Şimdi Ara

hifi ses kartı önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi akşamlar, yurtdışından gelecek olan edifier s2000 hoparlörleri beklerken ses kartı arayışı içerisine girdim, pci slotuna takılacak max 300-350 tl iki kanal ses kartı önerebilecek arkadaşların, kardeşlerin ve abilerin yardımını bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

• dogo argentino kullanıcısına yanıt
    AUDIOTRAK Prodigy HD2 hakkında hep olumlu şeyler söyleniyor. Biraz araştırmanı tavsiye ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_45556150/tm.htm
  • pij harvey kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası dediğiniz karta baktım, bunun dışın da Audiophile 2496 kartına da baktım, ama bu kartlar gelecek olan hoparlörler için yeterlimidir yada fazlamıdır,hangisi daha iyidir yada idealdir, bu ses kartı konusu hakkında bilgim pek olmadığı için kanaat getiremiyorum. Ses kartı olayına başlayalı bir hafta oldu ve bambaşka bir dünya olduğunu anladım, cevabınız için teşekkür ederim.
  • dogo argentino kullanıcısına yanıt
    Benzer durumdayım, daha ziyade oyun için araştıyorum ben de.
    Audiophile 2496'yı bilmiyordum, şimdi biraz baktım da genelde kayıt ve miksle uğraşanlara yönelik üretilmiş bir kart gibi geldi. Sizin böyle bir niyetiniz var mı bilmiyorum.

AUDIOTRAK ile S2000 ne kadar uyumlu olurlar o kadarını bilemiyorum tabii, hatta ben daha ses kartı mı yoksa DAC mı alınmalı kısmını aşamadım. Tam ihtiyacıma göre bir karta karar vermişken 100dolarlık DAC'la 300dolarlık ses kartını dövdüğünü iddia eden adamlar çıkıyor falan.
  • 2. el Delta 1010lt
  • fiyat yukarı çıkmaya başladı önerileriniz için teşekkürler, ismini verdiğiniz modelleri araştırıyorum şuan.
  • Stereo kullanacaksan keşinlikle emu 0404 pci fiyat performansı çok yuksek bir karttır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.