Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.510
Cevap
30
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde destekten bahsetmişsin nerede o destek V23 ü verdiler sitesinde bile yok nedense,o da zorla bakbakaılm v23 ün açıklamasında ne yazıyor:
    Donma sorunu düzeltildi:)
    Ya güldürmeyin ALLAH aşkına şu mübarek günde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ındependent -- 24 Mart 2017; 14:23:41 >
  • arkadaşlar
    hiremco zapper hd plus selfie cubugu hedıyeli ucretsız kargo ile

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-selfie-cubugu-hediye-P76558598
  • quote:

Orijinalden alıntı: saray1

Sevgili fatihmc kardeşim. Cihazın Hava Durumu uygulamasında sıcaklık birimi Fahrenheit(F) olarak gösteriyor. Bunu nasıl Celsius(C) ye çevireceğim. Bir türlü olmadı.

selam ogreneyım yazacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 24 Mart 2017; 16:12:24 >
  • Ağ Cihazlarından kablo ile pc bağlatısını bir türlü yapamadım.Sürekli bağlantı hatası alıyorum.Aranızda pc deki dosyasını paylaşıma açarak cihazdan görebilen var mı acaba?Yardımcı olunursa sevinirim.
  • arkadaşlar...hiremco üzerine beleş paylaşım ve iptv yüklemek keyif veriyor paralı abonelik kullananlar bence daha fazla memnun oluyor...bilgilerinize sunarım...
  • İnanmayın bunlara paralıda olsa en stabilindende olsa iptv
    cihaz da bir süre sonra donmalar oluyor.
    Cihaz daha öncede dediğim gibi net kablosu takıldığında interneti sömürmeye başlıyor.
    @kartilkisi cccam hotbirdtte kaç tane kanal açıyor ve stabilitesi ne sence?
    Destek yok.Cihazda pekçok bug var,Firma atıla ayırmış bu cihazı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ındependent -- 25 Mart 2017; 12:21:28 >
  • independent hangi cihazdan bahsediyorsun, aynı cihaz şu an karşımda açık bahsettiğin hiçbir sorun yok. evet önceki yazılımda sadece cccam da donmalar vardı sürekli şu an son yazılımda onlarda yok. youtube yada iptiv de hiç bir sorun yok. hd video izlemek için internet bağlantının kaliteli olması lazım. 50mbit ve cat6 kablo ile bağlıyım. dsl modeminin menüsünden bağlantı ile ilgili parametreleri kontrol et hat zayıflaması ve erişilebilir hız ne gözüküyor kontrol et gerekirse servis sağlayıcından düzeltme iste... Bu kontrollerden ve son yazılım ile hala sorun yaşıyorsan cihazında arıza olabilir o zaman servise gönder. Çünkü yaygın bir sorun yok bu cihazda
  • Sayın ogöksel konu başlığı olan cihazdan bahsediyorum.
    Cihazda yüklü olan yazılım:
    Yazılım HW_versiyonu 1.00.00
    Yazılım SW_1.01.36
    sizinkide bumudur?
    Net hızım 75 mbit modemim vdsl.
    V23 ü kaldırmışlar V22 ye yaptıkları gibi arayüzde ve cihaz güncellemede yok.Denemeden test etmedenmi veriyorlar bi anlam veremedim enteresan.
    Buda yazılmda oldukça fazla bug var demek oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ındependent -- 27 Mart 2017; 1:13:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ındependent

Sayın ogöksel konu başlığı olan cihazdan bahsediyorum.
    Cihazda yüklü olan yazılım:
    Yazılım HW_versiyonu 1.00.00
    Yazılım SW_1.01.36
    sizinkide bumudur?
    Net hızım 75 mbit modemim vdsl.
    V23 ü kaldırmışlar V22 ye yaptıkları gibi arayüzde ve cihaz güncellemede yok.Denemeden test etmedenmi veriyorlar bi anlam veremedim enteresan.
    Buda yazılmda oldukça fazla bug var demek oluyor.

Merhaba,

Sanırım sizin sorununuz v23 yükleyemediğiniz için bazı sorunlarla karşı karşıyasınız
    Cihazın menu kısmına girin > Ayarlar > Yazılım Güncelleme >Girdiğinizde Ürün yazılımı Güncellmee Modunu "İnternetten Güncelleme" olarak seçin ve alttaki adresi girinhttp://www.hiremcoteknik.com
    Daha sonra kırmızı tuşa basın ve yazılımı v23 yapın donma sorunları büyük ülçüde gidecektir hatalar ve eksiklerde minimize edilecek cihaz yazılım olarak süpermı hayır hala donma ve takılmalar olabilir ,İP tv İnterner hızınızdan kaynaklı donmalar olabilir özelliklede kablolu bağlantınız yoksa .

k.g

ındependent @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

@EsEs_FaN

V23 kullanıyorum Paytv de cihaz Ağ Aranıyorda kitleniyor,kumanda işlev görmüyor.

Pay ip tv sorun olduğunu sanmıyorum sen yazılımı önce güncelle sonra dene hala sorun varsa girdiğin adres sorunlu olabilir.Aldığın ip tv adresi geçersizde olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 29 Mart 2017; 12:35:54 >

• arkadaşlar...hiremco zapper hd plus receiver makinamın üzerindeki performansından gayet memnunum...donanım haber uydu teknolojileri forumu aboneleri bilgilerinize sunarım...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    @EsEs_FaN

V23 kullanıyorum Paytv de cihaz Ağ Aranıyorda kitleniyor,kumanda işlev görmüyor.
  • elimdeki Hiremco mini hdplus modelini yaninda wifi aparatiyla birlikde satiyorum almak isteyen pm den ulasabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • Merhaba bu uydu alicisindan aldim...fakat turksat 4A daTrt nin hd kanallari ve beyaz tv yi bulamiyorum...apartmanda merkezi sistem var her dairede bu kanallar cikiyor hatta benim evde diger oda da dahili uydu alicili tvde de cikiyor bu kanallar....eultelsat 7A da buldum trt hd leri ama bu kanallari seyretmek icin uydu mu degistiricem surekli...fabrika ayarlarina dondum kac kez..farkli yazilimlari yukledim yine olmadi suan V23 yuklu...yardimlarinizi rica ederim syg

• quote:

Orijinalden alıntı: ssn

Merhaba bu uydu alicisindan aldim...fakat turksat 4A daTrt nin hd kanallari ve beyaz tv yi bulamiyorum...apartmanda merkezi sistem var her dairede bu kanallar cikiyor hatta benim evde diger oda da dahili uydu alicili tvde de cikiyor bu kanallar....eultelsat 7A da buldum trt hd leri ama bu kanallari seyretmek icin uydu mu degistiricem surekli...fabrika ayarlarina dondum kac kez..farkli yazilimlari yukledim yine olmadi suan V23 yuklu...yardimlarinizi rica ederim syg

Bu alıcıyı diğer odadaki tv.ye bağlayıp denediniz mi,önce orda bir deneyin.O tv.de söylediğiniz kanallar çıkarsa hiremco'yu kullandığınız odaya giden kabloda bir sorun var demektir.
  • tesekkurler deneyecegim fakat kabloda sorun olsa diger kanallar nasil gosterir ki...ayrica soyle duzelteyim trt nin hd kanallarini buluyorum aslinda ama seyredilmeyecek boyutda donuyor...ayrica eultelsat da trt hdler normal seyrediliyor..beyaz tv hic cikmiyor

syg

• quote:

tesekkurler deneyecegim fakat kabloda sorun olsa diger kanallar nasil gosterir ki...ayrica soyle duzelteyim trt nin hd kanallarini buluyorum aslinda ama seyredilmeyecek boyutda donuyor...ayrica eultelsat da trt hdler normal seyrediliyor..beyaz tv hic cikmiyor

syg

Ayni sorun bende de vardı, trt hdler icin 12300 mü emin değilim, frekansi yazip yeniden arama yaptığınızda çıkıyor kanallar. Aksam uzeri özel mesaj gonderin, tvden bakip frekansi yazarim

• quote:

tesekkurler deneyecegim fakat kabloda sorun olsa diger kanallar nasil gosterir ki...ayrica soyle duzelteyim trt nin hd kanallarini buluyorum aslinda ama seyredilmeyecek boyutda donuyor...ayrica eultelsat da trt hdler normal seyrediliyor..beyaz tv hic cikmiyor

syg

Aynı sorunu yaşadığım için yazdım gerçi bizde bütün odalarda trt hd ve bir kaç kanal yoktu yukarıdan eve gelen kabloda bir sorun var dendi o zaman evde yoktum ne yapıldığını tam olarak bilmiyorum ancak evin içinden sorun halledilmiş sonrasında bütün kanallar geldi.
  • quote:

syg

Merhaba,

Diğer kanalların sinyalı kaç acaba? bu cihazda 42 ve altı geliyorsa dediğiniz şekil göstermiyor Cihaz genel anlamda sinyallerı düşük gösteriyor yani bende 2 cihaz var birinde %80 alıken zapper hd plusta % 60-64 gibi geliyor sinyaller
    Demem şu ki eğer Trt hd frekansı sinyali iyi değilse ki bu trt frekansı tivibu spor fox network gibi frekenslarda ince ayar lazım az sinyal alıyorsa göstermeyebilir.Çanak Lnb ayarı isteyebilir.Birde frekansı oynayın atıyorum ayarlardan 10054 v 27500 diyelim siz 10057 v 27500 olarak deneyın taratın bu şekil bazen frekansları yakalama imkanı olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 5 Nisan 2017; 13:28:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ındependent

@EsEs_FaN

kullandığınız ip tv sorunlu olabilirmi?buraya adresı doğru girdiğinizden eminmisiniz? 1 harf yada rakam bile eksık küçük büyük satır fazlalığı vs bile eksik olsa bağlanmaz bağlanıyor der kalır ,donuyorsa cihazı fabrıka ayaralarına çekin önce sonra v23 yazılımını tekrar indirip deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 5 Nisan 2017; 13:31:47 >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.