini yapıyorlar =)

Her konuda murat2580 hisense tavsiye ediyor arkasından avantajlurunler de ona destek çıkıyor paslaşıyorlar kendi aralarında amaç nedir anlamadım.

Avantajliurunler bir konuda hisense nasıl bir markadır diyor, murat2580 ona cevap veriyor. İki gün sonra bir konuda nasıl bir markadır dediği ürünü savunuyor falan.

aynı kişi değiliz onu belirtmek istiyorum diğer arakadşın sadece fikrine katıldım.ben ürün süper kalitl,i kusursuz probelmsiz vs demiyorum.sadece kötülenmesini vs sini anlayamıyorum.
    onun dıoşında ben kimseden para felam almıyorum.ama kimseninde boşa para vermesini istemiyorum.benim istediğim yazdıklaırmı okumuyorsunuz galiba kullan kişilerin vs yorumlarıdır.üstteki yazıları okuyarak lütfen yorum yazınız.
    saygılarımla

• Açıkçası piyasada Sony Panasonic Toshiba LG Philips Samsung lar var iken insanlar niye hisense alsın ki televizyon bu bir kere alır 3-4 sene kullanırsın en az 200-300 tl kar edecem diye hiç adı sanı duyulmamış bir markayı bu kadar savunmanız ve her konuda Murat nickli arkadaşla paslaşmanız insanda kuşku uyandırıyor. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theradon

murat2580 ve avantajlıurunler nickli arkadaşlar sanırım aynı kişi ya da bir şekilde hisense marka lcd işine falan girecekler yerini yapıyorlar =)

arkadaşım ben bu foruma uzun zamandır üyeyim aynı kişide degilim diger arkadaşla alakam yok bende yakın zamanda lcd veya plazma alacaktım araştırdım hatta bu konudaki otorite gibi sayılan arkadaşlardanda fikir aldım ama sonuçta bu lcd ve plazmaları onlar kadar anlamıyoruz biz sadece kullanıcıyız
    bu yüzden marka ve model bize sadece tavsiye edilenleri alırız
    ben memur bir adamım ve full hd 42" bir lcd duydum ve biraz aradım satıcı ve servisleri adamlarda önerince benim durumumda olan bir çok insan için önereyim dedim bu markanın satıcısı degilim söyledigim gibi memurum ve paranın nasıl kazanıldıgını biliyorum onuda bu şekilde çarşur edecek halim yok ben sadece insanlara bir öneride bulundum alıp almamak onlara kalmış parası olan var olmayan var

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.