Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
30
Favori
76.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonun kumandasi icin hiremco desteklemiyordu umarim bu destekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...cihaza yeni yazılım gelişi tamamen hayalmi artık ürünün chipseti bittiyse destek kesilmiş anlamınamı geliyo gelişmeler kesinlikle yapılamazmı?...pay iptv şebekesini nasıl çalıştırabiliriz?...lokal iptv şebekesindeki bazı kanallarda donma yapıyo malesef zaten çoğu kanallarda artık çalışmıyo yani yarısından azı çalışıyo...youtube performansı çalışıyo bildiğim kadarıyla ayrıca wep radyo,hava durumu ve paylaşım başarıyla çalışıyo...stalker tv nasıl çalıştırabiliriz?...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    pay iptv de sikinti yok iptv alarak veya nettekileri ekleyip izleyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sustakazim

arkadaşım...süpersat forumunda paylaşılan linki pay iptv üzerine bilgilerini kumandayla aynen dikkat ederek hatasız yazıp girdim fakat ekranda ağ bağlantısı aranıyo gözüktükten sonra akabinde hemen login failed ikazı çıktı yani başarısız işlem malesef netteki bazı linkleride denedim üzgünüm aynı hata ikazını yine gördüm napabilirim çözüm nedir?...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    selam pm den banada aynısını sormussun forumdaşım

pay iptvye satın aldıgın iptv bilgilerini girip kullanabilirsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

Orijinalden alıntı: sustakazim

arkadaşım...süpersat forumunda paylaşılan linki pay iptv üzerine bilgilerini kumandayla aynen dikkat ederek hatasız yazıp girdim fakat ekranda ağ bağlantısı aranıyo gözüktükten sonra akabinde hemen login failed ikazı çıktı yani başarısız işlem malesef netteki bazı linkleride denedim üzgünüm aynı hata ikazını yine gördüm napabilirim çözüm nedir?...

Kullandığın link ya gümlemiştir ya da yanlış giriyorsundur.Pay iptv'de URL kısmına panel adresini yazdıktan sonra port numarasını da yazman lazım.şu şekilde:

Http://panel ismi:8080 (veya her neyse)

Panelin çalıştığından eminsen menü-ayarlar-ağ bağlantısı kısmından dns değiştirerek deneyebilirsin.Bendeki bazı yayınlarda dns ile açılıyor.Kullandığım bir tanesini paylaşayım. 194.187.251.67

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar...pay iptv üzerine hep yanlış bilgiler giriyomuşum sağolsun barış forumdaşım sayesinde doğruyu anladım meğer panel adresinin yanına port numarasınıda girmek şartmış başarılı olabilmek için zira bende jeton yeni düştü dns değişikliğinide yaptım cihazımda bakalım lokal iptv idare eder youtube çalışıyo paylaşım güzel hava durumu başarıyla açılıyo wep radyo sizde çalışıyomu peki stalker tv uygulamasını nasıl çalıştırabiliriz açıklayınız?...
  • Selamlar.Hiremco zapper hd plus cihazım boot yazısında kalıyor.Recover dosyasını indirip adını değiştirdim firmware.upg diye usbye attım ana dizine..Cihaza takıyorum ok tuşuna basılı tutarak fişini takıyorum fakat bu 0001 yazısını göremiyorum bir türlü..Diğer tuşlarada basılı tuttum ama yine aynı boot yazısında kalıyor cihaz.VArmı yardımcı olabilecek arkadaş.USB fat32 , dosya ana dizinde , besleme vermeden önce tuşlara basılı tutuyorum , dosya ismi firmware.upg olarak gözüküyor.Bir türlü kurtarma yazılımını atamadım..
  • arkadaşlar...hiremco zapper hd plus paylaşım card sharing ve pay iptv başarıyla çalışıyo hava durumu,youtube performansı güzel şahane şekilde memnunum zira avrupa şifreli paketlerini izleyebiliyom local iptv vasat fakat idare ediyo ancak mağalesef wep radyo hata veriyo sebep ney olaki ayrıca stalker tv çalıştıran forumdaşlar kimler söyleyin bilelim merak etmişim piyasadan paraylamı alınıyo?...
  • Birkaç tavsiye de bulunmak istiyorum.
    Webif de bulunan youtube versiyonu sorunlu olduğu için,Android de bu Tubio Premium Version Apk Tavsiye ediyorum.,
    Ve son olarak acestream (Maç yayınları için livesport.ws) uygulamasını yükleyip istediğiniz yayını da DLNA vasıtasıyla izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HBKaan -- 16 Şubat 2018; 22:48:59 >
  • CCCAM için günlük server veren site:http://cccam-free.com/
    Hotbird tamamını çözüyor... Saygılar
  • Arkadaşlar pay iptv kanallarım sürekli 2 dakikada bir donup kendiliğinden devam ediyor...

İnternetim hızlı, telefon veya tabletten bu sorun yok ama bu hiremcodan pay iptv konusunda hep donma yaşıyorum...

Var mıdır çaresi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sararmen

Arkadaşlar pay iptv kanallarım sürekli 2 dakikada bir donup kendiliğinden devam ediyor...

İnternetim hızlı, telefon veya tabletten bu sorun yok ama bu hiremcodan pay iptv konusunda hep donma yaşıyorum...

Var mıdır çaresi ?

selam iptv kanallarım sürekli 2 dakikada bir donup kendiliğinden devam ediyor...

ıptvnı baska bırısının cıhazda acıp baskası kullanıyorsa satın aldıgınız kısıyle gorusup sıfreyı degıstırmesını ısteyın
    yada baska bır cıhazdada acılıyorsa bu sekılde baglantı kopar
  • Cihazın üretimi kaldırıldımı

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Cihazın üretimi kaldırıldımı

1 sene once
  • Bunun muadili server destekli güzel bir alternatif cihaz tavsiye edebilecek olan var mı? Bir tane var bundan kullanıyorum, bir tane daha almak istiyordum, baktım kalmamış piyasada.
  • Kardeşim benim zapper hd plus dün kitlendi sadece kırmızı power ışığı yanıyor ve boot yazıyor ekranda. Kurtarma yazılımı attım flash a ve cihazda ok tuşuna basılı tutup fişe taktım gene hiç bir işe yaramadı görüntü felan hiç birşey yok. yardımcı olabilir misin acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4ikaos

Kardeşim benim zapper hd plus dün kitlendi sadece kırmızı power ışığı yanıyor ve boot yazıyor ekranda. Kurtarma yazılımı attım flash a ve cihazda ok tuşuna basılı tutup fişe taktım gene hiç bir işe yaramadı görüntü felan hiç birşey yok. yardımcı olabilir misin acaba?

Selamlar, aynı sorunu ben de su an yasiyorum ne yaptiysam kurtarma yazilimini yukleyemedim.

• Cihaza guncelleme destegi tamamen kesildi mi ?

• Android kıIlötesi kumandası olarak hiremcoyu destekleyen kumanda uyg var mı bildiğiniz?

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.