Şimdi Ara

high power süper gd 750w mi thermaltek rgb 750w mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dostlar 10 yildir kullandığım xxx xfx 650w psu yandi.14cm fani cok sessizdi.hatta hic sesini duymadim bunca zaman. ve cok kaliteliydi. simdi 2.el bir tane psu alacagim. aklimda iki psu var. sizlerden baska alternatif istemiyorum. yine sizden hangisi daha güçlü daha cok amper onuda istemiyorum. çünkü iki seçeneğimde guc anlamında fazlasıyla yetiyor bana. sizden hangisi malzeme kalitesi uzun omurluluk icin iyidir ve sessizdir.

high power super gd 750w psu gold
    thermalteke toughpower grand rgb 750w gold
    tavsiyeniz hangisi olur. sessizlik ve uzun ömür icin

• İkisi de iyidir. Kaç yıl, hangi koşullarda kullanıldığı ve fiyatı dikkate alınarak tercih yapılabilir. İkisinin de aynı sürede ve aynı koşullarda kullanıldığını ve de aynı fiyata satıldığını varsayarsak benim tercihim toughpower grand modeli olur.
  • High power super gd yi alırdım. High power thermaltake firmasına da üretim yapan bir firma olması lazım. Arkadaşıma 850w super gd aldık ve sıfır ses. Masa üstündeyken zaten fan dönmüyor. Oyunlarda da ekran kartının sesisnden psu fan sesini duyamıyorsunuz
  • ikiside ayni fiyat 500-550 tl civari
    benimde aklimdan high power geçiyor ama iç malzeme kalitesini bilmediğim için sormak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: veli125

ikiside ayni fiyat 500-550 tl civari
    benimde aklimdan high power geçiyor ama iç malzeme kalitesini bilmediğim için sormak istedim
    İki aynı fiyat ise emin ol high power daha iyidir
  • veli125 kullanıcısına yanıt
    İlan linklerini paylaşabilir misiniz?
  • Model yılları yakın ürünlerdir , güç ve kalite olarak da benzerlerdir görsel şölen istiyorsan rgb modele yönelim sağlanabilir sessizlik olarak aşağı yukarı aynı performansı sergilerler zero fan teknolojisi ile belli bir yüke kadar fan aktif olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.