Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
30
Favori
76.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maviyildizinoglu

Youtube da izlediğim videolarda beleş server kanalları çıkıyor. V23 yükledim. Paylaşım da açık ama öyle birşey çıkmıyor. Benim.sorum ulusal kanallar haricinde kids club gibi Discovery, national Geographic gibi kanalları izleme şansımız var mı acaba?

o kanalları ancak ıp tv satın alarak ızlıyebılırsınız
  • Ürün Adı HİREMCO ZAPPER HD PLUS +Selfie Cubuğu Hediye
    Soru Başlığı kullanım
    Konu Ürün
    Müşteri
    Soru Tarihi 20-Nis-2017 18:39 Cevap Tarihi 21-Nis-2017 14:27
    Soru İptv'de kaç adet kanal bulunuyor kurulu olarak. Yabancı kanal var mı. Son olarak bu kanal listesi güncelleme vs için kullanım kılavuzu gibi bir şey var mı
    Cevap
    free ıptv ulusal ve yabancı kanallar vardır kullanma klavuzların cıhaz menulerı bulunur ıptv anlatılmaz kumandada ıptv tusu vardır ok basınca lıste acılır 0 tusu basınca ıslem menusu acılır ag guncelleme secersınız o anda lıstede olan paketler cıkar lıstelerı hıremco fırması forumlardakı bedava kanalları bulup eklemektedır paketler zaman ıcınde degıskenlık gosterır acmayanda olabılır kesıntısız ıptv ızlemek ıcın paralı ıptv almanız gerekmektedır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyildizinoglu

Youtube da izlediğim videolarda beleş server kanalları çıkıyor. V23 yükledim. Paylaşım da açık ama öyle birşey çıkmıyor. Benim.sorum ulusal kanallar haricinde kids club gibi Discovery, national Geographic gibi kanalları izleme şansımız var mı acaba?

Senin bahsettiğin Beleş kanal sanırım onun bir önemi yok oraya manuel elle atacaksın kanlları fav2fav3 de var orayada atabilirsin flistesine ekleyebilirsin aynı şey yani orada server bağlanınca Liste çıkmıyor o videodakilerde eklenmiş kanallar ayrıca eklemenede gerek yok uydudada sıralayıp atıyorum 1-2-3-4-5 gıbı oradanda izlersin ama şu var;

Bu dediğin Türk kanallları ise Fatih arkadaşın dediği gibi ip tv alman lazım,yok takıla takıla izlerim dersen yabancıda olur dersen astra19 kur çok güzel hepsi var yada hotbird orada sanırım sadece polonya paketi var ama takılmadan izleyim dersen yine CCcam para ile alman lazım bu verilen Free server açar ama 20 saniye sonra donar yine çalışır donar vs. Bunların freeserveri doğru düzgün paket bile açmıyor . k.g

• usb bellek olarak 64gb kullanıyorum, hdd 2tb her ikiside problemsiz.
  • Uydu alıcısının kumandası bozuldu.Garantiye göndersem yenisini verirler mi?Yada kumanda tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...hiremco üzerine destek devam ediyomuş yaşasın..
  • Beyler ufak bir odama tv aldım dahılı uydu alıcısı yok.full hd goruntu ve youtube olması şart sızce zapper hd plus aradığım şeymi yoksa fazla mı ?

Tavsiye edeceğiniz bir uydu alıcısı varmıdır uygun fiyatlı ?
  • V23 indirilecek link yokmu ne hiremcoteknik te var ne de merihvideo da ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...hiremco üzerine acilen yeni yazılım v-24 gelsin isterim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: samochu

V23 indirilecek link yokmu ne hiremcoteknik te var ne de merihvideo da ?

cıhaz menusunden yukleyebılırsın

adrese hiremcoteknik.com yazman gerekıyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Beyler ufak bir odama tv aldım dahılı uydu alıcısı yok.full hd goruntu ve youtube olması şart sızce zapper hd plus aradığım şeymi yoksa fazla mı ?

Tavsiye edeceğiniz bir uydu alıcısı varmıdır uygun fiyatlı ?

youtubeda full arama yapmak ıstıyorsanız androıd bır cıhaz almanı tavsıye ederım

• Merak ettigim 1 sene sonra ne oluyor. IP tv kapaniyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neta 6000 hd ile kıyaslayınca daha üstün bir cihazmıdır ? Biri aydınlatabilirmi ?

ihtiyacım olan en az neta kadar iyi görüntü ve oldukça hızlı kanal geçişi + iyi bir kumanda. başka hiçbirşeye ihtiyaç yok.

Ürünü bu koşullar için önerirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

neta 6000 hd ile kıyaslayınca daha üstün bir cihazmıdır ? Biri aydınlatabilirmi ?

ihtiyacım olan en az neta kadar iyi görüntü ve oldukça hızlı kanal geçişi + iyi bir kumanda. başka hiçbirşeye ihtiyaç yok.

AFEDERSİN NETA 6000 8 SENELIK CIHAZIN SADECE GORUNTU KALAITESI VAR
    BASKA BIR YAZILIMSAL OZELLIGDE YOK NE VIDEO FORMATI MP3 BILE OYNATMAZ
    INTERNET GIRISIDE YOK NE ILE KIYASLIYACAGIZ

BUTUN HD CIHAZLARDA FULLHD KANAL ACILMASI 1 -1.5 SN
    PLATFORM (ŞİFRELİ YAYIN ) CIHAZLARINDA 3 SN DİR

BU FIYATA BU KADAR OZELLIK VAR TEK GECERIM

HIREMCODA GERCEK SERVIS AGI VARDIR ADI SANI DUYULMAMIS CIHAZLAR SERVISLERI HEP KAGITTA YAZAR ARA KIMSE YOK ...

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-selfie-cubugu-hediye-P76558598?icid=990008_prudsys_productdetail_bysameseller

• quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

Merak ettigim 1 sene sonra ne oluyor. IP tv kapaniyormu

CIHAZDAKI YEREL ULUSAL FREE IPTV SURESIZDIR

PIYASADA 6 12 AYLIK SATANLAR VARDIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

neta 6000 hd ile kıyaslayınca daha üstün bir cihazmıdır ? Biri aydınlatabilirmi ?

HIREMCODA GERCEK SERVIS AGI VARDIR ADI SANI DUYULMAMIS CIHAZLAR SERVISLERI HEP KAGITTA YAZAR ARA KIMSE YOK ...

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-selfie-cubugu-hediye-P76558598?icid=990008_prudsys_productdetail_bysameseller

Hocam zaten mesajımda görüntü kalitesi ve geçiş hızı haricinde birşeyin önemli olmadığını belirtmiştim.

Forumdan bir arkadaş sağolsun yardımcı oldu, ihtiyacım olan neta ve üzeri görüntü kalitesi neta ayarında ve üzerinde kanal geçiş hızı ve güzel bir kumanda idi. internet, kayıt, mp3 v.b. ek özellikler önemli değildi.

• merhaba, zapper hd plus cihaza bir cccam server ı eklemek istiyorum fakat ne web arayüzü ne de cihazın kendi üzerinden kumandayla eklemem işe yaramıyor. cihazın yanında gelen bedava cccam aktif oluyor, ağ bağlantısında bir sorun yok ve son çıkan yazılım yüklü.
    örneğin şu satırı nasıl eklemem gerek(host,port,kullanıcı adı, şifre vs.). yardımcı olursanız sevinirim.
    C: managerdns3.ddns.net 2204 manag152 55383682
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Hocam zaten mesajımda görüntü kalitesi ve geçiş hızı haricinde birşeyin önemli olmadığını belirtmiştim.

Forumdan bir arkadaş sağolsun yardımcı oldu, ihtiyacım olan neta ve üzeri görüntü kalitesi neta ayarında ve üzerinde kanal geçiş hızı ve güzel bir kumanda idi. internet, kayıt, mp3 v.b. ek özellikler önemli değildi.

8 senelık cıhaz dıyorum goruntu kalıtesı dıyorsun bu fırma bu cıhazları elınden bitirene kadar bu cıhazı duymaya devam edecegız gb

• quote:

Orijinalden alıntı: vosvos06

merhaba, zapper hd plus cihaza bir cccam server ı eklemek istiyorum fakat ne web arayüzü ne de cihazın kendi üzerinden kumandayla eklemem işe yaramıyor. cihazın yanında gelen bedava cccam aktif oluyor, ağ bağlantısında bir sorun yok ve son çıkan yazılım yüklü.
    örneğin şu satırı nasıl eklemem gerek(host,port,kullanıcı adı, şifre vs.). yardımcı olursanız sevinirim.

Web arayüzünü açtıysanız yada manuelde elle kumandadan kırmızı tuşa ekle deyip sırasıyla;

Host: managerdns3.ddns.net
    Port: 2204
    Kullanıcı adı: manag152
    Şifre: 55383682

Şeklinde girebilirsiniz aktif olmuyorsa :
    - adres aktif olmyabilir günlük free saharelerde herzaman aktif olmayabiliyor) veya adreslerin satırını eksik yada fazla girmiş yada hatalı birharf rakam girmişsiniz demektir.

Günlük server kullanıyorsanız bu adresten kontroledin;https://www.testious.com/ buraya linki yapıştırın ve alttakı rakamı işaretleyin process basın Link yeşilse aktiftir.

CihazdakiİPtv olayı yetersizdir İPtv satın alarak istediğiniz kaliteli kanalları izleyebilirsiniz yok ben ulusal kanalları ve yerel Ulusal kanalları izlerim yeterli derseniz cihaz yeterlidir ama o ulusal kanallrıda malesef güncellmeiyorlar bazılarının Linkleri bitmiş durumda.buradan güncellme yapabilirsiniz :http://radyodelisi.blogspot.com.tr/2011/11/simple-tv-extm3u-dosyasi.html

--------------

@ samochu

v23 buradan indirebilirsin.http://www.hiremcoteknik.com/Zapper-HD-Plus-illegal/Zapper-HD-Plus-S-v23.mgp
    Linke sağ tık incele dersen tam linki orada görebilirsin sadece sondaki ( S-v23-22-21 vs) versiyon numarasını değiştirip istediğin versiyon yazılımı indirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 21 Mayıs 2017; 11:46:17 >

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.