Şimdi Ara

Hidrofor apartmanı etkiler mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bizim birkaç komşu hidrofor taktı bazen bakıyorum onların hidroforları çalışıyor demekki su geldi diyorum cıkıyorum bakıyorum depoya yetişmiyor su, acaba bu komşuların hidroforu bizim suyun tazyiğini mi azaltıyor bir bilginiz var mı?

• Bireysel hidrofor takılmasına yönetim olarak karşı çıkın. Apartmana bir tane ortak hidrofor bağlatın.

Bireysel hidroforlar sizin hattınızda negatif basınca sebep olabilir. Saatleriniz bozulur, ceza yersiniz. Negatif basınç boruları kısa sürede aşındırır, patlak, çatlak sızıntı sebebiyle apartmanda komşularınızın başını ağrıtırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipheria

Merhaba arkadaşlar bizim birkaç komşu hidrofor taktı bazen bakıyorum onların hidroforları çalışıyor demekki su geldi diyorum cıkıyorum bakıyorum depoya yetişmiyor su, acaba bu komşuların hidroforu bizim suyun tazyiğini mi azaltıyor bir bilginiz var mı?

Evet azaltır.

Saygılar....
  • Hidrofor Depoda depolanan suyu yüksek basınç tankı sayesinde istenilen bar derecesinde iletendir .
    Deponuz ortak ise itiraz etme hakkınız var ,hidrofor olan dairenin özel deposu varsa kullanmasında sakınca olamaz . ortak depo kullanımda sizin ihtiyacınız olan suyu hidraforlu daire daha çok kullanacağı için size su yetişmeyecektir . size gelen su basıncını etkilemez. Yinede su saatinizin yanında bulunan çekvalf kontrol ettiriniz ve ortak hidrofor kullanımı için dairelerle anlaşma yapınız .
  • cok tesekkurler anlasma yaptik ortak hidrofor takmak icin sayenizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.