Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.510
Cevap
30
Favori
76.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar...hiremco zapper hd plus uydu alıcılarına eskiden verilen teknik destek temelli kesildimi ve cihazlar tabiri cayizse ölümemi terkedildi?...wep radyo çalışmıyo...hava durumu açılmıyo...youtube patlamış...stalker tv pasif...lokal iptv azalmış...sadece pay iptv ve paylaşım çalışıyo...yazık gerçekten üzücü vaziyet...!!!... Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) 

• Ejran arada özellikle reklamlarda oluyor..büyüyır sonra küçülüyor.yani kanal simgesi bazen büyüdüğünden ekrandan taşıyor..tv den ve uydudan ayar yapmaya çalıstım ama çözüm bulamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • stalker tv de url kısmını değiştirebiliyorum. ama mac adrr kısmına bişey yazılamıyor. web interfaceden de denedim olmuyor. mac adresini değiştirmenin bir yolu yokmu acaba_?

• CanerGs adlı kullanıcının yaptığı bir converter programı vardı ara tara bulamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim

• Konuyu hortlatalım kullanan var mı hala bu uydu cihazını? Ben kullanmaya devam ediyorum.

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt

arkadaşım...seninle aynı kaderi paylaşıyoz zira 2015 yılından bu yana halen emektar uydu alıcımı kullanmaya devam ediyom fakat cihazın sadece pay iptv ve paylaşım özellikleri başarıyla çalışmaya devam ederken ne yazıkki bildiğim kadarıyla web radyo...hava durumu...youtupe...lokal iptv...stalker tv...comi iptv..anyon tv...uygulamaları yıllar önce patlayıp yok olmuştur...üzgünüm...!!!... Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) 

• Arkadaşlar uydu alıcılarla uğraşmayin artık devir ,android. Cihaz devri zaten uydu zamanı 20 yıl önceydi artık hepsi android cihaz veya box çikartiyorlar.Uydu alıcıları hertv var artık .Zaten destek kesilir1-2 senedeki yeni cihaz satsinlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 5 Mart 2024; 17:1:10 >
  • fkarasa F kullanıcısına yanıt
    Hala ihtiyacin varsa msj atbende var atayim sana.

• EsEs_FaN kullanıcısına yanıt
    iyi demişsiniz ama sadece normal tv kanallarını izlemek için tv box lar acayip derecede kullanışsız,

uydu alıcısı bozuldu 5 gündür tv box taktım

onlarca tv izleme uygulaması yükledim en kolay olanı tv plus şuana kadar

kumandadan önceki sonraki kanal geçişi yok

kumandadan 1-9 arası tuş ile tek tıklama ile geçiş yok

50 mgbit hızında internet olmasına göre kanal geçişi yavaş

sizlerin tv izleme durumu anladığım kadarıyla şu şekilde olmuş artık

Netflix vs gibi kurumların yapımları, maç izleme, oyun vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım...bende aşırı şekilde bıktım artık emektar cihazımdan iyice usandım iki aya kadar inşallah yeni cihaz edinip bunu depoya kaldıracağım...!!!... Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) 

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.