Şimdi Ara

๑۩۞۩๑ Hint Filmleri Tanıtım Köşesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
35
Favori
45.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Razer

Konuyu güncelledim. Bu Hintlilerin yüzlerce filmi var aslında fakat ülkemizde yalnızca belli bir kısmı biliniyor.

My name is khan ve 3 idiots u izledim sizce hangisiyle devam etmeliyim duygusal olursa sahane simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayra_dd

quote:

Konuyu güncelledim. Bu Hintlilerin yüzlerce filmi var aslında fakat ülkemizde yalnızca belli bir kısmı biliniyor.

My name is khan ve 3 idiots u izledim sizce hangisiyle devam etmeliyim duygusal olursa sahane simdiden tesekkurler

hint filmi dendiğinde sayılan 3 filmden 2sini izlemişsin. diğeri de black'tir onla devam et. daha da izlemek istersen Ghajini, Taare Zameen Par, Fanaa, Kabhi Khushi Kabhie Gham, Kal ho Naa ho, Veer Zaara, Dilwale Dulhania Le Jayenge ve Guzaarish'le devam edebilirsin. hepsi 10 numara filmdir. bunları eğer izler ve beğenirsen tekrardan her türlü yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cryingwolf

quote:

quote:

hint filmi dendiğinde sayılan 3 filmden 2sini izlemişsin. diğeri de black'tir onla devam et. daha da izlemek istersen Ghajini, Taare Zameen Par, Fanaa, Kabhi Khushi Kabhie Gham, Kal ho Naa ho, Veer Zaara, Dilwale Dulhania Le Jayenge ve Guzaarish'le devam edebilirsin. hepsi 10 numara filmdir. bunları eğer izler ve beğenirsen tekrardan her türlü yardımcı olurum.

Tesekkur ederim

• Bu filmlerden sadece 3 idiots'ı izledim.
    Ama güzel bir konu olmuş, en kısa sürede diğerlerini de izleyeceğim.
  • quote:

quote:

Senin dediğin tarzda Fanaa ile Ghajini var. Mutlaka izlemelisin dostum.
  • quote:

quote:

quote:

Senin dediğin tarzda Fanaa ile Ghajini var. Mutlaka izlemelisin dostum.

İkisini de aldim bugun fanaa dan baslicam cok sagol

• 3 idiots ve Don izledim bende yarinda ghajini izlerim heralde sonra don 2 indirmeyi dusunuyorum baska ne onerirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wholet

3 idiots ve Don izledim bende yarinda ghajini izlerim heralde sonra don 2 indirmeyi dusunuyorum baska ne onerirsiniz

3-4 mesaj üstte yazmıştım. My name is khan'ı izle ilk olarak bence. sonra da Black, Ghajini, Taare Zameen Par, Fanaa, Kabhi Khushi Kabhie Gham, Kal ho Naa ho, Veer Zaara, Dilwale Dulhania Le Jayenge, Guzaarish, Rab ne bana di jodi. bunlar haricinde aslında benim beğendiğim Anjaana Anjaani, Bachna Ae Haseeno var. genelde hint filmi izleyenlerin çoğu da bilmez. bu 2 film de bence çok güzel. izlemenizi tavsiye ederim. klasik hint filmi dışında biraz daha hollywood'a yakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1warsangel1 -- 30 Ağustos 2012; 4:32:52 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wholet

3 idiots ve Don izledim bende yarinda ghajini izlerim heralde sonra don 2 indirmeyi dusunuyorum baska ne onerirsiniz

3-4 mesaj üstte yazmıştım. My name is khan'ı izle ilk olarak bence. sonra da Black, Ghajini, Taare Zameen Par, Fanaa, Kabhi Khushi Kabhie Gham, Kal ho Naa ho, Veer Zaara, Dilwale Dulhania Le Jayenge, Guzaarish, Rab ne bana di jodi. bunlar haricinde aslında benim beğendiğim Anjaana Anjaani, Bachna Ae Haseeno var. genelde hint filmi izleyenlerin çoğu da bilmez. bu 2 film de bence çok güzel. izlemenizi tavsiye ederim. klasik hint filmi dışında biraz daha hollywood'a yakın

Çok teşekkürler Bayaa sardım hint filmlerine gerçekten.

• Beyler bu arada Don filmi aslında çok eski bir filmdir. Bizim izlediğimiz yeniden uyarlamasıdır. Hatta ilk çekilen Don filminin DVD'sini bile elime aldım. Ama İngilizce olduğu için satın almadım. Dayaklık adamım ben.
  • Salaam Bombay! | Selam Bombay | 1988 | Mira Nair
     ๑۩۞۩๑ Hint Filmleri Tanıtım Köşesi

Bu filmi buraya yazmazsak olmaz.

Krishna, köyüne dönmek istemektedir, ancak bunun için beş yüz rupiye ihtiyacı vardır. Bombay’a yolu düşer. Nüfusu kalabalık, sefaletin ve sefahatin bir arada olduğu hengame içinde bir yerdir Bombay. Krishna parayı biriktirmek için türlü işlerde çalışacaktır. Bu sırada diğer sokak çocuklarının yanında kalmaktadır. Baba denilen karakter aracılar yoluyla uyuşturucu satmakta ve bir randevu evinin patroniçesine kadın bularak geçimini sağlamaktadır. Hayat kadınlığından kurtardığını söylediği karısıyla ve kızıyla yaşamaktadır. Baba’nın kızı Manju ile Krishna da yakın arkadaş olurlar. Krishna aynı zamanda Baba’nın uyuşturucu satma da aracı olarak kullandığı ve bir eroinman olan Chillum’a yardım etmektedir.

Küçük ve saf bir çocuğun hayallerini gerçekleştirme çabası buna karşın Bombay’ın çocuğu giderek yutması, aynı zamanda Hindistan'daki zengin-fakir ayrımı ve adaletin olmayışı gözler önüne seriliyor. Günümüz Hint sineması gibi Amerikan özentiliği bu filmde yok, oranın kültürü de çok güzel aktarılıyor. Hindistan’ın klasiklerinden sayılabilecek toplumsal gerçekçi bu yapıtı herkesin izlemesini tavsiye ederim.

• 2si de gayet güzel aksiyonlu ters köşeli güzel filmler. 2. si daha güzeldi bence
  • 3 idiots'u beğenenlere Taare Zameen Par' ı öneririm.
  • 3 idiots, Ghajini, My name is Khan ve Fanaa izlediklerim. En etkilendiğim Khan'ın hikayesi oldu, otistik birini oynamak kolay olmasa gerek o rolün hakkı bu kadarmı güzel verilir. Kajol isimli oyuncuya ayrı bir hayran oldum bu filmde Hint sinemasını takibe aldım. Umarım bütün filmleri 3 saat değildir
  • bu müzikten benden size gelsin..bayan çok dadlu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

bu müzikten benden size gelsin..bayan çok dadlu...

preity zinta değil mi o ? ben de çok severim o bağyanı

• biraz uzun ama anlamlı ve güzel bi film olmuş.
    bi üstteki filmi de indirmiştim yarın izleyeceğim. sırayla gidiyoruz
  • quote:

o bayanın twitter adresi, bakarsınız resimlerine :)https://twitter.com/realpreityzinta

kal ho naa ho ve veer zaara filmlerini izlemenizi tavsiye ederim, çok güzel filmdir 2'si de

• quote:

quote:

o bayanın twitter adresi, bakarsınız resimlerine :)https://twitter.com/realpreityzinta

kal ho naa ho ve veer zaara filmlerini izlemenizi tavsiye ederim, çok güzel filmdir 2'si de

ok bir ara göz atarım...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.