Şimdi Ara

Hint Filmleri Neden Türkiyede Pek Gösterilmez? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
13.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OMJA

slm arkadaşlar hin filmleri ben cok severim aslında özelikle anil kapoor ve madhuri bide sridevi oyuncular cok sevdiğim fimler ve hepte izlerim bazı fimleri cok hoş ve anlamlı olur gercekten keyifle izlerim ve halada izliyorum izlerkende hiç sıkılmıyorum genede neden turkiyede verilmiyor bende bilmiyorum keşke verseler en cok sevdiğim erkek öyuncu anil kapoor ve salman khean cok neşe veriyorlar filmere gercekten başarılar dilerim ikisinede

hint filmleriyle aran iyi gibi, belki sen bana yardım edebilirsin, bir film arıyorum:

kısaca özetlersem bir aşk filmiydi 10 sene olmuştur sanırım izleyeli, kızlan oğlan birbirlerini seviyor fakat aileler istemiyor, küçük mahalleler arasında dram dolu bir filmdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: idris-tolar

quote:

slm arkadaşlar hin filmleri ben cok severim aslında özelikle anil kapoor ve madhuri bide sridevi oyuncular cok sevdiğim fimler ve hepte izlerim bazı fimleri cok hoş ve anlamlı olur gercekten keyifle izlerim ve halada izliyorum izlerkende hiç sıkılmıyorum genede neden turkiyede verilmiyor bende bilmiyorum keşke verseler en cok sevdiğim erkek öyuncu anil kapoor ve salman khean cok neşe veriyorlar filmere gercekten başarılar dilerim ikisinede

hint filmleriyle aran iyi gibi, belki sen bana yardım edebilirsin, bir film arıyorum:

kısaca özetlersem bir aşk filmiydi 10 sene olmuştur sanırım izleyeli, kızlan oğlan birbirlerini seviyor fakat aileler istemiyor, küçük mahalleler arasında dram dolu bir filmdi.

aradan 3 ay falan geçmiş ama bu film olabilir mi acaba? Kabhi Khushi Kabhie Gham. çok güzel hint filmidir. oğlanın ailesi istemez bu filmde.

• quote:

Orijinalden alıntı: cryingwolf

quote:

quote:

aradan 3 ay falan geçmiş ama bu film olabilir mi acaba? Kabhi Khushi Kabhie Gham. çok güzel hint filmidir. oğlanın ailesi istemez bu filmde.

3 ay gecmiş olması önemli değil cünkü filmi bulamadım...

belki bu film olabilir ama sanırım kız tarafı oğlanı istemiyordu ve aralarında dövüş sahneleri bile vardı küçük evler etrafında , oğlan dayak yiyordu vs. vs

7,8 yıl gectiğine eminim ve tv de dublaj olarak izlemiştim..filmde ağlamıştım...

• en dram filminde bile komedi buldukları ve filmi saçmalığa ittikleri için olabilir...
  • Aamir khan diyorum başka da birşey demiyorum gayet güzel filmleri var adamların
  • Epeydir izlemiyordum, kayıt oldugum bir sitede sevdigim arkadaş devamlı hint filmleri verdigini görünce tekrar hint filmlerine dönüş yaptım bayıldım.

Bir daha dünyaya gelirsem hintli bayanla evlenecegim.

• Önyargılar olsa gerek.
  • arkadaşlar hindistan amerikadan sonra dünyanın en büyük sinema sektörüne sahiptir. filmlerinin saçma gelmesinin sebebi çocuklugumuzdan beri amerikan kültürü ile büyümüş olmamız.

hangimiz avrupa sinemasını yada asya sinemasını takip ediyor? animeler olmasa japon kültürü de saçma geliyor diyeceğiz

bence amerikan sineması birbirinin kopyası filmlerden olusuyor. süper kahramanlı aksiyon filmleri, iki polis kafadarlı komedi-aksiyon filmleri, birbirinin tıpatıp aynısı romantik komediler, katil kim konulu gençlik korku filmleri.

bunların dışında başka film yok amerikan sinemasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockman52

Aamir khan diyorum başka da birşey demiyorum gayet güzel filmleri var adamların

+1

5, 6 tane mülemmel filmleri var..

Shah Rukh Khan'nıda unutmamak gerek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimcbeal

hint filmleri kalitesiz olduğu için olabilirmi acaba

3 idiots biliyorum yorum 2007 de film 2009 da ama içimde tutamazdım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rockman52

Aamir khan diyorum başka da birşey demiyorum gayet güzel filmleri var adamların

+1

5, 6 tane mülemmel filmleri var..

Shah Rukh Khan'nıda unutmamak gerek..

tabi kardeşim. bana göre 1 shahrukh khan'dır 2 aamir khan'dır. zaten shahrukh'un lakabı king khan. adam her türlü rolün üstesinden çok rahat kalkabiliyor. onun yanında hollywood yıldızları bile boş kalır. mesela my name is khan'da tavan yapmıştır ve rakipsiz olduğunu kanıtlamıştır.
  • Türk sinemasından daha iyi
  • Hint filmi hiç izlemedim (Avare hariç). Hint sinemasını takip edenler, ayrı başlıkta IMDB puanı sıralaması yaparak liste oluştururlarsa biz de filmleri izleyebilriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Hint filmi hiç izlemedim (Avare hariç). Hint sinemasını takip edenler, ayrı başlıkta IMDB puanı sıralaması yaparak liste oluştururlarsa biz de filmleri izleyebilriz.

özel mesaj göndermiştim sana 8 temmuzda ama okumamışsın. bir bak istersen kardeşim
  • mesajı farketmemişim, forumun gelen mesaj uyarısı vermesi gerekiyordu. Neyse verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim
  • bilinmemesinden veya yaygın olarak komik ve bol danslı videolarla devamlı karşılaşılmasından kaynaklanıyor olabilir. aamir khan filmleri başta olmak üzere özellikle 2005 sonrası flimleri uzun ve seyir zevki yüksek olarak tanımlandırabilirim rahatlıkla. izlenmesi gereken gerçekten çok güzel filimler var , tavsiye edilir.
  • çok uzun olduğu için dostum. bizimkiler bir buçuk saatlikfilmi 8de başlatıyor 11:30da bitiriyor. ve bu filmdensevişme öpüşme sahneleride kesilmiş oluyor bir hint filmi yayınlamaları için ramazanaylarında çağrı filmi için yaptıkları gibi 30 dakikadan 6 parçaya ayırmaları lazım filmi karamel tv yapıyordu bir ara. bi açıyordum hint filmi amayanında -1 yazıyor bu ne ya diyordum meğerseikiye bölmüşler filmi 2.bölümü yarın yayınlayacaklarmış
  • hint filmleri bir de çin veya uzak dogu fılmlerı dıyelım. onlerı pek vermıyorlar. holwood fılmlerı gercekte hep o uzak dogu fılmlerınden çalıntı. adamlar ne sahneler ne fılmler cekıyorlar. matrıx dekı hareketlerı yıllarca once onlar kaç fılmde verdıde kımse farketmedı.
  • Ulan forumda 1 tane Hintli varmış onuda banlamışsınız...
  • Bissuru hintli arkadasım var .Bollywoodu yakından takip ederim mumbaiyede gittim ama bizim turk dizileri asyada nasılsa hint filmleride asyada o .Film konusunda bizden iyiler ama bzim gbi yalnızca asya fanları var.Avrupada her yer hintli tabi vizyonda ona bakarsan recep ivedik amerikada bile vizyonda ama kim tanıyo şahanı ? O kadar hintliyle konustum hiçbiri dunyaca çok unlu demedi.Hepsi asyada tanınıyor dedi.Dunyaca unlu guzeliniz bi aishwarya rai ve priyanka chopra biliniyodur.Birde aamir khan.Bi bollywood fanı olarak bile çok abarttıgını dusunuyorum.Artı dunyanın en cok izlenen filmi arasında hint filmi yoktur.En dusuk imdblrde sizde ona bakarsan.Taöam bnde sevetim hindistanıda hint olduguna inanasım gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.