Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
30
Favori
76.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...merih videoyu telefon üzerinden arayıp aklımdaki soruların cevaplarını aldım...1-cihaza destek henüz kesilmemiş yani gelecekte yeni yazılım çıkabilirmiş...2-pay iptv çalışması için paralı server almak şartmış...3-stalker tv için piyasadan özel abonelik almak gerekirmiş...4-web radyo linki patlamış yeni link bulup yüklemek şartmış...5-paylaşım desteği devam ediyormuş...6-youtube ve hava durumu çalışıyormuş...7-gelecekte yeni makinaları yaparak piyasaya sürebilirlermiş...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...merih videoyu telefon üzerinden arayıp aklımdaki soruların cevaplarını aldım...1-cihaza destek henüz kesilmemiş yani gelecekte yeni yazılım çıkabilirmiş...2-pay iptv çalışması için paralı server almak şartmış...3-stalker tv için piyasadan özel abonelik almak gerekirmiş...4-web radyo linki patlamış yeni link bulup yüklemek şartmış...5-paylaşım desteği devam ediyormuş...6-youtube ve hava durumu çalışıyormuş...7-gelecekte yeni makinaları yaparak piyasaya sürebilirlermiş...

Bana verdikleri yazılı cevap

"Merhaba ürünün chip seti bittiği için chip seti aldığımız firmada desteği kapattı bu nedenle yazılımı verilememektedir"

• quote:

Orijinalden alıntı: ogoksel

quote:

arkadaşlar...merih videoyu telefon üzerinden arayıp aklımdaki soruların cevaplarını aldım...1-cihaza destek henüz kesilmemiş yani gelecekte yeni yazılım çıkabilirmiş...2-pay iptv çalışması için paralı server almak şartmış...3-stalker tv için piyasadan özel abonelik almak gerekirmiş...4-web radyo linki patlamış yeni link bulup yüklemek şartmış...5-paylaşım desteği devam ediyormuş...6-youtube ve hava durumu çalışıyormuş...7-gelecekte yeni makinaları yaparak piyasaya sürebilirlermiş...

Bana verdikleri yazılı cevap

"Merhaba ürünün chip seti bittiği için chip seti aldığımız firmada desteği kapattı bu nedenle yazılımı verilememektedir"

Herkes ayrı havadan çalıyor bunların facesayfası başka,fabrikası başka telden çalıyor destek belkı PAYIPTV kanal geçişleri ve port sorunu halledilebilir zira bupanle com.yerine xyz yada de olursa tanımıyor cihaz kararıyor ekranı bir son yazılımla chipseti bilmem neyı bitti diyerek boyle saçma bir gerekçe olmaz yapılabilir okadar ürün kullanımda ve sorunlu çıkması lazım son bir yazılımda olsa

@kartilkisi radyoyu girmedim ama 8.8.4.4 dns kulanarak dene bakalım bu şekil açıldığını söylemişlerdi bazı açılmayan radyo vs.

Pay ip tv ve Local ip tv aslında aynı birisi manuel yukluyorsun Lokal olarak diğeri tam full m3u lsitesini yüklüyorsun donma sorunu kalitesiz iptvden kaynaklı oluyor genelde zaten onlar basit oldugundan herkes bulup girebilir.Buda yetmıyor net hızın ttnet olunca hersey mumkun bırden hız dusebilir vs.Tavsiyem bu firmanın cihazlarına yenide çıksa bulaşmayın az pıaysa altında ucuzda satsalar destek yok nextden şaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 13 Mart 2018; 0:56:42 >

• quote:

stalker mag cıhazlarla aynı mantık satın aldıgınız ıptvcıye cıhazın mac adresını soyluyorsunuz adresı menuye gırıyorsunuz . ornegın donanımiptv.dns:9876/c

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    Stalker TV için cihazın MAC adresi ayarlar menüsünün altındaki Ağ Bağlantısı kısmındaki mi, yoksa Stalker IP Tv uygulaması içindeki mi? Çünkü ikisinde farklı adresler yazıyor ve ayrıcahttp://siptv.eu/mylist/ adresinde sorguladığımda MAC adresi bulunamadı diyor?

Uzman arkadaşlardan bu MAC adresi ve stalker mag ile ilgili detaylı bilgiler rica ederim.
  • görüntüsü itibariyle çok büyük cihaz gibi görünüyor. evimde birtane bu tarz cihaz var kullanan arkadaşlar ne dersiniz bu cihaz alınır mı?
  • Cihazın pay ip tv uygulamasında özellikle VOD içerikler için yayını ileri alma, geri sarma yok. Ayrıca donunca başa alıyor. Bunu pay iptv uygulamasında düzelttiler de ben mi fark edemedim ve stalker uygulamasında bu özellik kullanılabilir durumda mı?
  • pay ip tv düzelttiler ama cihaz donuyor sımdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsEs_FaN

pay ip tv düzelttiler ama cihaz donuyor sımdı

arkadaşım...pay iptv üzerinden faydalanmak için illaki para verip abonelikmi almak şart beleş şekilde giriş yapmak için önerin nedir deneme yapmak isterim...bedava ikişer günlük cc-cam paylaşım adreslerini cihazıma girip astra uydusundaki açılabilen şifreli paketleri seyrederim...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    @kartilkisi Malesef parasız Free ip tv link bulursunda izleyemezsin donar durmadan atlar 3 saniyede 5 saniyede parayla alırsan sana özel olur rahatca izlersin dunyayı gerisi fasa fiso ""satın almadıktan"" sonra izlettirmiyor izliyorum diyen varsa bence yalan atar :) Pay ip tv denilen bölüme kanal listen örnek 5000 ise hepsini alır izlersin Lokal iptvde atıyorum 700 kanal vs elit seçip eklemen lazım programla convert etmen lazım onuda anlayan fazla kişi yok herhalde Firma herkes convert yapıp atar diye anlıyor diye bakıyor olaya :).İptv bilemiyorki satın alan kişilerin çoğu stalker olsa hercihazda yok onu zaten hiç anlamazlar :) en iyisi dünyada en fazla rağbet görüp kullanılan iptv ama sağlam bir satıcı bulman alman lazım ve bu cihazda Lokal girmen gerekiyor yoksa pay iptv den girersen son yazılımda izlerken bile ekran kararıyor kanal girisindede kararma kilitlenme şansı var süper ötesi yazılım tebrikler SİNCE 1972 miydi ? :D

@kartilkisi İptv alırsan;
    1 satırahttp://atıyorum.com:8000
    2 satıra user kullanıcı ismi
    3 satıra pass
    Bu şekil ekleniyor zaten google yazarsanız detaylısı çıkar.En iyisi iptv izlmemek ben bıraktım stres gitti sende hiç bulaşma sinir ediyor cihaz ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 18 Nisan 2018; 1:4:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EsEs_FaN

@kartilkisi Malesef parasız Free ip tv link bulursunda izleyemezsin donar durmadan atlar 3 saniyede 5 saniyede parayla alırsan sana özel olur rahatca izlersin dunyayı gerisi fasa fiso ""satın almadıktan"" sonra izlettirmiyor izliyorum diyen varsa bence yalan atar :) Pay ip tv denilen bölüme kanal listen örnek 5000 ise hepsini alır izlersin Lokal iptvde atıyorum 700 kanal vs elit seçip eklemen lazım programla convert etmen lazım onuda anlayan fazla kişi yok herhalde Firma herkes convert yapıp atar diye anlıyor diye bakıyor olaya :).İptv bilemiyorki satın alan kişilerin çoğu stalker olsa hercihazda yok onu zaten hiç anlamazlar :) en iyisi dünyada en fazla rağbet görüp kullanılan iptv ama sağlam bir satıcı bulman alman lazım ve bu cihazda Lokal girmen gerekiyor yoksa pay iptv den girersen son yazılımda izlerken bile ekran kararıyor kanal girisindede kararma kilitlenme şansı var süper ötesi yazılım tebrikler SİNCE 1972 miydi ? :D

@kartilkisi İptv alırsan;
    1 satırahttp://atıyorum.com:8000
    3 satıra pass
    Bu şekil ekleniyor zaten google yazarsanız detaylısı çıkar.En iyisi iptv izlmemek ben bıraktım stres gitti sende hiç bulaşma sinir ediyor cihaz ;)
    arkadaşım...mucizevi şekilde internet üzerinden 10 gün önce bulup beleş linkini uydu alıcıma yüklediğim birezilya paketi halen çalışmaya devam ediyo üstelik donma nadiren oluyo karartı ve kesinti yoktur anlaşılan dünya üzerinde ender sayıda bile olsa bazı free iptv linkleri haftalarca çalışabiliyomuş üstelik donma azcık oluyo yani iptv aboneliğine para vermek şart değilmiş öğrenmiş oldum netten bulabildiğim uzun süreli beleş iptv linklerini cihazıma yükleyişe devam ederim ayrıca senin geçtiğimiz aylarda bana tavsiye ettiğin ikişer günlük beleş cc-cam paylaşımlarıyla astra uydusundaki avrupa şifreli paketleri başarıyla çalışıyo...

• MustafaCeyhan01 M kullanıcısına yanıt
    Büyük bir cihaz değil ama herhangi bir yeni yazılım değişikliği vs beklenmiyor. Kumandası biraz adi, ucuz bir cihaz izlenimi veriyor, zor basılıyor.

Temel olarak stabil bir cihaz. Mevcut kullananlar kullanmaya devam edecektir ama şu an sıfır cihaz satın almanız bence doğru olmaz ama seçim sizin.

Temiz, ikinci el ve hesaplısını buldum derseniz alınabilir.

• paralı aldığım iptv'yi bir türlü cihaza tanıtamadım, usb yöntemiyle sorun yok ama kanal sayısı kısıtlı...

satıra yazdığımız yöntemi ( kullanıcı adı-şifre ) birimiz detaylıca yazabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: korekaplanı

paralı aldığım iptv'yi bir türlü cihaza tanıtamadım, usb yöntemiyle sorun yok ama kanal sayısı kısıtlı...

satıra yazdığımız yöntemi ( kullanıcı adı-şifre ) birimiz detaylıca yazabilir mi ?
    pay iptv acın

1 satıra http://atıyorum.com:8000
    3 satıra pass

m3u secıp okye basın
    Saol dostum deneyeyim... Pay iptv'den tanıtıldığında takılma donma daha az deniyor, doğruluk payı var mıdır ?
    Merhaba,

Üstteki gibi her şeyi doğru yapmama rağmen sürekli " login failed " yazısı çıkıyor, anlamadım bu işi her şeyi doğru yapmama rağmen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

pay iptv acın

1 satıra http://atıyorum.com:8000
    3 satıra pass

m3u secıp okye basın

Alıntıları Göster
    3. satıra pass yerine kendi şifremi denedim olmadı. pass dedim gene olmadı...

m3u seçeneği bende çıkmıyor, " m3uplus veya text " diye 2 seçenek var sadece...

??

• korekaplanı K kullanıcısına yanıt
    Bilgileri elle girince olmuyor. Defalarca denedim. Aşağıdaki linkte anlatılan şekilde dosya oluşturup, usb ile yükleyince başarılı oldu.

16-USB ile Pay IPTV server bilgisi girme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cittaslow -- 29 Nisan 2018; 12:25:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korekaplanı

3. satıra pass yerine kendi şifremi denedim olmadı. pass dedim gene olmadı...

m3u seçeneği bende çıkmıyor, " m3uplus veya text " diye 2 seçenek var sadece...

??

Alıntıları Göster
    :) pass yazmıyacaksınız pass demek sıfre demek yanı satın aldıgın ıptvcının verdıgı

kullanıcı adı sfreyı sıralayla yazıcaksınız 1 noktayı yanlıs yazsanız kanal lıstesı gelmez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cittaslow

Bilgileri elle girince olmuyor. Defalarca denedim. Aşağıdaki linkte anlatılan şekilde dosya oluşturup, usb ile yükleyince başarılı oldu.

16-USB ile Pay IPTV server bilgisi girme
    arkadaşım...pay iptv menüsüne iptv bilgilerini bende defalarca elle giriş yapmaya rağmen sürekli login failed ikazı çıkıp başarısız işlem gerçekleşiyo anladığım kadarıyla cihazların donanımlarında sıkıntımı vardır illaki dosya oluşturup usb flaş bellekle yükleyince benim cihazda kesin başarı sağlarmıyım?...lokal iptv ile idare ederim...

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.