Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.510
Cevap
30
Favori
76.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende mail atmıştım, dönüş yapmamışlardı, ürün üretmiyorlar, yazılımsal destek vermiyorlar.. muhtemelen bulundukları ilde belediyede kadroya girdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Merihvideo da v21 var en son olarak..

Gerimi çektiler v24 den bahsediliyordu...

zapper hd plus ıcın son yazılım v24 tur

Once Menüden yazılım güncellemeye girin adresehttp://hiremcoteknik.com yazın kaydetıp kırmızı tusa basın

son yazilimi v24 yukleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 10 Kasım 2017; 10:55:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

Bende mail atmıştım, dönüş yapmamışlardı, ürün üretmiyorlar, yazılımsal destek vermiyorlar.. muhtemelen bulundukları ilde belediyede kadroya girdiler

1.olarak hıremco zapper hd plus uretılmeyecek dıye bılıyorum ;

mını ve kasalı yenı modellerı 2 ay ıcınde raflarda olucak ayrıca bır fırma bır urunu stokta bulundurmuyor dıye kapatıp gıttı anlamına gelmez

nextstar her sene 10 model degıstırıyor

2 6aydır uretmedıgı cıhaza guncel yazılımı yaptı pay ıptv bolumu duzeldı artık ıptvler paket paket yuklenıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 10 Kasım 2017; 10:58:27 >
  • hiremco mini hdplus ıcın son yazılım v30dur

Once Menüden yazılım güncellemeye girin adresehttp://hiremcoteknik.com yazın kaydetıp kırmızı tusa basın

son yazilimi v30 yukleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

Bende mail atmıştım, dönüş yapmamışlardı, ürün üretmiyorlar, yazılımsal destek vermiyorlar.. muhtemelen bulundukları ilde belediyede kadroya girdiler

1.olarak hıremco zapper hd plus uretılmeyecek dıye bılıyorum ;

mını ve kasalı yenı modellerı 2 ay ıcınde raflarda olucak ayrıca bır fırma bır urunu stokta bulundurmuyor dıye kapatıp gıttı anlamına gelmez

nextstar her sene 10 model degıstırıyor

2 6aydır uretmedıgı cıhaza guncel yazılımı yaptı pay ıptv bolumu duzeldı artık ıptvler paket paket yuklenıyor .

Aynen @fatihmc yazılım çıkmaz diye kural yok muhtemelende v25 çıkacak yakın zamanda PAYİPtv donma kilitlenme sorunu var hallederler onu,benim sadece anlamdığım neden test edip çıkarmıyorlar her yazılımda başka bir sorun olması hoş değil çıkardıkları en iyi cihaz zapper plus hd bence.Next konusuna gelince piyasanın en sağlamı bence almak isteyene öneririm her cihazına sahip çıkıyorlar yazılım destekleri harika buda zaten onları piyasada lider yapıyor.hiremconun tek avantajı cihazları makul fiyata piyasaya sürmek 2-5 kuruş aşağı kalite konusundada iyiler ama yazılımsal olarak sınıfta kalıyorlar destek olsa next gibi nextin en büyük rakibi olur geçerler ama okadar işte.
    kartilkisi @ 4 Kasım 2017 22:47:39

@kartilkisi arkadaşlar...hiremco zapper hd plus uydu alıcımın menüsündeki stalker tv nedir bilen vatandaş aydınlatsın beni gerçekten merak etmişim uygulamayı nasıl çalıştırablirim esesfan?...@EsEs_FaN
    -Bildiğimmoda iptv gibi bir uygulama server girip user pass girip izliyorsun oda satılıyordur.Ama iptv kullanılıyor genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 18 Kasım 2017; 16:8:35 >

• Güncel kanal listesi paylaşabilecek var mı?

• v24 Yazılımda İptv donma sorunu var.

V25 bekliyoruz...
  • arkadaşlar...hiremco zapper hd plus receiver yeni yazılım v-25 2018 yılında çıkar inşallah umarım lokal iptv listesi güncellenir ve şahane uygulamalarla cihaz coşar...
  • Ali ekspresden aldığım wifi anten çalışıyor ,almak isteyenlere link

Ralink RT5370 150 Mbps Kablosuz Adaptör 150 M USB 2.0 WiFi Kablosuz Ağ ağ Kartı 802.11 b/g/n 2.4 GHz LAN Adaptörü

http://s.aliexpress.com/feeMRFfy?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...hiremco zapper hd plus receiver yeni yazılım v-25 2018 yılında çıkar inşallah umarım lokal iptv listesi güncellenir ve şahane uygulamalarla cihaz coşar...

Hocam bu formda bu cihazın yurtdışı ismi yazılmıştı fakat sayfayı bulamadım...Nerdeydi acaba yada yurtdışı ismi ne idi...

Bakıp güncellemesi eğer o nun daha iyiyse birde onun yazılımını denemek istiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...hiremco zapper hd plus receiver yeni yazılım v-25 2018 yılında çıkar inşallah umarım lokal iptv listesi güncellenir ve şahane uygulamalarla cihaz coşar...

Hocam bu formda bu cihazın yurtdışı ismi yazılmıştı fakat sayfayı bulamadım...Nerdeydi acaba yada yurtdışı ismi ne idi...

Bakıp güncellemesi eğer o nun daha iyiyse birde onun yazılımını denemek istiyorum...

arkadaşım...cihazın yurtdışı ismini bilemedim üzgünüm bende sayfayı bulamadım zira v-25 yeni yazılımın çıkışını bekliyorum inşallah 2018 yılında çıkar bizde cihazımıza yükleriz yeterki stabil çalışsın her şey umarım...

• şu an son sürüm olan v24'ü kullanıyorum...

maalesef ıptv kanallarının bazısında takılma donma yapıyor...

v25 çözer mi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sararmen

şu an son sürüm olan v24'ü kullanıyorum...

maalesef ıptv kanallarının bazısında takılma donma yapıyor...

v25 çözer mi sizce ?

arkadaşım...merih video hiremco firmasını telefon üzerinden arayıp yeni versiyon yazılım v-25 ne zaman piyasaya çıkacağını öğrenip ayrıca iptv güncelleyişi yapmaları gerektiğini söyleyerek foruma dönüş yapıp bize bilgi verirsin umarım...
  • ben kanalları sıraladım. kendi listemi flash diske kaydediyorum, yeni kanallar gelince turksattan güncelliyorum, kanallar yükleniyor. Kendi sıralamamı yükleyince yeni kanallar gidiyor, benim eski listem kalıyor elde. çözüm var mı?
  • arkadaşlar...hiremco zapper hd plus uydu alıcılarına destek tamamen kesilmişmi?...yeni yazılım artık gelmiyecekmi?...yeni uygulamalar ve güncel lokal iptv geliştirilmeyecekmi?...
  • Pay iptv de olan donma sorunu ve ıp adresinden girdiğimiz youtube onun dışında genel performans güncellemesi gelse yeterli olur...
  • Bu cihazın yurtdışında başka isimle satılan ( aslında aynı cihaz ) modelinin ismini bilen var mı ?
  • openbox fatih 1453 fsm 2 imiş 45.sayfada bir arkadaş yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: sustakazim

openbox fatih 1453 fsm 2 imiş 45.sayfada bir arkadaş yazmış

Hay allah razı olsun, bide o yazılımla deneyeyim...
  • Ve maalesef kötü haber facebook sayfalarına attığım mesaja cevapla geldi

"Merhaba ürünün chip seti bittiği için chip seti aldığımız firmada desteği kapattı bu nedenle yazılımı verilememektedir"

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.