Şimdi Ara

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.265
Cevap
52
Favori
256.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

Arkadaslar en iyi kodi eklentileri hangileri hazır dizi ve filmler için. VPN kullanmak şartmı cihazda ?

Cevap verirseniz sevinirim Teşekkürler

Covenant (eski adı Exodus'tu) eklentisi tek başına yeterli, hiç boşuna diğer eklentilerle uğraşmayın. VPN gerekmiyor ama eğer Real Debrid hesabınız varsa giriyorsunuz premium dosya paylaşım sitelerinde (uploaded, rapidgator vs) sunulan kaynaklara erişebiliyorsunuz. Real Debrid yoksa ücretsiz sunucular kaynak olarak yine oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 17 Kasım 2017; 14:5:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

quote:

Arkadaslar en iyi kodi eklentileri hangileri hazır dizi ve filmler için. VPN kullanmak şartmı cihazda ?

Cevap verirseniz sevinirim Teşekkürler

Covenant (eski adı Exodus'tu) eklentisi tek başına yeterli, hiç boşuna diğer eklentilerle uğraşmayın. VPN gerekmiyor ama eğer Real Debrid hesabınız varsa giriyorsunuz premium dosya paylaşım sitelerinde (uploaded, rapidgator vs) sunulan kaynaklara erişebiliyorsunuz. Real Debrid yoksa ücretsiz sunucular kaynak olarak yine oluyor.

covenantı kuramadım birtürlü özelden veya buradan paylaşırmısın rica etsem.başka şeyler kurdum ama işe yaramıyor gerçekten

• Covenant bugün çöktü ne zaman düzeleceği belli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Covenant bugün çöktü ne zaman düzeleceği belli değil.

anladım başka bir eklenti varmı film dizi vs bol olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Covenant bugün çöktü ne zaman düzeleceği belli değil.

Covenant'ta sorun yok. Dün de çalışıyordu, bugün de çalışıyor.

• Beyler yıllar geçti ben çin cihaz himedia q3 quad için stable düzgün calışan bir youtube bulamadim varmi yardimci olacak bir yiğit?

• Selamlar,

Asagidaki video dosyalarini indirdim ancak Q10 Pro V2.06 ile ses alamadim. 'butt' audio yaziyor kendi oynaticisi ile audio secimi yapmaya calisinca.

Marvels.The.Punisher.Season.1.S01.720p.WEB-DL.x265-HETeam

VLC ile pc uzerinde ses alinabiliyor

Hormetler
  • arkadaşlar himedia Q10 pro cihazımı çok uygun fiyata satıyorum. İlgilenenler pm atabilir.
  • cihazın kendi kumandası çok işlev dışı yeni aldığım şu kumandayı öneririm çok güzel ve kaliteli. hem klavyesi var hem toucpad hemde air mouse özellikli. ayrıca şarjlı olması ve değiştirilebilir bataryası çok güzel bişey.https://tr.gearbest.com/air-mouse/pp_923908.html
  • Beyler himedia q3'ü bir arakdaşım 100 tl'ye bana satacak alayım mı nedersiniz ? dolby true hd ve dts hd master gibi ses kodeklerini destekliyor mu
  • Evet destekliyor. Ama 4K seyredecekseniz bu cihaz işinizi görmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

cihazın kendi kumandası çok işlev dışı yeni aldığım şu kumandayı öneririm çok güzel ve kaliteli. hem klavyesi var hem toucpad hemde air mouse özellikli. ayrıca şarjlı olması ve değiştirilebilir bataryası çok güzel bişey.https://tr.gearbest.com/air-mouse/pp_923908.html

tam aradığım kumandaya benziyor.

ancak eskiden benzer kumandalar kullanmıştım , bağlantı sorunu, mouse imlecinde yavaşlama yada airmouse'da kayma gibi sorunlar oluyordu.

benzer sıkıntılar yaşadınız mı?

• aykutx kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Torrent konusunda sıkıntı yaşıyordunuz, sorunu çözebildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cypresshilltr

Evet destekliyor. Ama 4K seyredecekseniz bu cihaz işinizi görmez.

Q3'ün özelliklerinde 4K olduğu yazıyor bu bir yanıltmacamıdır ?
    Ben ucuz yollu bir mediaplayer player arıyorum ve bu cihaz uygun fiyatından dolayı ilgimi çekti,özelliklede Bluray 3D ISO formatındaki videoları Menülü bir şekilde açabilecek bir cihaz arıyorum bu cihazda ISO Bluraylar izlenebiliyormu, ses ve Codec konusunda sıkıntı oluşturumu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 30 Kasım 2017; 11:48:35 >
  • Slm, q10 pro'da ağa bağlı NAS içindeki filmleri nasıl görebilirim?
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Yazıyor ama o kadar güçlü bir makine değil. Zamanında kullandım cihazı. Bluray 3D ISO sorunsuz fakat menülü açamıyorsunuz desteği yok. Bluray menülü açan direk cihaz yok maalesef benim bildiğim. Genelde cihazlara CFW desteği ile bunu çözüyorlar. Pioneer ve Oppo'da böyle. Bunlarda ucuz cihazlar değiller. Himedia Q10 Pro için bu tarz güncellemeler geldi sanırım en son. Ama ben daha kullanmadım. Konuda bu güncellemeleri uygulayan varsa cevap verebilir. Himedia Q10 Pro fiyatları da ikinci elde 600-700 TL civarı bulunabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

quote:

cihazın kendi kumandası çok işlev dışı yeni aldığım şu kumandayı öneririm çok güzel ve kaliteli. hem klavyesi var hem toucpad hemde air mouse özellikli. ayrıca şarjlı olması ve değiştirilebilir bataryası çok güzel bişey.https://tr.gearbest.com/air-mouse/pp_923908.html

ancak eskiden benzer kumandalar kullanmıştım , bağlantı sorunu, mouse imlecinde yavaşlama yada airmouse'da kayma gibi sorunlar oluyordu.

elime geçmedi henüz geldiğinde ilk işim detaylı inceleme olacak. çok araştırdım bu kumandayı yeni çıkmış.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

quote:

elime geçmedi henüz geldiğinde ilk işim detaylı inceleme olacak. çok araştırdım bu kumandayı yeni çıkmış.

iyi bari ben de sizin incelemenizi bekleyeyim bari.

• Beyler arkadaştan şu cihazı 100 liraya alacağım Himedia q5 ama eski seri sanırım iş görür mü ? 4k ile işim yok şimdilik buna en son hangi android sürümünü kurabiliyoruz ?

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit)
  • Arkadaşlar himedia Q10 cihazımı satıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-himedia-q10-android-media-player-505601364/detay/

Formdan bir arkadaş alır ise logitech mk240 kablosuz kılavye Mouse setini hediye edeceğim. yaklaşık 100tl

http://www.hdtech.com.tr/tr/logitech-mk240-kablosuz-klavye-mouse-seti--u

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.