Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HINCAL ULUÇ!!

79
Cevap
0
Favori
1.482
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3518 Mesaj
      08 Eylül 2003 21:59:03
      Açıkçası Hıncal ULUÇ'un eleştirilerinde haklı oldugunu düşünüyorum(Senol GÜNEŞ'le ilgili olarak)
      çünkü Haluk ULUSOY gibi , şenol güneş ve yardımcı antrenor (ÜNAL) de dahil hakederek gelmediler görev başına..Ünal mesela..adam ankaragücünde kamptayken işe alındı..komedi tek kelimeyle..
      Zaten haluk ulusoy'u da Orman bakanı atadı ..komedi üstüne komedi..Bir de kendilerini savunmuyorlar mı? iyice komik durume düşünyorlar.AdamlarınHıncaluluç'u sevmeleri için, hıncal uluçun görevini unutması lazım..Ne kadar eleştirilse de bu adamın yapacağı en son şey budur..O da doğal olarak yapmadı..
      Hıncal ULUÇ'un federasyona şirin gözükme zorunluluğu yok..Ama federasyon ve Şenol Güneş, bu şekilde görev başına geldilerse yapmaları gereken çok şey var..
      |
      |
    • Yarbay
      10993 Mesaj
      08 Eylül 2003 23:10:53
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Malcolm</i>
      <br />
      Medya içerisinde biraz daha gücü fazla Hıncal Uluç’un.
      Bir baktım ki Hıncal Uluç, o gazeteyi hegemonyası altına almış. Çoğu onun kontrolü altında. O tarafına saygı duymak lazım. Yön verebiliyor. Ama futbolla bir ilgisi yok. Futbolun cazibesinden yararlanıp, kendi gündemini yaratıyor. Spor medyası da bu tuzağa düştü.<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
      --------------------
      Ya kardeşim Şenol Güneş denen adam Hıncalın bırakın yazılarını isminden bile korkar.
      H.ULUÇ kaç kere istifa aşamasına geldi de son anda caydırmışlar.
      Ayrıca gazete de yazı yamasa da yerini kapsak diye aç kurtlar gibi bakıyorlarmış
      Kendi yazılarında anlatıyor bunu.
      Gene Ayrıca kendi deyimine göre kendi gazetesini kendisi kadar eleştiren de tanımıyor.90 dk da kaç kere tanık oldum.
      Sdece sabahı değil türkiyedeki bütün medya yı eleştiriyor.
      Eğer yön verseydi onun isteklerini yaparlardı.
      ---------------------------------
      Evet sahra kardeşim İyi dikkat etmişsin.
      Normalde ben + 1 sevmem
      Ama dikkat et + 1 kullandığım topiclerde görüşlerimi zaten belirtmiştim.
      Aynı şeyleri tekrarlamaktan kaçındım. Hepsi bu.
      |
      |

• Binbaşı
      1141 Mesaj
      08 Eylül 2003 23:29:56 Konu Sahibi
      bi de f.terim'e şehir krosu gibi bişii demişti ama sona hala yakın şekilde görüşüolar bu nasıl oluo..benzer şeyler en ii arkadaşı m.denizli için de geçerli..bu adamın tanımadıı kimse yok zaten..ama hala tvden izledii maçları yorumluo...böylesine aykırı biri işte..yazdıı güncel yazılarının bile her satırı aykırı...kimseden korkmuo bu yüzden bacağına kurşun yedi hatta dayak da yedi..ne olursa olsun sevsek de sevmesek de farklı olmayı başarmış biri..
      |
      |
    • Yarbay
      3267 Mesaj
      09 Eylül 2003 00:02:18
      gecen sabah televizyonda; terimciimle floryada gesdik dertleştik bana projeleri falan anlattıı ben dumur tabi... ilginc bi zat.. ama herseye yorum yapmaa be kardeşimmm.. zaten kıl oluom sana..
      |
      |
    • Yüzbaşı
      280 Mesaj
      09 Eylül 2003 08:44:17
      yazdığım yazıya ciddiyet ile cevap verdiği için Jeremy ye mtiskeye ikinci yazısı için teşekkür ederim.
      gelelim cevaplara:

Jeremy çok haklı bir noktaya değinmişsin ve sonuna kadar haklısın ANCAK vardığın sonuç kesinlikle yanlış. Açıklayayım:
      Haklı olduğun Nokta : evet Şenol Güneş ve yardımcısı oraya hakettikleri için değil başka sebeplerle gelmişti.
      Yanlış sonuç: Bir teknik direktörü ya da bir insanı Türkiyede göreve nasıl geldiği ile değil görev esnasında nasıl bir performans verdiği ile ilgilenilmelidir. çünkü Türkiyede aklına gelebilecek her türlü göreve hakettiğin için değil başka kabiliyetlerimn olduğu için getirilirsin. Zannediyor musun ki Terim milli takımın başına hakettiği için gelmişti. milli takıma alınmadan önce Ankaragücü ve göztepeyi çalıştırmış ve ikisinde de hi,ç bir başarı elde edememişti. ama önce ümit milli sonra da a milli nin başına geldi. nasıl geldi? bence hiç bir önemi yok bizi ümit milli ve a milli olarak çok iyi bir teknik direktörlük göstermedi mi. o önemli. Ş. güneş için de bu geçerli. önemli nasıl geldiği değil geldikten sonra ne yaptığı.

NOT: nasıl geldiği elbette çok önemli ama Şenol Güneşi Terimi veya bir başkasını karalamak için değil ülkemizdeki torpil ve kayırmaca müessesesini eleştirmek için önemli. gel o dediğin konuyu başka bir topicte beraberce eleştirelim.
      |
      |

• Yüzbaşı
      280 Mesaj
      09 Eylül 2003 09:05:52
      bakın beyler sizlerle daha fazla tartışmak istemiyorum çünkü Hıncal adisiyle Terimler Güneşler Lucescular başedememiş ben mi edeceğim. adam işte çok iyi bir etkileme sanatı yapıyor ve milleti manipüle ediyor. Şimdi Galileyi dünya dönüyor dedi diye yakmaya kalkan da mahkemeydi. ama bu kararları dünyanın dönüyor olduğu gerçeğini değiştirmedi ki.
      arkadaşlar Türk Futbolunun bugün dünyada söz sahibi olmasında TERİM GÜNEŞ VE LUCESCU nun çok payı var. Hıncal ise sadece zarar veriyor. ve Hıncal gölge etmesin başka ihsan istemez. Hıncal ın çok iyi edebiyat yapıyor olması bu gerçeği asla değiştirmeyecek. 50 sene sonra benim torunum Terim Uefayı Güneş dünya üçüncülüğünü bu ülkeye getirdi diyecek ama Hıncalı asla tanıyamayacak Hıncalı kudurtan işte bu başarı.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      446 Mesaj
      09 Eylül 2003 10:54:49
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Malcolm</i>
      <br />Bir teknik direktörü ya da bir insanı Türkiyede göreve nasıl geldiği ile değil görev esnasında nasıl bir performans verdiği ile ilgilenilmelidir. <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Arkadaşım milli takım tek.direktörü olmadan bile bu takımla çok büyük işler yapabilecek bi takım. Oyunvular inançlı,hırslı,tecrübeli ve iyi olmasalardı şenol güneşi herkes yerden yere vururdu hıncalla beraber
      |
      |
    • Yarbay
      2325 Mesaj
      09 Eylül 2003 11:01:33
      iş oyuncularda bitiyor zaten,elemanlar iyi olmasalardı,şenol gübeş 6 ay sonra postalanırdı,karakterine kimse birşey diyemez ama iyi bir teknik direktör olduğunu düşünmüyorum,ulusoyun torpiliyle milli takım ın başına geçti zaten ama oyuncular sayesinde buraya kadar geldi.
      |
      |
    • Yarbay
      3267 Mesaj
      09 Eylül 2003 12:09:46
      Hıncal Türkiyenin Tonguç abisi...
      |
      |
    • Yarbay
      3518 Mesaj
      09 Eylül 2003 13:58:16
      Sevgili Malcolm..
      Çok açık söyliim ben antifatihterim'ciyim..Ama F.Bahce taraftarı oldugum için değil..
      Şenol GÜNEŞ gibi Fatih Terim'in de karşı karşıya kaldıgı iltifatları haketmediği için..(şenol Güneş gerçi iltifat işitmiyor ama)..
      Ama artık alıştık..Benim ülkem kime "merhum" kime "kral" kime "imparator" diyecegini zaten bilmiyor..
      Arkadaşlar teknik direktörlerden soyutlanarak sadece milli takımımıza odaklanın..Bu takımın başarısız olma ihtimali nedir sizce?Yakalanan jenerasyon nasıl sabote edilebilir?
      Söyliim teknik direktörünüz F.terim ise avrupa şampiyonasında hiç gol atamazsınız mesela..İşte bir takım böyle sabote edilir..F.Terim'de bunu yaptıgı için "imparator".

O sene grup maçlarında organize bir tek golümüz vardı..O da İsvec'e Sergen'in attıgı gol..Gerisi kalanlar inanılmaz ötesi şeylerdi..İsterseniz bir kaç tanesini hatirlatayım.
      H.Şükür'ün isvicreye sol ayagıyla attıgı gol..
      Recep'in orta saha'dan attıgı var yine ama o maçta yenildiğimizi için saymıyorum..
      H.şükür'ün macaristan'a ensesi ile attıgı gol..
      isvec'in kendi kalesine attıgı gol..
      O sene kabul etmek lazım..Takım olarak değil kişisel becerilerle ve Allah'ın yardımıyla finallere çıktık..Takım olarak birşey yapamzdık çünkü F.Terim vardı..Peki ya G.saray?
      UEFa kuapsını aldırdı bu adam , hem de süper top oynatarak..4 sene üstüste şampiyon oldu?
      Bunlara da cevap versene JeremY efendi...

Vereyim..Madem büyük t.direktör.Gecen sene de alsaydı kupa..olsaydı şampiyon..oynatsaydı süper futbol..Arada bir fark var..o zamanın futbolcuları ile , şimdikiler aynı değil..Demek ki maharet terim de değil, gidenlerdeymiş :)

Neyse gelelim konumuza..Şenol güneş şuan doğru yolda di mi?Sorun yok? Peki onun yerine başka biri olsa ne değişirdi? Bence hiçbirşey..Bu milli takım sabote edilmedikçe başarısız olamaz..Bakınız Ekim ayında oynayacagımız maçta ben bir tek Şenol Güneş'den korkuyorum..

Harika bir jenerasyon yakaldık..Arkadan gelenler bunlardan daha iyi..Umit milli takımın yıldızı Tuncay..A milliye terfi etti , A millinin yıldızı oldu..Arkadan daha gelenler de var..Bu malzemeyi hakeden idare etsin..Hemsehrilik , kıyakcılık , nepotizmcilik falan artık olmasın..Benim tek derdim bu..
      Yani bu şekilde göreve gelen bir adam şunu adı gibi biliyordur..Eğer yanlış yaparsa ayagını kaydırırlar..Şenol Güneş ileri de olması muhtemel bir hadiseyi şimd,i söylüyor ki ileri de "ben demiştim" diyebilsin..Benim ayagımı kaydırdılar , benim başarısızlığımı istediler vs vs..

İşte aynı Hıncal ULUÇ , 90 dakika programında , İngiltere maçında hucum oynaycagız diyen Şenom GUNES'in anlından öpücem dedi..İlk defa milli takımımıza bu kadar güveniyorum çünkü teknik direktörümüzde artık büyük bir takım oldugumuzu biliyor dedi..
      Hıncal ULUÇ ve gibiler..Şenol Güneş'i değil..Milli takımımızı düşünüyor..Bence [^]
      |
      |

• Yüzbaşı
      280 Mesaj
      10 Eylül 2003 09:14:06
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by stuka</i>
      <br />iş oyuncularda bitiyor zaten,elemanlar iyi olmasalardı,şenol güneş 6 ay sonra postalanırdı
      <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Forever Stuka ve Jeremu üç aşağı beş yukarı yukarıdaki düşünceyi dillendirmişsiniz. Bu iddialar beni öyle üzüyor öyle üzüyor ki asla anlatamam. Arkadaşlar bu sırf Türk futboluna zarar vermek amacıyla şahsi kaprisleri ve egolarını tatmin etmek için Hıncal ve yandaşları tarafından devamlı sakız gibi yapılan bir iftira bu.

Bakın arkadaşlar aranızdan kaç taneniz lisanslı olarak futbol oynadı kaç tane Teknikdirektörle çalıştı. iyi bir teknik direktörün takıma neler verdiğini gözleri ile gördü bilmiyorum ama ben bunu yaşadım. gözlerimle gördüm.
      Bakın arkadaşlar bir teknik direktör takımın en etkili silahıdır. bir teknik direktörün görevi takımının performansını kabiliyetlerinin maksimumunda kullanabilmeyi başarmasıdır.

şimdi milli takımdaki oyuncular Dünya şampiyonu olabibilecek kadar kapasiteleri var, fert fert her futbolcu mevkisinde dünyanın en iyi futbolcuları arasında ise zaten Brezilya ile yaptıkları 10 milli maçını 8 tanesini kazanabilecek bir potansiyelleri vardır. ama o milli takımın teknik direktörü çıkar ve o takımı kapasitesinin altında kullanarak Brezilyaya yarı finalde 1-0 yenilip Dünya üçüncüsü oluyorsa o teknik direktör başarısızdır. bakın işe hiç şenol güneşi karıştırmadım.
      şimdi arkadaşlar peki böyle mi? yani biraz insaf medya tarafından milyonlarca kez yıkanan beyinlerinizin bios pillerini bir kere olsun çıkarın sonra tekrar takın da olaylar ne kadar apaçık ortada görün.

ya bakın ilk brezilyanın ve bizim ilk onbirlerimize ilk onaltılarımıza ilk yirmiiki lerimize apaçık bir şekilde brezilyanın futbolcularının kalitesi bizim futbolcularımıza on basar. ya ben kaybettiğimiz maçları 3 er kere seyrettim. ve biz brezilya ile Hıncal uluçun seçtiği hatta isterse kendisinin yönettiği 10 ayrı teknik direktörle 10 ayrı maç yapsak 9unu kaybederiz hem de fark yiyerek sadece birini şans eseri kazanırız ya da berabere kalırız.

eee şimdi hepimizin kulağına hoş geldiği için kolayca inandığınız bu jenerasyon dünya şampiyonu olacak jenerasyon şenol güneş yüzünden dünya üçüncülüğü ile yetinmek zorunda kaldık hikayesini bir düşünün. arkadaşlar bu kadar komik o kadar komik olan gerçeklere nasıl inanıyosunuz anlamıyorum.
      iyi jenerasyon diye bir şey yoktur. 30 kişilk bir sınıftaki 20 erkek arasından 11 kişilik bir sınıf takımı seçmiyorsunuz. futbolla yatıp kalkan 70 milyonluk bir ülkeden ilk 11 seçiyorsunuz. yani başarı Şenol Güneşin, Fatih terimin, başarısızlık ta tınaz tırpanın coşkun özarının M. denizli'nindir. ingiltereyi ingilterede yenmeye gidiyoruz deyip te 8-0 yenilen teknik direktörleri tanıdı bu ülke. ve bu adamlar biz kendimize güvenmeyi öğrettik futbolculara gibi komik şeylerle avuttular halkı yıllarca.
      arkadaşlar bu takımın oluşmasında yani 70 milyonluk bir ülkedeki doğru 11 i bulup onları doğru futbol oynatma günahı ile vebali ile Pionteke Fatih Terime M. Denizliye ve Şenol Güneşe aitdir. futbolculara değil.
      |
      |

• Binbaşı
      1093 Mesaj
      10 Eylül 2003 11:36:21
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by</i>
      <br />+1 Fatihy
      Ben de mutlaka okurum Spor analizleri doğru resbitler ve gerçeklerle dolu.
      Bir konu ile ilginiz varsa ve gerekli araştırma yaptıysanız o konuda yorum yapabilirsiniz Yıllarca o işle uğraşmak ayrı bilgi edinip yorum yapmak ayrı.

Size hayatı sevmenizi hatalardan nasıl ders almanızı ve doğru şeyleri ne zaman yapmanızı gösterir.
      Diğer yazarlar gibi kuru kalabalık ve alengirli laflar etmez.Direk söyler
      Verdiği hayat örnekleri de çok güzeldir.
      2 3 kere isme bakmadan okuyun o zaman hak verirsiniz.

hıncal uluçun mu tespitleri doğru ,gerçeklerle dolu !!

şimdiye kadar ne dediyse onun tam tersi olmuştur.
      türkiye gruptan çıkamaz dedi çıktık. dünya 3.sü olduk.
      süreyya ilk 5'e girerse iyidir dedi . 1. oldu.
      daha bunun gibi neler neler var.
      şuanda aklıma gelmiyor ama bu kadar da ters düşülmez ki .

şimdi galatasarayı da eleştiriyo. iyiki eleştiriyo. belli mi olur belki bu seferde şampiyonlar ligi şampiyonu oluruz.
      |
      |

• Yarbay
      3518 Mesaj
      10 Eylül 2003 13:27:21
      Ya Hıncal ULUC'un dünya kupasından önce harika bir fikstürümüz oldugunu..Finale kadar bile yolumuzun acık oldugunu söylediğini , Devamlı 90 dakika programını izleyenler bilir..
      Sureyya Ayhan için türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi atleti , ondan sadece dünya şampiyonluğu değil olimpiyat şampiyonlukları da bekliyorum dedi..

siz nerede izlediniz belirttiğiniz beyanları ?
      |
      |
    • Binbaşı
      1093 Mesaj
      10 Eylül 2003 14:50:55
      ---------------------------------------------------------
      GALATASARAY
      yonetiminden bir dostum.
      "Hıcal Uluç: bize çok kötü yükleniyor. Tarzı düşmanca. Eleştirinin ötesinde" diye dert yaninca onu şöyle teselli ettim:
      "Aman dua et de hep boyle kalsın. Geçen yil sizi çok destekledi, Fatih Hoca'yi yere göğe koyamadi sonuç ortada.
      Hıncal Abi şenol'a kizdi, dünya 3'üncüsü oldu. Fatih Terim'e $ehir kirosu dedi. Terim UEFA şampiyonu oldu.
      Hmcal Abi boyle yazmaya devam etsin. işler yolunda gider."
      Gerçekten boyle duşünüyorum.Uluc'un eleştirileri motivasyona
      mi neden oluyor bilmem, ama onun begenmedikleri hep ba$arıli oluyor..
      Fakat dun birdenbire üzüldüm.
      Hmcal Uluç; Florya'ya gitmiş ve
      Terim'le konu§mu$.Terim'in projelerini çok begenmiş. Anlattiklarından çok etkilenmiş. Bu iyiye delalet degil.
      Galatasaray'm işi bu yıl rast gitmez.
      --------------------------------------------------

yukarıdakileri fatih altaylı yazdı(6 eylül 2003).
      demek oda boyle düşünüyor.
      bi ben değil yani.
      |
      |

• Yarbay
      3518 Mesaj
      10 Eylül 2003 15:53:30
      Fatih ALTAYLI'da adam gibi adamdır yane puahahahahha..Yaw bırak..Abdullah Öcalan'a sayın başkan diye hitap eden biri mi Hıncal ULUÇ'dan adam..O nu mu baz alıcaz..Siz alın ben almıyorum abi
      |
      |
    • Çavuş
      43 Mesaj
      11 Eylül 2003 00:05:07
      hıncal abimişz geçenlerde süreyha ayhanın koşusun tartışıyordu ya bu adamın anlamadıgı bi spor dalı yok mu
      |
      |
    • Yüzbaşı
      280 Mesaj
      11 Eylül 2003 08:53:48
      jeremy hıncal resmen dünya kupasında zıctı ama kendini çok iyi kamufle edebiliyor. şimdi hem senin hem de ertenin hatırladıkları doğru. Hıncal iti aynen şunları söyledi:

Bu şenol Güneşle gruptan bile çıkamayız dedi Erte haklı.
      eğer şenol güneşin eline bavulu verip ilk uçakla F. Terimi milli takımın başına getirirsek Milli takım finale çıkar dedi. Sen de haklısın.
      Ama gördüğün üzere hıncal haksız ve şerfsiz çünkü biz şenol Güneşle dünya üçüncüsü olduk.
      Peki o adinin çok kolay bir fikstür dediği fikstürü hatırlıyormusun?
      Ben çok iyi biliyorum:
      ikinci tura çıktığımızda
      Japonya-Belçika-Rusya-Tunus Grubunun birincisi ile karşılaşacaktık.
      Asya takımı diye küçümsedikler Japonya iki tane Avrupa takımını eleyip grup birincisi olmuştu.
      şimdi gelelim çeyrek finaldeki rakiplerimize:
      Fransa Senegal Danimarka Uruguay grubunun grup birincisi ile
      Arjantin İngiltere İsveç Nijerya grubunun grup ikincisinin karşılaşmasının galibi ile oynayacaktık.
      Şimdi Senegali küçümseyip bizim yarı finale çıkammızla dalga geçen adiler bu gerçekleri halkın gözünden kaçırmaya çalışıyorlar. şurada saydığım 8 takımdan hangisi kolay lokma söyler misin Hıncalın çok kolay bir fikstür dediği finale kadar yolumuz var dediği bu takımlar mı?
      şimdi 3 ay öncesinden başlıyor çok kolay bir fikstür var diye yalan söylemeye. Hesabı şu:
      Milli takım Eğer başarılı olursa diyecek ki zaten çok kolay bir fikstürdü. o yüzden başarılı oldu.
      Milli Takım eğer başarısız olursa bu sefer de bu kadar kolay bir fikstüre rağmen başasız oldu. daha ne duruyonuz asalım hadi diyecek.

Nitekim o kadar yüzsüz ki eline bavulu verip ilk uçakla gönderelim tek kurtuluşumuz bu dediği şenol güneş Dünya üçüncüsü olunca ben zaten demiştim başarılı olacağımızı bu kadroya az bile dedi.
      Jeremy senden bir kereliğine rica ediyorum. lütfen gözünü aç artık. Hıncal itinden niye nefret ettiğimi anlayacaksın. Adam hayatımda gördüğüm en adi adamlardan birisi. tüm aklını taktığı teknik direktörlerin başarısız olması için çaba harcamaya kullanıyor.<font size='3'><font color='red'>Taktiği Hep Aynı:
      Önce Rakipleri Küçümsüyor, Futbolcuları gereğinden fazla büyütüp Havalandırıyor, Teknik direktörü ise aşağılıyor, Takım başarısız olursa ben demiştim bu teknik direktörle olmaz diyor. Takım başarılı olursa ben demiştim rakipler çok güçsüz futbolcularımız da çok iyi teknik direktör o olmasaydı daha iyi sonuçlar alırdık diyor.</font id='red'></font id='size3'>
      Bak bu taktiği önce Milli Takım için uyguladı tuttuğunu ve kamuoyunu yanıltabildiğini görünce aynı taktiği bu sefer de BJK için uyguladı. ve ne yazıkki bu forumdan gördüğüm üzere BJK lıları da kandırmayı başardı.

Ya arkadaşlar çok basit bir soruya cavap vermek dahi Hıncalın düştüğü komikliği gözler önüne seriyor.
      <font color='red'><font size='3'>Türk Milli Takımı Her 2 senede bir dünya ve avrupa şampiyonu oluyordu da Ş. Güneş Gelince mi Dünya 3. sü olmak zorunda kaldık.
      BJK Her sene Bir Avrupa kupasını müzesine götürüyordu da Lucascu gelince mi çeyrek finalde elenmek zorunda kaldı? </font id='size3'></font id='red'>
      |
      |

• Binbaşı
      1093 Mesaj
      11 Eylül 2003 12:53:36
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by JeremY</i>
      <br />Fatih ALTAYLI'da adam gibi adamdır yane puahahahahha..Yaw bırak..Abdullah Öcalan'a sayın başkan diye hitap eden biri mi Hıncal ULUÇ'dan adam..O nu mu baz alıcaz..Siz alın ben almıyorum abi

jeremim tamam haklısın fatih altaylıda beş para etmez ama ben sadece onunda benimle aynı fikirde olduğunu belirtmek için yazmıştım.

daha sonra fatih altaylıyı da başka bir topicte tartışırız.
      |
      |
    • Yarbay
      3518 Mesaj
      11 Eylül 2003 15:25:08
      Sevgili MalcoLm ; Hıncal ULUÇ takıntılı biridir..Mesela Lucescu Türkiye'de ağzı ile kuş tutsa Hıncal ULUÇ'a yaranamaz..Şimdi başından beri savunduğum bir fikir var ki sen de bana bu konuda katıldın..Güneş görevi hakederek almadı..Şimdi Hıncal ULUÇ ******(!) bir adam diye bu adamın eleştirdiklerini el üstünde mi tutacagız..Şenol GÜNEŞ gerçekten gururlu , onurlu bir adam olsaydı bu görevi kabul etmezdi..Ha işinin yapıyor mu yapmıyor mu bu ayrı bir tartışma konusu..O konuda kişiliğine laf etmeden , futbol taktiğini eleştiririm..Federasyon bu adamın teknik direktör sectiği zaman lütfen Erdoğan ARICA'nın feryatlarını hatırlayın..Bu feryatlara Senol GÜNEŞ cevap verdi mi, verebildi mi? Benim Erdoğan'dan şöyle farklı bir yönüm var diyebildi mi?Peki onu secen federasyon? Onlar nasıl bir açıklama yaptılar?koca bir hiç..Kamoyunda tartışılan herşey muallakta kaldı..İşte bu noktadan sonra Hıncal ULUÇ Federasyon başkanı dahil federasyonun görevlendirdiği herkese savaş açtı..Bu doğru mu değil mi? Bunu da ayrı bir tartışma konusu yapabiliriz..Ve biz bu adam sayesinde federasyon'da neler döndüğünü anladık..Ata Aksu nasıl göreve gelmiş, Ünal'ı kamptan kim almış ve Ankaragücü'nün başkanı Ünal'ı vermem deyince Federasyondan hangi yetkili Ankaragücü'nü küme düşürmekle tehdit etmiş..Bunları Hıncal ULUÇ'dan başka yazan var mı? Zaten bunları yazdığı için Haluk ULUSOY onca gazetecinin önünde o.cocugu demedi mi bu adama..

Fenerbahce'ye Mustafa Denizli geldiği zaman bir gercek var ki medya'nın yüzde 90 ı mustafa denizliyi Fenerbahce başında görmek istiyordu..Genclerbirliği'ne kupada yenildikten akabindeki Denizli maglubiyetinden sonra Denizli bu takımı şampiyon yapacak diyen tek bir adam vardı..Hıncal ULUÇ..Aynı zamanda bu adamla"içimizdeki irlandalılar "tartışmasına da muhatap oldu..Bu adam kimsenin düşmanı ya da yardakçısı değil..Olanı yazıyor hepsi bu.Yazdıkları hoşumuza gitmiyor hepsi bu..
      Fenerbahce 4-0 G.s samiyende yenmişti..Herkes FB'nin destan yazdığını söylerken..Bir tek gazateci G.S'ın harika futbol oynadıgını yazmıştı ki gerçekten de o maçta oynayanın GS , golleri atanın FB oldugu tarafsız gözlemlenebilir bir olguydu..O zamanlar F.terim'e sehir krosu diyordu.

Ve şimdi bu sene GS'ın basarısız olacagını söylyor ve şampiyonlar liginde juventus karşısında hüsrana ugrayacagını..Ben adım gibi eminim ki bu fikri boş değil..Eğer F.Terim eleştirileri dikkate almazsa, Tamas'da ısrar ederse Hıncal ULUÇ'un dediği olacak..

fikirlerine katılıyorum..korkmadan yazmasını seviyorum..Bakınız ben bir F.bahce taraftarıyım..Bu adam ve coşkun özarı dışında, yazılarında tarafsız olabilecegini düşündüğüm başka GS yazarı yok..

Bir adam her konuda nasıl bilgili olabilir..
      Atletizm konusunda Cüneyt arcayürek ve Hıncal uLuç dışında yazan eski gazetecilerden kim var?
      bu adam tüm atletizm organizasyonlarını yerinde izlemiş birisi.bırakında bu konuda konuşsun..

Bu yönüye eleştirilecek daha çok insan var..Hem güzellik yarışmalarında jurilik yapıp, hem "ateş hattı" gibi programlarda "büyücülük" ytartışmalarına katılan, hem kitap yazan hem de zamanında milletvekilliği yapmış insanlarda var bu ülkede..Üstelik amacı kimseyi aydınlatmak falan da değil..Hıncal ULUÇ en azından misyonunu yapıyor..Ki ben de buna saygı duyuyorum..

Fikstür konusunda kısa bir düzeltme yapayım..Hıncal ULUÇ finale kadar şansımız yaver giderse ancak bir zor rakiple oynarız demişti..Şansımız öyle yaver gitti ki Fransa'nın grubundan Senegal'le oynadık..Japonya'nın grubunu dişli grup diye saymışsında Allahaşkına oradaki takımlardan hangisi bizi yenebilecek güç de..

Beşiktaş konusuna gelince..Gecen sene uefa finalini kim oynadı..Porto ve celtic..Şimdi beşiktaş'lı arkadaşlarıma soruyorum..bu senki şampiyonlar ligi kuralarında grubunuzabu iki takım gelseydi o gruptan çıkmak size daha kolay gelmez miydi?
      Adamın da demek istediği bu..Finali oynayan bu iki takım beşiktaşdan ne kadar iyi ki?Evet Beşiktaş uefa kupasını Lucescu yüzünden kaçırdı..Bena dım gibi eminim ki gecen sene kacan bu kupaya üzülen beşiktaşlı arkadaşlarım var..E bunda yanlış olan ne?

Yani inanın sizi anlıyamıyorum..Zaten spor basınımız kirlenmiş..Osman tamburacı , Levent Tüzemen , Kazım Kanat , ömer Cavuşoğlu gibi adamlar spor yazarlığı yapıyor..Bırakın 2-3 adam gib yorum okuyalım.işimize gelse de gelmese de
      |
      |

• Yüzbaşı
      280 Mesaj
      11 Eylül 2003 15:59:43
      Jeremy sen diyeceklerini demişsin ben de diyeceklerimi söyledim zaten. şimdi söylediğim şeyleri tekrar tekrar söyleyip te arkadaşları rahatsız etmek istemiyorum. nihai sözlerim yukarıda çok net bir şekilde yazılı. özellikle kırmızı ve büyük harflerle yazdığım bir özeti yansıtıyor. üzgünüm ama seninle anlaşamıyacağız. [bwlng]
      |
      |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.