Şimdi Ara

Hindistanın nesi ilginç?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dünyayı gezen youtuberleri takip ediyorum ama çoğu ya güney asyada yada güney amerika gibi aşırı geri kalmış ülkeleri geziyor. şuan bile dünyayı gezen türk youtuberlerin en az yarısı hindistanda.

hindistanın nesi ilginç? sokakta pislik içinde yapılan yemekler yada güney amerikada sokaktaki seyyar satıcılar. bunların nesi ilginç ki?

oysa norveçin fyortları, finlandiyanın ormanları, isviçrenin dağları, hollandanın yel değirmenleri, yunanistanın adaları. rusyanın şehirleri, japonyanın fuji dağı, kanadanın uçsuz yaban hayatı.

doğal güzellik olarak dünyanın kuzeyi, güneyine göre daha güzelken, bu youtuberler neden sefaletin arşa çıktığı ülkeleri geziyor ki?

• De mi çok enteresan onlar ilgi çekiyor işte naparsın.

• sıradan ülkeler ilgi çekmiyor olabilir.Farklılık yaratan ülkeler bariz daha fazla izleniyor..ve takip ediliyor.Bakın siz bile bu ülkeyi sordunuz.Aslında cevabını yazarak sormuşsunuz.Herşeyi ile farklı...Örnek çin mi kuzey koremi merak ediliyor dense ben kuzey kore derim..farklı bir yer..

• ben -moda- diyorum.

• Sana ilginç gelmiyor ya kesin ilginç değildir. )))) tüm dünya senin beğenilerine göre konumlanmalı.

• Sefillik, pislik, karmaşa görmek isteyenler için bulunmaz ülke... :)))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.